Чер 20 2018

Завершили роботу літні мовні табори 2017/2018 н. р.

This slideshow requires JavaScript.

15 червня завершили роботу літні мовні табори, які працювали в дитячих закладах відпочинку на базі 16 навчальних закладів району.

Цього року в літніх мовних таборах удосконалювали свої навички у спілкуванні іноземною мовою 296 школярів району: англійською-239, німецькою-42, французькою-15.

Відпочинок школярів був наповнений веселими розвагами, екскурсіями, конкурсами, зустрічами, спілкуванням з друзями іноземною мовою.

Чер 20 2018

Завершення роботи пришкiльних таборiв

This slideshow requires JavaScript.

У Барвінківському районі з 29 травня 2018 року функціонували 16 пришкільних закладів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі закладів загальної середньої освіти, в яких відпочило 1251 дитина. Зміна в закладах відпочинку тривала 14 робочих днів до 15.06.2018.

Під час літнього відпочинку в закладах забезпечено умови для всебічного творчого розвитку дітей, можливості проявити свої здібності та таланти під час організації й проведення різноманітних конкурсів, виставок, експозицій, концертів, вікторин, спортивних свят, змагань, сюжетно-рольових ігор тощо. Розвитку творчих здібностей сприяла також участь дітей у різноманітних гуртках. В закладах відпочинку діти мали змогу знайти нових друзів, весело, активно та корисно провести свій вільний час.

На базах Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва, Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи для учнів закладів відпочинку з денним перебуванням проводилися різноманітні заходи, а саме: розважальні ігрові програми «Літо вперед!», естафети, спортивні змагання, перегляд мультфільмів, танцювальне караоке та інші.

Крім того, з метою підвищення рівня володіння іноземними мовами учнів, заохочення до її вивчення, розширення доступу до світових освітніх і культурних надбань, в кожному пришкільному закладі з денним перебуванням працювали мовні табори, до яких було зараховано 277 вихованців з 1 по 10 класи.

Для вихованців закладів відпочинку під час відпочинкової зміни організовувались різноманітні змістовні та цікаві екскурсії на природу, пожежної частини м. Барвінкове, ветеринарної лікарні міста, до м. Святогірськ, Ямпільського дендрапарку, страусиної ферми, краєзнавчих та етнографічних музеїв району та області, на що було залучено 35,0 тис. грн. позабюджетних коштів.

Діти у закладах відпочинку були забезпечені дворазовим гарячим харчуванням вартісю 20 грн. на день. Для організації харчування у пришкільних закладах із районного бюджету було виділено 350,3 тис. грн.

Закінчилася відпочинкова зміна святковими урочистостями, на яких діти продемонстрували свої таланти та уміння. Висловлюємо щиру подяку голові районної державної адміністрації В.І. Ромаху, голові районної ради В.С. Щолок, головам міської та сільських рад за допомогу в організації та проведенні для дітей закладів освіти району цікавого, змістовного і безпечного відпочинку.

Чер 05 2018

Сесія тематичного спецкурсу

5 червня 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 розпочала роботу ІІІ сесія тематичного спецкурсу «Особливості організації освітнього процесу в 1 класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Сесія буде працювати до 7 червня поточного року.

Чер 04 2018

Триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року!

Випускники закладів загальної середньої освіти Барвінківського району вже пройшли тестування з наступних предметів:

22.05.2018 математика – 45 чол. (м. Лозова)

24.05.2018 українська мова і література – 82 чол.(м. Ізюм)

29.05.2018 іноземна мова (німецька) – 2 чол. (м. Харків)

01.06.2018 іноземна мова (англійська) – 19 чол. (м. Харків)

04.06.2018 року 43 учня пройдуть тестування з біології, що буде проходити у м. Харків на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного комунального господарства, торгівлі та дизайну».

Бажаємо нашим випускникам успіхів у проходженні ЗНО!

Чер 04 2018

Розпочато роботу пришкільних закладів відпочинку з денним перебуванням дітей

This slideshow requires JavaScript.

У Барвінківському районі з 29 травня 2018 року розпочали свою роботу 16 пришкільних закладів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі закладів загальної середньої освіти, в яких відпочиває 1251 дитина.

Упродовж відпочинкової зміни на дітей чекають цікаві розваги, тематичні заходи, екскурсії, походи на природу, заняття в гуртках за інтересами, спортивні змагання тощо. В закладах відпочинку діти матимуть змогу знайти нових друзів, весело, активно та корисно провести свій вільний час.

