Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2018/2019 н. р.

9 грудня 2018  року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1  проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики серед учнів 8-х -11-х класів із 6 навчальних закладів району, в якому взяли участь 20 учнів.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківською академією неперервної освіти».

Переможцями олімпіади стали учні із загальноосвітніх навчальних закладів району:

8 клас

І місце –  Корнєєв Кирило Романович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

9 клас

І місце –  Чухно Денис Сергійович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІ місце – Романов Дмитро Володимирович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
ІІІ місце – Макушинський Станіслав Андрійович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

10 клас

І місце –  Зайцев Максим Андрійович, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – Скиба Андрій Романович, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Осьмуха Ярослав Олександрович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

11 клас

І місце –  Власенко Станіслав Віталійович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІ місце – Фесик Ігор Григорович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІІ місце – Дуда Максим Віталійович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики навчальні заклади представлятимуть учні-переможці 8-х-11-х класів ІІ етапу з опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2018/2019 навчальний рік

This slideshow requires JavaScript.

З метою виявлення й підтримки інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056 (зі змінами), Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 24.03.2014 № 259, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 11.04.2014 за № 407/25184, на виконання наказів Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 17.09.2018 № 231 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році», відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації від 25.09.2018 № 272 «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році» 05 грудня 2018 року проведено І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіального відділення Малої академії наук України.

У конкурсі взяли участь 25 учнів 8-11 класів із 13 закладів загальної середньої освіти району, Будинку творчості дітей та юнацтва, які захищали роботи з різних тем секцій: «Українська література», «Мистецтвознавство», «Українська мова», «Англійська мова», «Правознавство», «Історія України», «Історичне краєзнавство», «Всесвітня історія», «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», «Internet-технології та WEB дизайн», «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми», «Математика», «Прикладна математика», «Експериментальна фізика», «Медицина», «Психологія», «Екологія».

На захисті учнівських науково-дослідницьких робіт була присутня Соламатіна Ірина Михайлівна, методист Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради». Переможці І етапу візьмуть участь у ІІ обласному етапі конкурсу, який буде проходити в м. Харкові у січні-лютому 2019 року.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2018/2019 н. р.

24 листопада 2018 року на базі опорного закладу Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів 8-х -11-х класів із 16 навчальних закладів району.

Переможцями олімпіади стали учні із загальноосвітніх навчальних закладів району:

8 клас

І місце – Баранов Єгор Сергійович, учень Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;
ІІ місце – Корнєєв Кирил Романович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1;
ІІ місце – Оніпченко Олександра Дмитрівна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;
ІІІ місце – Коптєва Анна Юріївна, учениця Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

9 клас

І місце – Смагіна Діана Миколаївна, учениця Великокомишуваської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;
ІІ місце – Пащенко Ірина Сергіївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;
ІІІ місце – Рузняєва Віолетта Андріївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;
ІІІ місце – Артюнова Валентина Артурівна, учениця Богодарівької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

10 клас

І місце – Мікуліна Катерина Юріївна, учень Мечебилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – Перепелиця Максим Володимирович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1;
ІІІ місце – Черченко Олег Анатолійович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1.

11 клас

І місце – Котенко Богдан В’ячеславович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1;
ІІ місце – Тоічкіна Софія Олександрівна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;
ІІІ місце – Чернявська Дар’я Сергіївна – учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1.

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії навчальні заклади представлятимуть учні-переможці 8-х-11-х класів ІІ етапу.

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури у 2018/2019 навчальному році

25 листопада 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури, в якому взяли участь 28 учнів 9-11 класів із 11 закладів загальної середньої освіти Барвінківського району.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».
За підсумками перевірки робіт учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у 2018/2019 навчальному році переможцями визначено:

9 клас

І місце – Рузняєва Віолетта Андріївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчителі Лисиця В.О., Лисиця Н.І.);
ІІ місце – Ткачова Дар’я Валентинівна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Кучерява Л.І.);
ІІІ місце – Пащенко Ірина Сергіївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Кучерява Л.І.)

10 клас

І місце – Демяніва Катерина Олександрівна, опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчителі Щолок Г.В., Лисиця В.О.);
ІІ місце – Бакай Анна Юріївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Кучерява Л.І.);
ІІІ місце – Зайцев Максим Андрійович, учень Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитеі Денисенко Л.І., Целіковська Г.В.)

