Оголошено конкурс

Відділ освіти Барвінківської районної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття посад.

1 Конкурс на зайняття посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної радиХарківської області»
2 Конкурс на зайняття посади вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області»
3 Конкурс на зайняття посади вчителя-логопеда комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області»

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у 2018/2019 н. р.

23 грудня 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій серед учнів 9-х -11-х класів із 9 навчальних закладів району, в якому взяли участь 22 учні.

Завдання були розробленими спеціалістами Міністерства освіти і науки України і єдиними для 9-11 класів. Переможцями олімпіади стали учні із загальноосвітніх навчальних закладів району:

9 клас

І місце – Романов Дмитро Володимирович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
ІІ місце – Лой Сергій Віталійович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
ІІІ місце – Єршов Даніїл Євгенович, Грушуваський НВК.

10 клас

І місце – Чепурний Владислав Миколайович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІ місце –Зайцев Максим Андрійович, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Скиба Андрій Романович, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

11 клас

І місце – Дуда Максим Віталійович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІ місце – Довженко Поліна Сергіївна, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – Поліщук Андрій Сергійович, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Сірий Марк Володимирович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій навчальні заклади представлятимуть учні-переможці 9-х-11-х класів ІІ етапу з опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Здійсни мрію

This slideshow requires JavaScript.

Що може бути більш важливим, аніж мрії дітей? Якщо намалювати мрію, то можна зробити її реальною. Тож з цією метою у Барвінківському районі проведений районний тур Всеукраїнського проекту «Здійсни мрію». Мета проекту – надихнути дітей мріяти без меж, зібрати малюнки їх мрій, вивчити та втілити у життя.

Проект «Здійсни мрію» у районі розпочався 15 листопада 2018 року і тривав до 15 грудня 2018 року. Учасниками цього проекту стали діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах загальної середньої освіти.

На завершення проекту 18 грудня 2018 року проведено незвичайне казкове свято «Здійсни мрію», на якому зібралися діти – Мрійники, дорослі – Чарівники, керівники закладів загальної середньої освіти, асистенти вчителів, класні керівники, батьки. Це було свято добра, милосердя та дитячої мрії.

На святкову сцену піднялося 74 дитини з особливими освітніми потребами, які навчаються на інклюзивній та індивідуальній формах навчання. Вони отримали новорічні вітання та подарунки-мрії. Свято мрії, щастя і радості дітям подарували Чарівники:

  • Беккер Марк Львович, перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації;
  • Русецький Анатолій Анатолійович, депутат Харківської обласної ради;
  • Щолок Валентина Семенівна, голова Барвінківської районної ради;
  • Ромах Володимир Іванович, голова Барвінківської районної державної адміністрації;
  • Ухань Віктор Михайлович, заступник голови Барвінківської районної ради;
  • Казьонний Сергій Миколайович, заступник голови Барвінківської районної державної адміністрації;
  • Калінін Олег Сергійович, заступник голови Барвінківської  районної державної адміністрації;
  • Бало Олександр Олексійович,  голова Барвінківської міської ради;
  • Коптєва Наталія Олександрівна, начальник відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації;
  • Коптєв Юрій Анатолійович, голова  Барвінківського  районного суду;
  • Халєєв Олександр Анатолійович, головний лікар Барвінківської  центральної районної лікарні;
  • Самелюк Андрій Володимирович, начальник районного відділу головного управління держпродспоживслужби у Харківській області;
  • Глущенко Володимир Олександрович, начальник Барвінківського сектору надзвичайних ситуацій, підполковник цивільного захисту;
  • Туренко Андрій Миколайович, начальник Барвінківського відділення поліції (м. Барвінкове) Балаклійського відділу поліції (м. Балаклія) ГУНП в Харківській області, підполковник поліції;
  • Склярова Людмила Миколаївна, головний спеціаліст служби у справах дітей, молоді та спорту Барвінківської районної державної адміністрації;
  • Рой Геннадій Анатолійович, начальник управління агропромислового розвитку Барвінківського району;
  • Рой  Тетяна  Григорівна, завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації;
  • Шаповал Євген Володимирович, голова правління Благодійної Організації «Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області»;
  • Макаровська Любов Володимирівна, начальник управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації;
  • Румянцев Ігор Дмитрович, завідуючий Барвінківської центральної  аптеки №82;
  • Чухно Сергій Іванович, голова Товариства інвалідів Барвінківського району;
  • Сніжковий Олександр Вікторович, голова Григорівської сільської ради;
  • Потапенко Тетяна Іванівна, голова Гаврилівської сільської ради;
  • Бацій Олена Миколаївна,  голова Гусарівської сільської ради;
  • Мазур Микола Францович,  голова Богодарівської сільської ради;
  • Бараніченко Олег Олександрович, директор ПуАТ Гусарівський гірничо-збагачувальний комбінат;
  • Ігнатенко Станіслав Григорович, голова фермерського господарства АФ «Агро-шанс»;
  • Макаревич Ігор Миколайович, генеральний директор  АФ «Подолівська»;
  • Москаленко Андрій Леонідович, директор приватного підприємства “Барвінківський ринок”;
  • Беккер Ірина Вікторівна, приватний підприємець;
  • Захарова Ніна Василівна, приватний нотаріус Барвінківської районного нотаріального округу;
  • Міщенко Анатолій Олександрович, приватний підприємець, депутат районної ради;
  • Москаленко Галина Андріївна, приватний підприємець СПДФО;
  • Міхільова Наталія Олексіївна, приватний підприємець СПДФО;
  • Чернушевич Дмитро Анатолійович, приватний підприємець СПДФО;
  • Сопко Інна Вікторівна, приватний підприємець СПДФО.

У кожного із нас є теплі спогади з дитинства про зимові святкування із солодощами. Тож, всі діти-мрійники отримали солодкі подарунки від голови Барвінківської районної державної адміністрації В. І. Ромаха та від І. М. Макаревича, члена правління Благодійної Організації «Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області», генерального директора агрофірми «Подолівська».

Скільки радості, щастя, здивування було в очах дітей! Завжди приємно бачити їх усміхненими, щасливими і позитивними. Дивлячись на них, так і хочеться віддзеркалювати схожий настрій і радіти життю. Дитячі малюнки – мрії зіткали кольоровий Промінь, який у новорічну ніч полетить далеко до зірок і про дитячі мрії дізнається Всесвіт. Мрії у дітей різні, але понад усе вони хочуть миру на рідній землі, щасливого дитинства та гарного Нового року!

Прозвучали слова подяки та музичні вітання і на адресу батьків, бо у них, як і у дітей, є своя мрія. Батьки мріть, щоб діти були здоровими і щасливими. Слова особливої подяки батькам, за титанічний батьківський труд, віру в свою дитину, турботу, любляче та добре серце.

Дякуємо всім Чарівникам за доброту, розуміння, небайдужість, вони надихнули дітей мріяти, особливо тих, хто бореться за кожен впевнений крок, надихнули бачити нові горизонти, не здаватися, наповнювати свої дні яскравими фарбами, вірити у себе, відчувати радість від того, що світ не без добрих людей.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги. Надаючи допомогу, ми даруємо не просто матеріальні цінності, а даємо радість і надію дітям!

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ, ЛЮБІ ДІТИ, ЧАРІВНИКИ, БАТЬКИ, ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ!

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки у 2018/2019 н. р.

15 грудня 2018  року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1  проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки серед учнів 9-х -11-х класів із 3 навчальних закладів району, в якому взяли участь 13 учнів.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківською академією неперервної освіти». Переможцями олімпіади стали учні із загальноосвітніх навчальних закладів району:

9 клас

І місце –  Лой Сергій Віталійович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
ІІ місце – Рузняєва Віолетта Андріївна, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІІ місце – Романов Дмитро Володимирович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

10 клас

І місце –  Бакай Анна Юріївна, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
ІІ місце – Пузанов Олександр Констянтинович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІІ місце – Скиба Андрій Романович, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

11 клас

І місце – Романенко Антон Олександрович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
ІІ місце  – Дуда Максим Віталійович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІІ місце – Зайцев Максим Андрійович, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики навчальні заклади представлятимуть учні-переможці 9-х-11-х класів ІІ етапу з Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2018/2019 н. р.