Крім того, з метою підвищення рівня володіння іноземними мовами учнів, заохочення до її вивчення, розширення доступу до світових освітніх і культурних надбань, в кожному пришкільному закладі з денним перебуванням працюють мовні табори, до яких зараховано 277 вихованців з 1 по 10 класи.

Робота з дітьми спланована з акцентом на практичні заняття, отримання знань, які можна застосовувати в різних ситуаціях. Тематика таборів: проектна, краєзнавча, культурна, спортивна та інші. Заняття проводяться у формах пізнавально-розважальних, рухливих ігор, конкурсів, модних показів, квестів, днів кіно іноземною мовою тощо.

Тра 30 2018

Фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»

This slideshow requires JavaScript.

У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій взяли участь 23 команди учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області. Журі відзначило, що виступи команд відрізнялися оригінальністю, самобутністю, майстерністю, різноманітністю використаних жанрів, учасники продемонстрували вокальні, спортивні, хореографічні здібності, почуття гумору. Саме таким і був виступ команди «Однодумці» Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, яка у запеклій боротьбі здобула почесне ІІІ місце.

Тож щиро вітаємо команду чудових дівчаток: Мусієнко Марію, Іщенко Вікторію, Ковригіну Наталію, Молчанову Олександру, Міщенко Аліну, Реут Єлизавету та Коваленко Марину з цією перемогою та бажаємо наступних творчих злетів та здобутків.

Вперше у рамках фестивалю проходив конкурс соціальної реклами за темою «Здорова дитина – щаслива родина – заможна Україна», де відеоролик «Казка «Ріпка», створений учнями Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 отримав диплом ІІ ступеня. Найщиріші вітання всім акторам та режисеру цього фільму!

Тра 25 2018

Свято «Останнього дзвоника»

This slideshow requires JavaScript.

25 травня 2018 в 14 закладах загальної середньої освіти Барвінківського району проведено свято «Останнього дзвоника» для 2074 учнів.

На святі в опорному закладі Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 та Барвінківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 були присутні Беккер Марк Львович, перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, Ромах Володимир Іванович, голова Барвінківської районної державної адміністрації.

Сьогодні останній дзвінок сповіщає нас про завершення ще одного навчального року, початок літніх канікул для школярів, а для випускників – успішне складання державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання, вибір подальшої життєвої стежини.

Вітаємо всіх учнів, батьків, вчителів зі святом «Останнього дзвоника»!

Тра 25 2018

Перемога у Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості «Лавина талантів»

Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Лавина талантів», що на початку травня проходив у місті Києві, відзначив Зразковий колектив народного танцю «Пролісок» Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва в номінації «народний танець» Першою премією.

У конкурсі приймали участь 120 колективів із різних куточків України: Києва, Рівного, Прилук, Хмельницького, Чернігова, Сум, Дружківки та багатьох інших.

Третя поїздка зразкового колективу народного танцю «Пролісок» за цей навчальний рік знову відзначена перемогою на Всеукраїнському фестивалі. Цього разу в столиці України виїхали вихованці старшої групи, щоб довести на престижність сцени, що діти з маленьких містечок, таких як наше Барвінкове, не менш талановиті ніж столичні колективи, які мають більше можливості реалізувати себе не тільки в Україні, а й за кордоном.

Поїздка не тільки обмежувалася участю в конкурсі, вона була насичена цікавою програмою знайомства з пам’ятниками архітектури, духовними святинями та культурними центрами столиці. Ансамбль побував у Києво-Печерській лаврі, біля Золотих воріт, у Михайлівському Соборі, на Андріївському узвозі, у серці столиці – Софіївському Соборі, біля музичних фонтанів на Хрещатику та на виставі у музично-драматичному театрі для дітей і юнацтва на найстарішій контрактовій площі з реальним супроводом справжнього естрадного симфонічного оркестру.

Вітаємо з перемогою вихованців «Проліска» та керівника Олександра Івановича Тітченка!

Тра 25 2018

Загальнодержавне онлайн-опитування педагогів щодо реформування освіти

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить у травні-червні 2018 року серед учителів, представників адміністрації закладів освіти, науково-педагогічних працівників опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища». Дослідження проводиться на умовах повної анонімності.

Респонденти зможуть індивідуально заповнити онлайн-анкету до 30 червня 2018 року в будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином обраний ними варіант відповіді. Участь в опитуванні є добровільною.