11 клас

І місце – Цапліна Євгенія Олександрівна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Лисиця В. О.);
ІІ місце – Дуда Максим Віталійович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Лисиця В.О.)
ІІІ місце – Тоічкіна Соф’я Олександрівна, учениця Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Крят О.В.).

Участь учнів закладів загальної середньої освіти Барвінківського району в обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році

This slideshow requires JavaScript.

17 листопада 2018 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулася обласна учнівська науково-практична конференція Харківського територіального відділення Малої академії наук України, в якій взяли участь 14 учнів 7-11 класів із 7 закладів освіти Барвінківського району:

Cекція «Фізика»

– Гнієвський Олександр, учень 8 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гнатюк-Пунєгова І.Б.);

– Літвінова Наталія, учениця 11 класу Гаврилівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Онипченко О.Г.);

– Недвига Єва, учениця 10 класу ІІ-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Румянцева О.В.).

Cекція «Інформаційні технології»

– Горб Максим, учень 8 класу Подолівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІ ст.) філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Фетісова Т.А.)

Cекція «Екологія»

– Чухно Кароліна, учениця 11 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Куйдіна З.М.).

Cекція «Літературна творчість»

– Новосел Валерія, учениця 9 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Новосел В.В.);

– Дерюшева Катерина, учениця 11 класу Гаврилівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гончарова О.О.);

– Дурнєва Даяна, учениця 11 класу Гаврилівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гончарова О.О.)

Cекція «Іноземні мови»

– Кузнєцова Тетяна, учениця 7 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІ ст. № 4 філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Чех О.І.);

– Тоічкіна Софія, учениця 11 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Коваленко В.І.)

Cекція «Історичне краєзнавство»

– Птуха Анастасія, учениця 11 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Ткаченко І.М.);

– Баранов Сергій, учень 11 класу Гаврилівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Мірошниченко С.В.);

– Чередниченко Анастасія, учениця 11 класу Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Чернявська О.І.).

Cекція «Географічне краєзнавство»

– Кішечко Станіслав, учень 9 класу Пригожівської ЗОШ І-ІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Близнюк О.Д.).

Учасники конференції представили результати власних досліджень, отримали корисні поради від науковців. За результатами участі у конференції учні отримали дипломи та подарунки.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2018/2019 н. р.

17 листопада 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії серед учнів 8-х, 9-х, 10-х, 11-х класів із 13 навчальних закладів району, в якому взяли участь 38 учнів.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Переможцями олімпіади стали учні із загальноосвітніх навчальних закладів району:

Серед учнів 8 класів:

  • Воробйов Віталій Андрійович, учень Гаврилівського НВК (І місце);
  • Перепелиця Констянтин Дмитрович, учень ІІ-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце);
  • Недвига Вікторія Олександрівна, учениця Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце).

Серед учнів 9 класів:

  • Рузняєва Віолетта Андріївна, учениця опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце);
  • Лой Сергій Віталійович, учень Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІ місце);
  • Макшанов Дмитро Миколайович, учень Гаврилівського НВК (ІІІ місце);

Серед учнів 10 класів:

  • Перепелиця Максим Володимирович, учень опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  (І місце);
  •  Мікуліна Катерина Юріївна, учениця Мечебилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце);
  • Осьмуха Ярослав Олександрович, учень Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце)

Серед учнів 11 класів:

  • Котенко Богдан В’ячеславович, учень опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце); 
  • Ворон Дмитро Миколайович, учень Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (ІІ місце);
  • Бондаренко Тарас Сергійович, учень ІІ-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце).

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії навчальні заклади представлятимуть учні-переможці 8-х – 11-х класів ІІ етапу з опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Гаврилівського НВК  Воробйов Віталій Андрійович, Рузняєва Віолетта Андріївна, Перепелиця Максим Володимирович, Котенко Богдан В’ячеславович.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2018/2019 н. р.

18 листопада 2018  року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1  проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики серед учнів 7-х -11-х класів із 12 навчальних закладів району, в якому взяли участь 44 учні.
Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківською академією неперервної освіти».

Переможцями олімпіади стали учні із загальноосвітніх навчальних закладів району:

7 клас

І місце – Темний Артем Геннадійович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
ІІ місце –Чоха Мирослав Олександрович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІІ місце – Куліковська Ірина Вікторівна, Великокомишуваська ЗОШ І-ІІ ступенів.