16 грудня 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1  проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії  серед учнів 10-х-11-х класів із 3 навчальних закладів району, в якому взяли участь 9 учнів.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківською академією неперервної освіти».

Переможцями олімпіади стали учні із загальноосвітніх навчальних закладів району:

10 клас

І місце –  Перепелиця Максим Володимирович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІ місце – Зайцев Максим Андрійович, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Осьмуха Ярослав Олександрович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

11 клас

І місце –  Романенко Антон Олександрович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
ІІ місце – Довженко Поліна Сергіївна, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Дуда Максим Віталійович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії навчальні заклади представлятимуть учні-переможці 10-х-11-х класів ІІ етапу з опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Особливості реєстрації на пробне ЗНО у 2019 році

16 та 23 березня 2019 року проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО) для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО.

Участь у пробному ЗНО є добровільною.

Проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб. Вартість одного пробного тесту у 2019 році складає 132 гривні (по Харківському РЦОЯО).

Повний текст документу переглянути за посиланням.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2018/2019 н. р.

9 грудня 2018  року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1  проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики серед учнів 8-х -11-х класів із 6 навчальних закладів району, в якому взяли участь 20 учнів.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківською академією неперервної освіти».

Переможцями олімпіади стали учні із загальноосвітніх навчальних закладів району:

8 клас

І місце –  Корнєєв Кирило Романович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

9 клас

І місце –  Чухно Денис Сергійович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІ місце – Романов Дмитро Володимирович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
ІІІ місце – Макушинський Станіслав Андрійович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

10 клас

І місце –  Зайцев Максим Андрійович, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – Скиба Андрій Романович, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Осьмуха Ярослав Олександрович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

11 клас

І місце –  Власенко Станіслав Віталійович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІ місце – Фесик Ігор Григорович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІІ місце – Дуда Максим Віталійович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики навчальні заклади представлятимуть учні-переможці 8-х-11-х класів ІІ етапу з опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2018/2019 навчальний рік

This slideshow requires JavaScript.

З метою виявлення й підтримки інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056 (зі змінами), Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 24.03.2014 № 259, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 11.04.2014 за № 407/25184, на виконання наказів Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 17.09.2018 № 231 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році», відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації від 25.09.2018 № 272 «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році» 05 грудня 2018 року проведено І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіального відділення Малої академії наук України.

У конкурсі взяли участь 25 учнів 8-11 класів із 13 закладів загальної середньої освіти району, Будинку творчості дітей та юнацтва, які захищали роботи з різних тем секцій: «Українська література», «Мистецтвознавство», «Українська мова», «Англійська мова», «Правознавство», «Історія України», «Історичне краєзнавство», «Всесвітня історія», «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», «Internet-технології та WEB дизайн», «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми», «Математика», «Прикладна математика», «Експериментальна фізика», «Медицина», «Психологія», «Екологія».

На захисті учнівських науково-дослідницьких робіт була присутня Соламатіна Ірина Михайлівна, методист Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради». Переможці І етапу візьмуть участь у ІІ обласному етапі конкурсу, який буде проходити в м. Харкові у січні-лютому 2019 року.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2018/2019 н. р.

24 листопада 2018 року на базі опорного закладу Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів 8-х -11-х класів із 16 навчальних закладів району.