Запрошуємо до участі в онлайн-анкетуванні учителів, представників адміністрації закладів освіти, науково-педагогічних працівників.

Посилання для проходження онлайн-анкетування:

  • для учителів, адміністрації закладів загальної середньої освіти:
    https://docs.google.com/forms/d/1ila4UeXffheF8CcKIFtmRrY_drOUrCM9axZkgvGPa6c/edit, Перейти;
  • для науково-педагогічних працівників:
    https://docs.google.com/forms/d/1sO7p884ba8fea7lJJG38j8PWoaQYB1m3FuqPJcZvzss/edit, Перейти.

Лист Інституту модернізації змісту освіти від 02.05.2018 № 22.1/10-1304 «Про проведення онлайн-опитування» Переглянути.

Тра 22 2018

Обласний фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»

Уперше в Харківській області за ініціативи Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» відбувся обласний фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».

Активну участь у фестивалі взяли і педагоги Барвінківського району. Фестиваль проводився з метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації в умовах розбудови нової української школи.

Педагогічні працівники закладів загальної середньої, дошкільної освіти Барвінківського району представили в електронному вигляді описи сутності та досвіду застосування власних інноваційних освітніх технологій, методів, форм та моделей організації освітнього процесу. До участі у Фестивалі зареєструвалися 33 педагогічних працівника району, у тому числі за номінаціями: “Бібліотечна справа”-1, “Біологія, екологія”-1, “Виховна робота”- 5, “Дошкільнаосвіта”-1,”Зарубіжналітература”-4,”Іноземнімови”-1,”Інформатика”-1 ,”Математика”-2,”Мистецтво”-1,”Основи здоров’я,фізична культура”-1, “Початкова освіта”-10, “Практична психологія та соціальна робота” – 1,”Спеціальна та інклюзивна освіта”-1, “Українська мова та література”-1, “Фізика,астрономія”-1,”Хімія”-1.

Дипломами оргкомітету обласного фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» відзначено 13 представлених практик від Барвінківського району, з них: І ступеня – 4, ІІ ступеня – 5, ІІІ ступеня –4. Підсумковий оціночний лист та аналітична довідка про підсумки проведення обласного фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» додається.

Переглянути оцiночний лист.

Тра 17 2018

Кольорова вишиванка єднає нас!

У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.

Колектив Гаврилівського НВК активно долучився до відзначення свята – День вишиванки. Від самого ранку у всієї шкільної родини був гарний та піднесений настрій. Око милували різнобарвні вишиті сорочки, в які одяглися дорослі та малі. У навчальному закладі в цей день пройшли години спілкування по класах та загальношкільний захід, до якого учні та вихованці дошкільної групи підготували повідомлення про історію вишиванки та влаштували дефіле у вишиванках.

Завершенням свята став флеш-моб «Вишиванка єднає нас», де учні та вихованці на подвір’ї закладу вишикувались у величезну вишиванку. У такий спосіб продемонструвавши, що вишиванка – це не лише національний одяг, а символ, духовний оберіг, унікальний генетичний код нації.

Тра 15 2018

Козацький гарт

15 травня в спортивній залі Барвінківської ДЮСШ відбувся ІІ етап обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області з фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт». У змаганнях взяли участь 9 навчальних закладів, загальна кількість учасників – 112 учнів.

Програма фестивалю складалась з наступних видів: «човниковий» біг, стрибок у довжину з місця, стрибки через скакалку, перетягування канату, комбінована естафета, конкурс знавців історії козацтва та олімпійського руху.

Mісця розподілилися наступним чином:

Серед навчальних закладів І групи:

І місце – опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, тренер Гаркуша В.О.

ІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, тренер Большов О.О.

ІІІ місце – Гаврилівський НВК, тренер Рожкевич В.І.

Серед навчальних закладів ІІ групи:

І місце – Пригожівська ЗОШ І-ІІ ступенів, тренер Кулик Ю.В.

ІІ місце – Григорівський НВК, тренер Стоянов О.О.

ІІІ місце – філія Барвінківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 4, тренер Козлова Л.М.

Вітаємо переможців!

Тра 13 2018

Чемпіонат Харківської області з футболу серед ДЮСШ

Продовжується друге коло чемпіонату Харківської області з футболу серед ДЮСШ сезону 2017/2018 р.р. Вихованці відділення футболу Барвінківської ДЮСШ виступають двома групами – U/12, U/13 (2005/2006 р.н.) та U/16,U/17 (2001/2002 р.н.).