8 клас

І місце –  Долуда Андрій Віталійович, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – Гутник Владислав Сергійович, І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Галашко Максим Віталійович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

9 клас

І місце –  Чухнов Єгор Володимирович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3;
ІІ місце – Ткачова Дар’я Валентинівна, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
ІІІ місце – Чухно Денис Сергійович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІІ місце – Середа Вадим Володимирович, І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

10 клас

І місце –  Зайцев Максим Андрійович, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – Чепурний Владислав Миколайович, опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
ІІІ місце – Савуцька Дар’я Володимирівна, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

11 клас

І місце –  Романенко Антон Олександрович, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
ІІ місце – Довженко Поліна Сергіївна, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Крупка Анастасія Андріївна, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

 

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фiзики навчальні заклади представлятимуть учні-переможці 8-х-11-х класів ІІ етапу з Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2,  Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

РМО заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

16 листопада 2018 року на базі Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва відбулося засідання РМО заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів (спільне засідання диференційованих груп) за темою «Інноваційні підходи до співпраці школи, сім’ї, громадських організацій щодо результативності роботи з дітьми асоціальної, девіантної поведінки» (керівник Воронкова М.С.).

Засідання було проведено з метою підвищення фахового рівня, інформування заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів про можливі причини виникнення асоціальної, девіантної поведінки в школярів, найпоширеніші помилки в роботі з дітьми «групи ризику», особливості профілактичної роботи з учнями даної категорії.

Засідання відбулося у форматі «круглого столу», на яке було запрошено заступника директора БРЦСССМ, начальника відділу соціальної роботи Кисіль Г.П., психолога БРЦСССМ Чайченко А.М., начальника відділу «Барвінківське бюро правової допомоги Первомайського МЦ з надання БВПД» Пісковського О. М., які ознайомили присутніх з видами юридичної відповідальності неповнолітніх та їх батьків, порядком надання безоплатної правової допомоги, сімейними формами виховання, надали кваліфіковану допомогу з профілактичної роботи з неповнолітніми та сім’ями, які потрапили в скрутні життєві обставини (СЖО).

З питаннями «Робота з профілактики правопорушень та злочинності серед школярів», «Форми та методи профілактичної роботи з учнями, які знаходяться на внутрішкільному обліку та обліку у БРЦСССМ», «Система роботи ЗЗСО щодо профілактики правопорушень серед школярів» слухачів познайомили Воронкова М.С., заступник директора з виховної роботи Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Потапенко Г.О., педагог-організатор Гаврилівського НВК І-ІІІ ст., Фетісова Т.А., заступник завідувача з навчально-виховної роботи Подолівського НВК філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Присутні ознайомилися з організацією гурткової роботи Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва, яку презентувала Малаканова Т.В., директор БТДЮ. Методист БТДЮ, Педенко Л.М. підготувала виступ –презентацію за темою «Розвиток творчого потенціалу особистості в мережі гурткової роботи як одного з шляхів запобігання правопорушенням».

Під час групової роботи учасники складали схеми-моделі роботи школи з профілактики правопорушень школярів, ділились досвідом роботи.

У ході засідання заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори отримали індивідуальні консультації з питання профілактики правопорушень та злочинності в системі роботи закладу освіти.

І (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2018/2019 навчальному році

This slideshow requires JavaScript.

17 листопада 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 пройшов ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 76 учнів із 16 закладів загальної середньої освіти району.

Переможцями ІІ етапу конкурсу стали (І місце):

– Кірєєва Галина Юріївна, учениця 5 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Ігнатенко О.М.);

– Шийка Аделіна Віталіївна, учениця 6 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Ігнатенко О.М.);

– Богонос Анна Андріївна, учениця 7 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Черна О.В.);

– Шарута Анастасія Андріївна, учениця 8 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шматько О.О.);

– Осьмуха Аделіна Романівна, учениця 9 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Новосел В.В.);

– Демяніва Катерина Олександрівна, учениця 10 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Лєбєдєва О.С.);

– Романенко Антон Олександрович, учень 11 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Щолок В.О.).

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

РМО заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

This slideshow requires JavaScript.

16 листопада 2018 року на базі Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва відбулося засідання РМО заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів (спільне засідання диференційованих груп) за темою «Інноваційні підходи до співпраці школи, сім’ї, громадських організацій щодо результативності роботи з дітьми асоціальної, девіантної поведінки» (керівник Воронкова М.С.).