Переможцями олімпіади стали учні із загальноосвітніх навчальних закладів району:

8 клас

І місце – Баранов Єгор Сергійович, учень Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;
ІІ місце – Корнєєв Кирил Романович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1;
ІІ місце – Оніпченко Олександра Дмитрівна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;
ІІІ місце – Коптєва Анна Юріївна, учениця Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

9 клас

І місце – Смагіна Діана Миколаївна, учениця Великокомишуваської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;
ІІ місце – Пащенко Ірина Сергіївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;
ІІІ місце – Рузняєва Віолетта Андріївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;
ІІІ місце – Артюнова Валентина Артурівна, учениця Богодарівької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

10 клас

І місце – Мікуліна Катерина Юріївна, учень Мечебилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – Перепелиця Максим Володимирович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1;
ІІІ місце – Черченко Олег Анатолійович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1.

11 клас

І місце – Котенко Богдан В’ячеславович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1;
ІІ місце – Тоічкіна Софія Олександрівна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;
ІІІ місце – Чернявська Дар’я Сергіївна – учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1.

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії навчальні заклади представлятимуть учні-переможці 8-х-11-х класів ІІ етапу.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури у 2018/2019 навчальному році

25 листопада 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури, в якому взяли участь 28 учнів 9-11 класів із 11 закладів загальної середньої освіти Барвінківського району.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».
За підсумками перевірки робіт учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у 2018/2019 навчальному році переможцями визначено:

9 клас

І місце – Рузняєва Віолетта Андріївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчителі Лисиця В.О., Лисиця Н.І.);
ІІ місце – Ткачова Дар’я Валентинівна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Кучерява Л.І.);
ІІІ місце – Пащенко Ірина Сергіївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Кучерява Л.І.)

10 клас

І місце – Демяніва Катерина Олександрівна, опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчителі Щолок Г.В., Лисиця В.О.);
ІІ місце – Бакай Анна Юріївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Кучерява Л.І.);
ІІІ місце – Зайцев Максим Андрійович, учень Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитеі Денисенко Л.І., Целіковська Г.В.)

11 клас

І місце – Цапліна Євгенія Олександрівна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Лисиця В. О.);
ІІ місце – Дуда Максим Віталійович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Лисиця В.О.)
ІІІ місце – Тоічкіна Соф’я Олександрівна, учениця Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Крят О.В.).

Участь учнів закладів загальної середньої освіти Барвінківського району в обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році

This slideshow requires JavaScript.

17 листопада 2018 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулася обласна учнівська науково-практична конференція Харківського територіального відділення Малої академії наук України, в якій взяли участь 14 учнів 7-11 класів із 7 закладів освіти Барвінківського району:

Cекція «Фізика»

– Гнієвський Олександр, учень 8 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гнатюк-Пунєгова І.Б.);

– Літвінова Наталія, учениця 11 класу Гаврилівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Онипченко О.Г.);

– Недвига Єва, учениця 10 класу ІІ-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Румянцева О.В.).

Cекція «Інформаційні технології»

– Горб Максим, учень 8 класу Подолівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІ ст.) філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Фетісова Т.А.)

Cекція «Екологія»

– Чухно Кароліна, учениця 11 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Куйдіна З.М.).

Cекція «Літературна творчість»

– Новосел Валерія, учениця 9 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Новосел В.В.);

– Дерюшева Катерина, учениця 11 класу Гаврилівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гончарова О.О.);

– Дурнєва Даяна, учениця 11 класу Гаврилівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гончарова О.О.)

Cекція «Іноземні мови»

– Кузнєцова Тетяна, учениця 7 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІ ст. № 4 філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Чех О.І.);

– Тоічкіна Софія, учениця 11 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Коваленко В.І.)

Cекція «Історичне краєзнавство»

– Птуха Анастасія, учениця 11 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Ткаченко І.М.);

– Баранов Сергій, учень 11 класу Гаврилівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Мірошниченко С.В.);

– Чередниченко Анастасія, учениця 11 класу Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Чернявська О.І.).

Cекція «Географічне краєзнавство»

– Кішечко Станіслав, учень 9 класу Пригожівської ЗОШ І-ІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Близнюк О.Д.).

Учасники конференції представили результати власних досліджень, отримали корисні поради від науковців. За результатами участі у конференції учні отримали дипломи та подарунки.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2018/2019 н. р.