Разом з нашими футболістами в 4 підгрупі змагаються такі команди: ДЮСШ Балаклія, ДЮСШ Зміїв, «Колос» Балаклія, ДЮСШ «Ізюм», «Енергетик» Слобожанське, «Колос» Зміїв та «Газовик» Донець. Чергову календарну гру наші вихованці зіграли на виїзді проти команди ДЮСШ м.Зміїв. Рахунок гри команд молодшої вікової групи 0:3 (тренери Хорунжий В.Ю., Плаксій К.О.). Голи за Барвінківську ДЮСШ забивали Жадан Кирило – 2, Каландєров Вадим. Команда старшої вікової групи під керівництвом Бугакова О.П. та Одинодченка О.В. зі своїми однолітками із Зміївської ДЮСШ зіграли внічию 2:2. Голи забивали Смірнов Віктор та Тимченко Єгор. Футболістам Барвінківської ДЮСШ залишилось зіграти 2 календарних гри у 2 колі чемпіонату Харківської області серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл: дома прийняти команду Балаклійської ДЮСШ та на виїзді зіграти з командою «Колос» – Балаклія.

Бажаємо нашим вихованцям перемог у наступних іграх!

Тра 12 2018

Турнір серед команд Харківської області з шотокан карате-до

12 травня 2018 року в м.Харкові на базі Комунального закладу «Школи вищої спортивної майстерності» відбувся турнір серед команд Харківської області з шотокан карате-до С.К.І.Ф., в якому прийняли участь 200 спортсменів із різних клубів.

Вихованці тренера Рибалки А.С. гідно представили Барвінківську ДЮСШ на цих змаганнях. В активі наших спортсменів 23 медалі різного ґатунку: Лакатош Дмитро – КАТА, -1 місце , КУМІТЕ, 10-11 р., – 37 кг. – 2 місце; Лой Сергій – КАТА – 3 місце, КУМІТЕ, 14-15 р., – 46 кг. – 1 місце ; Рябченко Данило – КУМІТЕ, 16-17 р., – 65 кг. – 1 місце, Плис Родіон – КАТА – 2 місце, КУМІТЕ, 10-11 р., – 32 кг. – 1 місце ; Хрістон Ілля – КУМІТЕ, 12-13 р., – 40 кг. – 2 місце; Скляров Олександр – КУМІТЕ, 12-13 р., + 46 кг. – 2 місце; Дмитренко Андрій – КУМІТЕ, 14-15 р., + 68 кг. – 3 місце; Молчанов Артем – КУМІТЕ, 12-13 р., + 46 кг. – 1 місце ; Євсюков Тимур – КУМІТЕ, 9 р., – 30 кг. – 3 місце, КУМІТЕ + 343 кг. – 2 місце; Семенов Денис – КУМІТЕ, 12-13 р., + 46 кг. – 1 місце; Гололобов Володимир – КАТА – 1 місце , КУМІТЕ, 14-15 р., – 60 кг. -3 місце; Рюма Назар – КУМТЕ, 14-15 р., – 55 кг. – 2 місце; Шаригін Ілля – КУМІТЕ, 14-15 р., + 60 кг. – 1 місце; Цвентух Альона КУМІТЕ, 12-13 р., +54 кг. – 2 місце , Михайлюк Вєроніка – КАТА – 2 місце , КУМІТЕ, 10-11 р., – 38 кг. – 1 місце, Кузнєцова Тетяна – КУМІТЕ, 12-13 р., – 45 кг. – 1 місце, Огарь Анастасія – КАТА – 1 місце, КУМІТЕ, 10-11 р., – 28 кг. – 1 місце.

Бажаємо нашим вихованцям і надалі перемог на змаганнях самого високого рівня!

Тра 09 2018

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

This slideshow requires JavaScript.

До Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в загальноосвітніх навчальних закладах району були проведені загальношкільні лінійки «Уклін живим, загиблим – слава» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), «Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги» (ІІ-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.), мітинг-реквієм «Тільки пам’ять не сивіє» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.), уроки мужності за темами: «Війна і пам’ять поколінь», «Герої живуть вічно», «У моїй родині був солдат», «Наш край у роки Другої світової війни», «Вічна пам’ять героям» (опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Барвінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 4 філія опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Подолівський НВК філія опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Грушуваський НВК І-ІІІ ст., Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ст., Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст., Новомиколаївський НВК, Пригожівська ЗОШ І-ІІ ст.), уроки пам’яті «Ті дні у пам’яті народній», «Тих днів не змеркне слава», «Тільки пам’ять не сивіє», «Війна і пам’ять поколінь» (опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Подолівський НВК філія опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Богодарівська ЗОШ І-ІІ ст., Гаврилівський НВК І-ІІІ ст., Григорівський НВК, Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ст., І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.), бесіди, години спілкування за темами: «Тих днів не змеркне слава», «Герої живуть вічно», «Наш край у роки Другої Світової війни», «Якою ціною було завойоване щастя…», «У моїй родині був солдат» (опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Барвінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 4 філія опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Богодарівська ЗОШ І-ІІ ст., Великокомишуваська ЗОШ І-ІІ ст., Гаврилівський НВК І-ІІІ ст., Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ст., Григорівський НВК, І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст., Новомиколаївський НВК), концертну програму «Воєнні пісні про головне» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3), святковий концерт «Вітання ветерану» (Богодарівська ЗОШ І-ІІ ст.), засідання «круглого столу» за темою «Якою ціною було завойоване щастя…» за участю учнів 9-10 класів (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), учнівську конференцію з історії Другої світової війни «Солдатський трикутник – жива історія війни» за участю учнів 8-11 класів (Гаврилівський НВК І-ІІІ ст.), акцію «Вітання ветерану».

07 травня 2018 року, напередодні свята Перемоги, члени Барвінківської районної ради старшокласників поклали квіти до Пам’ятника загиблим барвінківчанам, привітали квітами та вітальними листівками ветеранів з Днем Перемоги за місцем їх проживання.

9 травня педагогічні колективи, учнівська молодь взяли участь у мітингах, присвячених Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, покладанні квітів до Пам’ятника загиблим барвінківчанам, Монументу Слави на Чумацькій горі, пам’ятників та меморіалів загиблим воїнам.

У шкільних бібліотеках та музеях оформлено тематичні виставки художніх творів, творів мистецтва, історичних документів, експозиції з архівних фото- і художніх матеріалів, що висвітлюють події часів Другої світової війни.

Тра 09 2018

До 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Чимало свят дарує нам весна,
Як в рідний дім повернення з дороги.
Та є найбільш хвилюючим для нас
Велике свято Перемоги!

07 травня 2018 року, напередодні свята Перемоги, члени Барвінківської районної ради старшокласників поклали квіти до Пам’ятника загиблим барвінківчанам, привітали квітами та вітальними листівками ветеранів з Днем Перемоги за місцем їх проживання, побажали їм міцного здоров’я, довгих років життя, щастя, родинного затишку, добра і миру.

Тра 09 2018

Міністерство освіти на Міністерство юстиції узгодили порядок зарахування дітей до школи

У Мін’юсті підписано порядок зарахування учнів до 1 класу. Документ набуде чинності 8 травня після публікації в “Офіційному віснику України”.

З новим порядком можна ознайомитись за цим посиланням.

Тра 09 2018

Методичні посібники з використання конструкторів LEGO

Міністерство освіти і науки опублікувало методичні посібники з використання конструкторів LEGO та методики «Шість цеглинок» у початковій школі.

Книжки доступні за цим посиланням.

Цей посібник містить вправи та ігри, спрямовані на формування ключових компетентностей у дітей початкової школи.

Вправи та завдання посібника можна легко інтегрувати в освітній процес початкової школи, оскільки вони ґрунтуються на діяльнісному та ігровому підходах“ , – зазначено в анотації до посібника “Гра по-новому, навчання по-іншому”.

Тра 07 2018

Вітання

Вітаємо з перемогою

БЄЛЯКОВУ ОЛЬГУ ОЛЕКСІІВНУ!

Міжнародний конкурс вчителів «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу»

З 15 жовтня 2017 року по 15 лютого 2018 року в заочній формі проходив Міжнародний конкурс для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу».

Диплом ІІІ ступеня

отримала вчитель історії Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2

БЄЛЯКОВА ОЛЬГА ОЛЕКСІІВНА

Тема розробки «Повсякденне життя українців – селян у кінці XVIII – першій половині XIX ст.» Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів базової загальної середньої школи (5-9 класи).

Бажаємо нових творчих вершин!

Тра 06 2018

Iнформацiя центру зайнятостi

Барвінківський районний центр зайнятості запрошує на безкоштовне професійне навчання за ліцензованими професіями в Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Інформація Барвінківського районного центру зайнятості

Older posts «