Засідання було проведено з метою підвищення фахового рівня, інформування заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів про можливі причини виникнення асоціальної, девіантної поведінки в школярів, найпоширеніші помилки в роботі з дітьми «групи ризику», особливості профілактичної роботи з учнями даної категорії.

Засідання відбулося у форматі «круглого столу», на яке було запрошено заступника директора БРЦСССМ, начальника відділу соціальної роботи Кисіль Г.П., психолога БРЦСССМ Чайченко А.М., начальника відділу «Барвінківське бюро правової допомоги Первомайського МЦ з надання БВПД» Пісковського О. М., які ознайомили присутніх з видами юридичної відповідальності неповнолітніх та їх батьків, порядком надання безоплатної правової допомоги, сімейними формами виховання, надали кваліфіковану допомогу з профілактичної роботи з неповнолітніми та сім’ями, які потрапили в скрутні життєві обставини (СЖО).

З питаннями «Робота з профілактики правопорушень та злочинності серед школярів», «Форми та методи профілактичної роботи з учнями, які знаходяться на внутрішкільному обліку та обліку у БРЦСССМ», «Система роботи ЗЗСО щодо профілактики правопорушень серед школярів» слухачів познайомили Воронкова М.С., заступник директора з виховної роботи Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Потапенко Г.О., педагог-організатор Гаврилівського НВК І-ІІІ ст., Фетісова Т.А., заступник завідувача з навчально-виховної роботи Подолівського НВК філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Присутні ознайомилися з організацією гурткової роботи Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва, яку презентувала Малаканова Т.В., директор БТДЮ. Методист БТДЮ, Педенко Л.М. підготувала виступ –презентацію за темою «Розвиток творчого потенціалу особистості в мережі гурткової роботи як одного з шляхів запобігання правопорушенням».

Під час групової роботи учасники складали схеми-моделі роботи школи з профілактики правопорушень школярів, ділились досвідом роботи.

У ході засідання заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори отримали індивідуальні консультації з питання профілактики правопорушень та злочинності в системі роботи закладу освіти.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2018/2019 н. р.

11 листопада 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 6-х, 7-х, 8-х, 9-х, 10-х, 11-х класів із 13 навчальних закладів району, в якому взяли участь 55 учнів. Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Переможцями олімпіади з математики серед учнів 6 класів стали:

  • Марусова Таміла Сергіївна, учениця Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (І місце);
  • Дерюшев Владислав Сергійович, учень Гаврилівського НВК (ІІ місце);
  • Мамзенко Дар’я Дмитрівна, учениця Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце);
  • Живоденко Ірина Олегівна,  учениця Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце).

Серед учнів 7 класів:

  • Чоха Мирослав Олександрович, учень опорного  закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце);
  • Семихатка Михайло Андрійович, учень Мечебилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце);
  • Гайдаш Софія Василівна, учениця Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце).

Серед учнів 8 класів:

  • Колоницька Ольга Русланівна, учениця Григорівського НВК (І місце);
  • Бабіч Богдан Віталійович, учень опорного  закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (ІІ місце);
  • Корнєєв Кирило Романович, учень опорного  закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (ІІІ місце).

Серед учнів 9 класів:

  • Рузняєва Віолетта Андріївна, учениця опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце);
  • Середа Вадим Володимирович, учень І-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце);
  • Таран Валерія Андріївна, учениця Великокомишуваської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІІ місце);
  • Целіковська Аліна Володимирівна, учениця Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце);
  • Кішечко Станіслав Олексійович, учень Пригожівської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІІ місце).

Серед учнів 10 класів:

  • Зайцев Максим Андрійович, учень Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(І місце);

  • Перепелиця Максим Володимирович, учень опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  (ІІ місце);
  • Недвига Єва Ігорівна, учениця ІІ-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце);
  • Гречко Ельвіра Сергіївна, учениця Гаврилівського НВК (ІІІ місце).

Серед учнів 11 класів:

  • Дуда Максим Віталійович, учень опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце); 
  • Романенко Антон Олександрович, учень Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (ІІ місце);
  • Довженко Поліна Сергіївна, учениця Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце).

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики навчальні заклади представлятимуть учні-переможці 7-х – 11-х класів ІІ етапу з опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Григорівського НВК,  Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чоха Мирослав Олександрович,  Колоницька Ольга Русланівна, Рузняєва Віолетта Андріївна, Зайцев Максим Андрійович, Дуда Максим Віталійович.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології у 2018/2019 н. р.