17 листопада 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії серед учнів 8-х, 9-х, 10-х, 11-х класів із 13 навчальних закладів району, в якому взяли участь 38 учнів.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Переможцями олімпіади стали учні із загальноосвітніх навчальних закладів району:

Серед учнів 8 класів:

  • Воробйов Віталій Андрійович, учень Гаврилівського НВК (І місце);
  • Перепелиця Констянтин Дмитрович, учень ІІ-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце);
  • Недвига Вікторія Олександрівна, учениця Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце).

Серед учнів 9 класів:

  • Рузняєва Віолетта Андріївна, учениця опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце);
  • Лой Сергій Віталійович, учень Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІ місце);
  • Макшанов Дмитро Миколайович, учень Гаврилівського НВК (ІІІ місце);

Серед учнів 10 класів:

  • Перепелиця Максим Володимирович, учень опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  (І місце);
  •  Мікуліна Катерина Юріївна, учениця Мечебилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце);
  • Осьмуха Ярослав Олександрович, учень Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце)

Серед учнів 11 класів:

  • Котенко Богдан В’ячеславович, учень опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце); 
  • Ворон Дмитро Миколайович, учень Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (ІІ місце);
  • Бондаренко Тарас Сергійович, учень ІІ-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце).

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії навчальні заклади представлятимуть учні-переможці 8-х – 11-х класів ІІ етапу з опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Гаврилівського НВК  Воробйов Віталій Андрійович, Рузняєва Віолетта Андріївна, Перепелиця Максим Володимирович, Котенко Богдан В’ячеславович.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2018/2019 н. р.

18 листопада 2018  року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1  проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики серед учнів 7-х -11-х класів із 12 навчальних закладів району, в якому взяли участь 44 учні.
Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківською академією неперервної освіти».

Переможцями олімпіади стали учні із загальноосвітніх навчальних закладів району:

7 клас

І місце – Темний Артем Геннадійович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
ІІ місце –Чоха Мирослав Олександрович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІІ місце – Куліковська Ірина Вікторівна, Великокомишуваська ЗОШ І-ІІ ступенів.

8 клас

І місце –  Долуда Андрій Віталійович, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – Гутник Владислав Сергійович, І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Галашко Максим Віталійович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

9 клас

І місце –  Чухнов Єгор Володимирович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3;
ІІ місце – Ткачова Дар’я Валентинівна, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
ІІІ місце – Чухно Денис Сергійович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІІ місце – Середа Вадим Володимирович, І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

10 клас

І місце –  Зайцев Максим Андрійович, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – Чепурний Владислав Миколайович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІІ місце – Савуцька Дар’я Володимирівна, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

11 клас

І місце –  Романенко Антон Олександрович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
ІІ місце – Довженко Поліна Сергіївна, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Крупка Анастасія Андріївна, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

 

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фiзики навчальні заклади представлятимуть учні-переможці 8-х-11-х класів ІІ етапу з Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2,  Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

РМО заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

16 листопада 2018 року на базі Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва відбулося засідання РМО заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів (спільне засідання диференційованих груп) за темою «Інноваційні підходи до співпраці школи, сім’ї, громадських організацій щодо результативності роботи з дітьми асоціальної, девіантної поведінки» (керівник Воронкова М.С.).

Засідання було проведено з метою підвищення фахового рівня, інформування заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів про можливі причини виникнення асоціальної, девіантної поведінки в школярів, найпоширеніші помилки в роботі з дітьми «групи ризику», особливості профілактичної роботи з учнями даної категорії.

Засідання відбулося у форматі «круглого столу», на яке було запрошено заступника директора БРЦСССМ, начальника відділу соціальної роботи Кисіль Г.П., психолога БРЦСССМ Чайченко А.М., начальника відділу «Барвінківське бюро правової допомоги Первомайського МЦ з надання БВПД» Пісковського О. М., які ознайомили присутніх з видами юридичної відповідальності неповнолітніх та їх батьків, порядком надання безоплатної правової допомоги, сімейними формами виховання, надали кваліфіковану допомогу з профілактичної роботи з неповнолітніми та сім’ями, які потрапили в скрутні життєві обставини (СЖО).

З питаннями «Робота з профілактики правопорушень та злочинності серед школярів», «Форми та методи профілактичної роботи з учнями, які знаходяться на внутрішкільному обліку та обліку у БРЦСССМ», «Система роботи ЗЗСО щодо профілактики правопорушень серед школярів» слухачів познайомили Воронкова М.С., заступник директора з виховної роботи Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Потапенко Г.О., педагог-організатор Гаврилівського НВК І-ІІІ ст., Фетісова Т.А., заступник завідувача з навчально-виховної роботи Подолівського НВК філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Присутні ознайомилися з організацією гурткової роботи Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва, яку презентувала Малаканова Т.В., директор БТДЮ. Методист БТДЮ, Педенко Л.М. підготувала виступ –презентацію за темою «Розвиток творчого потенціалу особистості в мережі гурткової роботи як одного з шляхів запобігання правопорушенням».

Під час групової роботи учасники складали схеми-моделі роботи школи з профілактики правопорушень школярів, ділились досвідом роботи.

У ході засідання заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори отримали індивідуальні консультації з питання профілактики правопорушень та злочинності в системі роботи закладу освіти.

І (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2018/2019 навчальному році

This slideshow requires JavaScript.

17 листопада 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 пройшов ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 76 учнів із 16 закладів загальної середньої освіти району.

Переможцями ІІ етапу конкурсу стали (І місце):

– Кірєєва Галина Юріївна, учениця 5 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Ігнатенко О.М.);

– Шийка Аделіна Віталіївна, учениця 6 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Ігнатенко О.М.);

– Богонос Анна Андріївна, учениця 7 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Черна О.В.);

– Шарута Анастасія Андріївна, учениця 8 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шматько О.О.);

– Осьмуха Аделіна Романівна, учениця 9 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Новосел В.В.);

– Демяніва Катерина Олександрівна, учениця 10 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Лєбєдєва О.С.);

– Романенко Антон Олександрович, учень 11 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Щолок В.О.).

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

РМО заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

This slideshow requires JavaScript.

16 листопада 2018 року на базі Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва відбулося засідання РМО заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів (спільне засідання диференційованих груп) за темою «Інноваційні підходи до співпраці школи, сім’ї, громадських організацій щодо результативності роботи з дітьми асоціальної, девіантної поведінки» (керівник Воронкова М.С.).

Засідання було проведено з метою підвищення фахового рівня, інформування заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів про можливі причини виникнення асоціальної, девіантної поведінки в школярів, найпоширеніші помилки в роботі з дітьми «групи ризику», особливості профілактичної роботи з учнями даної категорії.

Засідання відбулося у форматі «круглого столу», на яке було запрошено заступника директора БРЦСССМ, начальника відділу соціальної роботи Кисіль Г.П., психолога БРЦСССМ Чайченко А.М., начальника відділу «Барвінківське бюро правової допомоги Первомайського МЦ з надання БВПД» Пісковського О. М., які ознайомили присутніх з видами юридичної відповідальності неповнолітніх та їх батьків, порядком надання безоплатної правової допомоги, сімейними формами виховання, надали кваліфіковану допомогу з профілактичної роботи з неповнолітніми та сім’ями, які потрапили в скрутні життєві обставини (СЖО).

З питаннями «Робота з профілактики правопорушень та злочинності серед школярів», «Форми та методи профілактичної роботи з учнями, які знаходяться на внутрішкільному обліку та обліку у БРЦСССМ», «Система роботи ЗЗСО щодо профілактики правопорушень серед школярів» слухачів познайомили Воронкова М.С., заступник директора з виховної роботи Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Потапенко Г.О., педагог-організатор Гаврилівського НВК І-ІІІ ст., Фетісова Т.А., заступник завідувача з навчально-виховної роботи Подолівського НВК філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Присутні ознайомилися з організацією гурткової роботи Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва, яку презентувала Малаканова Т.В., директор БТДЮ. Методист БТДЮ, Педенко Л.М. підготувала виступ –презентацію за темою «Розвиток творчого потенціалу особистості в мережі гурткової роботи як одного з шляхів запобігання правопорушенням».