10 листопада 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології серед учнів 10 -11 класів.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Переможцями олімпіади стали учні із загальноосвітніх навчальних закладів району:

10 клас

І місце – Новосел Валерія Юріївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1;

ІІ місце – Каліберда Анастасія Юріївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;

ІІІ місце – Хавільова Олена Юріївна, учениця Мечебилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

11 клас

І місце – Мусієнко Марія Олексіївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;

І місце – Птуха Анастасія Романівна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

ІІ місце – Котенко Богдан В’ячеславович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1;

ІІІ місце – Шатрава Лілія Володимирівна, учениця ІІ-Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології навчальні заклади представлятимуть учні-переможці.

ХVІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

This slideshow requires JavaScript.

9 листопада 2018 року, у День української писемності та мови, учні та вчителі закладів загальної середньої освіти Барвінківського району, працівники відділу освіти взяли участь у написанні ХVІІІ Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності «Крила України».

Написання диктанту дало змогу учасникам перевірити свої знання з української мови та відчути почуття єдності українського народу.

Центр зайнятості запрошує на навчання

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує всіх бажаючих на навчання у листопаді 2018 року в Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за професіями:

№ п/п Професія Строк навчання
1 Педикюрник 05.11.2018-07.02.2019
2 Електрозварник ручного зварювання 08.11.2018-09.04.2019
3 Штукатур 12.11.2018-07.03.2019
4 Слюсар-ремонтник 14.11.2018-24.04.2019
5 Перукар 21.11.2018-18.04.2019

За більш детальною інформацією звертайтеся до Барвінківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості або за тел. 4 -11 -03

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у 2018/2019 н.р.

4 листопада 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, в якому взяли участь 56 учнів 7-11 класів із 14 закладів загальної середньої освіти Барвінківського району.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

За підсумками перевірки робіт учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у 2018/2019 навчальному році  переможцями визначено:

7 клас

І-місце – Гарькуша Анастасія Юріївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчителі Черна О.В., Перебийніс С.М.);
ІІ місце – Буднік Анастасія Віталіївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Щолок В.О.);
ІІІ місце – Семихатка Михайло Андрійович, учень Мечебилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Колошина Л.Г.)

8 клас

І місце – Огієнко Анастасія Андріївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області ( вчитель Перебийніс С.М.);
ІІ місце – Шарута Анастасія Андріївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шматько О.О.);
ІІІ місце – Бундюк Тимур Ігорович, учень Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. № 4 філії опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Босенко Н.О.)

9 клас

І місце – Бондаренко Марія Миколаївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Приймак К.Ф.);
ІІ місце – Рузняєва Віолетта Андріївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (Новосел В.В.);
ІІІ місце – Таран Валерія Андріївна, учениця Великокомишуваської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Бондаренко Л.О.)

10 клас

І місце – Мікуліна Катерина Юріївна, учениця Мечебилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Карнаух А.М.);
ІІ місце – Демяніва Катерина Олександрівна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Лєбєдєва О.С.);
ІІІ місце – Бакай Анна Юріївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Щолок В.О.)

11 клас

І місце – Крупка Анастасія Андріївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Андрієнко О.А.);
ІІ місце – Тоічкіна Соф’я Олександрівна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Щолок В.О.)
ІІІ місце – Цапліна Євгенія Олександрівна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Перебийніс С.М.).

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2018/2019 н. р.

03 листопада 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання серед учнів 8-9 –х, 10 -11-х класів із 10 навчальних закладів району, в якому взяли участь 36 учнів.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Переможцями олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) серед учнів 8-9 класів стали:

Пальчун Вероніка Олегівна, учениця 8 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце);

Іщук Альона Леонідівна, учениця 8 класу Барвінківської філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (ІІ місце);

Ковригіна Наталія Олександрівна, учениця 9 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІ місце);

Літвіненко Вікторія Михайлівна, учениця 8 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце).

Серед учнів 10-11 класів:

Довженко Поліна Сергіївна, учениця 11 класу Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (І місце);

Мусієнко Марія Олексіївна, учениця 11 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІ місце);

Тєльнова Дар’я Сергіївна, учениця 11 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (ІІІ місце);

Коваленко Анна Андріївна, учениця 10 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце).

Переможцями олімпіади з трудового навчання (технічна праця) серед учнів 8-9 класів стали:

Чухно Денис Сергійович, учень 9 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце);

Євланов Семен Павлович, учень 9 класу Пригожівської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІ місце);

Арутюнова Валентина Артурівна, учениця 9 класу Богодарівської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІІ місце);

Мочалов Андрій Андрійович, учень 8 класу Новомиколаївського НВК (ІІІ місце).