Під час групової роботи учасники складали схеми-моделі роботи школи з профілактики правопорушень школярів, ділились досвідом роботи.

У ході засідання заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори отримали індивідуальні консультації з питання профілактики правопорушень та злочинності в системі роботи закладу освіти.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2018/2019 н. р.

11 листопада 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 6-х, 7-х, 8-х, 9-х, 10-х, 11-х класів із 13 навчальних закладів району, в якому взяли участь 55 учнів. Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Переможцями олімпіади з математики серед учнів 6 класів стали:

  • Марусова Таміла Сергіївна, учениця Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (І місце);
  • Дерюшев Владислав Сергійович, учень Гаврилівського НВК (ІІ місце);
  • Мамзенко Дар’я Дмитрівна, учениця Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце);
  • Живоденко Ірина Олегівна,  учениця Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце).

Серед учнів 7 класів:

  • Чоха Мирослав Олександрович, учень опорного  закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце);
  • Семихатка Михайло Андрійович, учень Мечебилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце);
  • Гайдаш Софія Василівна, учениця Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце).

Серед учнів 8 класів:

  • Колоницька Ольга Русланівна, учениця Григорівського НВК (І місце);
  • Бабіч Богдан Віталійович, учень опорного  закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (ІІ місце);
  • Корнєєв Кирило Романович, учень опорного  закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (ІІІ місце).

Серед учнів 9 класів:

  • Рузняєва Віолетта Андріївна, учениця опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце);
  • Середа Вадим Володимирович, учень І-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце);
  • Таран Валерія Андріївна, учениця Великокомишуваської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІІ місце);
  • Целіковська Аліна Володимирівна, учениця Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце);
  • Кішечко Станіслав Олексійович, учень Пригожівської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІІ місце).

Серед учнів 10 класів:

  • Зайцев Максим Андрійович, учень Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(І місце);

  • Перепелиця Максим Володимирович, учень опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  (ІІ місце);
  • Недвига Єва Ігорівна, учениця ІІ-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце);
  • Гречко Ельвіра Сергіївна, учениця Гаврилівського НВК (ІІІ місце).

Серед учнів 11 класів:

  • Дуда Максим Віталійович, учень опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце); 
  • Романенко Антон Олександрович, учень Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (ІІ місце);
  • Довженко Поліна Сергіївна, учениця Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце).

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики навчальні заклади представлятимуть учні-переможці 7-х – 11-х класів ІІ етапу з опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Григорівського НВК,  Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чоха Мирослав Олександрович,  Колоницька Ольга Русланівна, Рузняєва Віолетта Андріївна, Зайцев Максим Андрійович, Дуда Максим Віталійович.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології у 2018/2019 н. р.

10 листопада 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології серед учнів 10 -11 класів.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Переможцями олімпіади стали учні із загальноосвітніх навчальних закладів району:

10 клас

І місце – Новосел Валерія Юріївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1;

ІІ місце – Каліберда Анастасія Юріївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;

ІІІ місце – Хавільова Олена Юріївна, учениця Мечебилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

11 клас

І місце – Мусієнко Марія Олексіївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;

І місце – Птуха Анастасія Романівна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

ІІ місце – Котенко Богдан В’ячеславович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1;

ІІІ місце – Шатрава Лілія Володимирівна, учениця ІІ-Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології навчальні заклади представлятимуть учні-переможці.

ХVІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

This slideshow requires JavaScript.

9 листопада 2018 року, у День української писемності та мови, учні та вчителі закладів загальної середньої освіти Барвінківського району, працівники відділу освіти взяли участь у написанні ХVІІІ Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності «Крила України».

Написання диктанту дало змогу учасникам перевірити свої знання з української мови та відчути почуття єдності українського народу.