Серед учнів 10-11 класів:

Чепурний Владислав Миколайович, учень 10 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце);

Кравченко Олег Валерійович, учень 10 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІ місце);

Міненко Станіслав Володимирович, учень10 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце).

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання навчальні заклади представлятимуть учні-переможці 8-9-х, 10-11-х класів ІІ етапу з опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Пальчун Вероніка Олегівна і Чепурний Владислав Миколайович.

Нарада за темою: «Організація харчування та збереження здоров’я дітей в закладах дошкільної освіти Барвінківського району»

This slideshow requires JavaScript.

31.10.2018 року відбулася нарада – семінар для директорів закладів дошкільної освіти, навчально-виховних комплексів та медичних сестер за темою: «Організація харчування та збереження здоров’я дітей в закладах дошкільної освіти Барвінківського району».

На нараді – семінарі були присутні: Васькова Світлана Миколаївна – заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» Барвінківської районної ради; Самелюк Андрій Володимирович – начальник районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області; Попова Олена Миколаївна – завідувач Барвінківського лабораторного відділення Ізюмської міськміжрайонної філії ДУ Харківського обласного лабораторного центру МОЗ України, Рой Тетяна Григорівна – завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації та Бобух Інна Миколаївна- методист відділу освіти. Були розглянуті питання: вимоги санітарного законодавства щодо організації харчування дітей ЗДО та НВК, епідемічна ситуація в районі щодо інфекційних хвороб.

Самелюк Андрій Володимирович ознайомив присутніх з нормативно – правовим забезпеченням з питань організації повноцінного харчування дітей, виконанням норм, вимог санітарного законодавства в закладах освіти.

Васькова Світлана Миколаївна зазначила, що обов’язковим є дотримання вимог медичного обстеження вихованців. Всі захворювання можна запобігти, якщо вчасно проводити імунопрофілактику та моніторингові дослідження.

Попова Олена Миколаївна познайомила присутніх з різними видами кишкових захворювань та шляхами запобігання їх виникнення.

Тільки зусиллями батьків, вихователів і медичного персоналу ми зможемо зберегти здоров’я наших вихованців.

Оголошено конкурс

Оголошено конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області»

Детальніше…

Що очікувати у ЗНО-2019?

Прес-реліз Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти “Що очікувати у ЗНО-2019” Детальніше…

Районне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури

This slideshow requires JavaScript.

17 жовтня 2018 року на базі районної бібліотеки у формі семінару-практикуму для педагогів-фахівців та педагогів-початківців відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури за темою «Формування учня-читача в епоху інформаційних технологій з орієнтацією на ключові компетентності» (керівник Черних Н.А.).

Засідання було проведено з метою формування читацької компетентності учнів в епоху інформаційних технологій з орієнтацією на ключові компетентності, ознайомлення з досвідом роботи вчителів щодо формування читацької компетентності на уроках української літератури.

З особливостями формування учня-читача на уроках української літератури в епоху цифрових технологій ознайомила присутніх Черних Н. А., керівник РМО.

Макогон І.І., вчитель Грушуваського НВК І-ІІІ ступенів, проаналізувала читацькі уміння і навички учнів, сучасні вимоги до них.

Відповідно до плану засідання районного методичного об’єднання, власним досвідом з формування читацьких компетенцій учнів та роботи з текстом поділилися Гармаш С.М., вчитель Мечебилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів («Інноваційні технології – ефективний засіб формування читацьких компетенцій учнів»), Наумова В.І., вчитель Григорівського НВК І-ІІ ступенів («Робота з поетичним текстом на уроках української літератури»), Гончарова О.О., керівник групи педагогів-фахівців, вчитель Гаврилівського НВК І-ІІІ ступенів («Робота з прозовим текстом на уроках української літератури»).

Вчителі працювали над змістом п’єси І. Котляревського «Наталка Полтавка», аналізували поезії Т. Шевченка, В. Сосюри.

Пономаренко М.І., методист РМК, проаналізувала результати участі учнів шкіл району у творчих мовно-літературних конкурсах та ознайомила присутніх з проведенням конкурсів у 2018/2019 навчальному році.

У рамках методичного об’єднання всі учасники отримали методичні рекомендації для використання в роботі.