Лип 21 2017

Електронні версії підручників для школярів

У розділі “Школяру” розміщено електронні версії підручників для 4, 7, 8 класу на 2017/2018 навчальний рік.

Чер 22 2017

Завершили роботу літні мовні табори 2016/2017 н. р.

This slideshow requires JavaScript.

16 червня завершили роботу літні мовні табори, які працювали в дитячих закладах відпочинку на базі 17 навчальних закладів району.

Цього року в літніх мовних таборах удосконалювали свої навички у спілкуванні іноземною мовою 306 школярів району.

Відпочинок школярів був наповнений веселими розвагами, екскурсіями, конкурсами, зустрічами, спілкуванням з друзями іноземною мовою.

Чер 16 2017

Завершили роботу пришкільні заклади відпочинку

This slideshow requires JavaScript.

16 червня 2017 року завершили роботу пришкільні заклади відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів району. Цього року в пришкільних таборах відпочило 1251 чол.

Пріоритетного значення надавалося відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Упродовж 14 днів для вихованців закладів відпочинку проведено різноманітні виховні заходи на відзначення дат історичного та народного календарів, з пропаганди здорового способу життя, тощо.

Тра 30 2017

Розпочали роботу заклади вiдпочинку

This slideshow requires JavaScript.

29 травня 2017 року розпочали свою роботу 17 пришкільних закладів відпочинку з денним перебуванням дітей та 17 літніх мовних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів району. Відпочинком у них охоплено 1251 дитина. Зміна в закладах відпочинку триватиме 14 робочих днів до 16.06.2017.

Тра 30 2017

Розпочали роботу літні мовні табори

This slideshow requires JavaScript.

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 березня 2016 року № 199-р «Про затвердження плану заходів, спрямованих на активізацію вивчення громадянами англійської мови на період до 2020 року» та з метою підвищення рівня володіння іноземними мовами учнів, заохочення до її вивчення, розширення доступу до світових освітніх і культурних надбань 29 травня 2017 року в 17 загальноосвітніх навчальних закладах Барвінківського району на базі пришкільних таборів розпочали свою роботу літні мовні табори. До літніх мовних таборів зараховано 277 вихованців з 1 по 10 класи.

Робота з дітьми спланована з акцентом на практичні заняття, отримання знань, які можна застосовувати в різних ситуаціях. Тематика таборів: проектна, краєзнавча, культурна, спортивна та інші. Заняття проводяться у формах пізнавально-розважальних, рухливих ігор, конкурсів, модних показів, квестів, днів кіно іноземною мовою тощо.

Тра 26 2017

Свято «Останнього дзвоника»

This slideshow requires JavaScript.

26 травня 2017 в 17 загальноосвітніх навчальних закладах Барвінківського району проведено свято «Останнього дзвоника» для 2115 учнів.

На святі у Барвінківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 та Барвінківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 були присутні Беккер Марк Львович, перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, Ромах Володимир Іванович, голова Барвінківської районної державної адміністрації, Коптєва Наталія Олександрівна, начальник відділу освіти.

Сьогодні останній дзвінок сповіщає нас про завершення ще одного навчального року, початок літніх канікул для школярів, а для випускників – успішне складання державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання, вибір подальшої життєвої кар’єри.

Вітаємо всіх учнів, батьків, вчителів зі святом «Останнього дзвоника»!

Тра 18 2017

Засідання районного методичного об’єднання вихователів дітей старшого дошкільного віку

This slideshow requires JavaScript.

17 травня 2017 року на базі Гаврилівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів дітей старшого дошкільного віку за темою «Розвиток в умовах дошкільного навчального закладу базових якостей особистості дітей шостого року життя, необхідних для успішного навчання в школі».

Потапенко О. С., вихователь Гаврилівського НВК, провела відкритий показ інтегрованого заняття для дітей старшого дошкільного віку «Пригоди в казковому лісі», під час якого дошкільнята показали високі результати компетентності з освітніх ліній «Дитина в соціумі» та «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».

Керівник районного методичного об’єднання Радченко Л. В., вихователь Барвінківського ДНЗ (ясел-садка) №3 «Золотий ключик» Барвінківської міської ради Харківської області, провела презентацію досвіду роботи з визначення рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі, надала рекомендації щодо роботи з електронним варіантом моніторингового дослідження якості дошкільної освіти.

Ємець А. А., вихователь Барвінківського ДНЗ (ясел-садка) № 1 «Промінець» Барвінківської міської ради Харківської області, презентувала досвід з нетрадиційної техніки зображення уявного в контексті роботи гуртка зображувальної діяльності «Весела палітра».

Строгова Т. В., вихователь Африканівського ДНЗ Гаврилівської сільської ради Харківської області, ознайомила слухачів з ефективними формами організації роботи гуртка «Кольорові долоньки».

Лютік А.В., вихователь Барвінківського ДНЗ (ясел-садка) «Ялинка» № 2 Барвінківської міської ради Харківської області, детально ознайомила слухачів РМО з досвідом роботи гуртка «Казкарик».

Нікітіна С.В., вихователь Барвінківського ДНЗ (ясел – садка) №4 «Сонечко» Барвінківської міської ради Харківської області, ознайомила слухачів з розробленою системою тестування основних компетенцій старших дошкільників, представила цікавий діагностичний матеріал.

Шапошнік О.О., вихователь Іллічівського ДНЗ, провела змістовний аналіз роботи з моніторингу знань, умінь, навичок за лініями розвитку, представила розгорнутий аналіз проведеної діагностичної роботи.

У рамках методичного об’єднання всі учасники отримали методичні рекомендації для використання в роботі.

Тра 18 2017

День Європи

This slideshow requires JavaScript.

Відзначення Дня Європи в Україні – важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

На виконання плану заходів відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації щодо відзначення у 2017 році Дня Європи в загальноосвітніх навчальних закладах проведено тематичний урок «Україна – європейська держава», присвячений відзначенню Дня Європи; єдину інформаційну годину за темою «Світ. Європа. Україна»; години спілкування, бесіди, усні журнали за темами: «Етапи виникнення Євросоюзу», «ЄС: вчора, сьогодні, завтра», «Подорож країнами Європи», «Євроінтеграція України на сучасному етапі», «Європейський союз: шляхи співпраці», « Європейський вибір України», «Україна- європейська країна»; конкурси малюнків, плакатів «Пізнаємо Європу разом». У шкільних бібліотеках оформлено тематичні виставки художньої літератури, творів мистецтва, історичних документів, присвячені Дню Європи.

15 травня у Барвінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося свято «У Європу – з Україною у серці». В урочистій церемонії відбулося підняття Державного прапора України та прапора Європейського союзу. До учнів та вчителів звернувся заступник голови Барвінківської РДА С.М. Казьонний. Щиро лунали слова старшокласників про бажання жити в унісон з Європою, тримаючи європейський курс у виборі пріоритетів і цінностей.

Тра 17 2017

І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

This slideshow requires JavaScript.

16 травня 2017 року було проведено І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Гра щорічно проводиться на виконання наказів Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації.

Мета гри – виховання в учнів відданості Батьківщині та українському народу, формування національної самосвідомості та колективного духу, закладання основи активної громадянської позиції та спонукання брати активну участь в державотворчих процесах.

Виборювали перемогу рої – учасники найменшої ланки формування козацького самоврядування із 5 загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів.

На базі стадіону Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 рої – учасники районного етапу гри взяли участь у змаганнях, змістовим наповненням яких є традиції українського козацтва і сучасне козакування, які спрямовані на фізичне загартування, духовний та інтелектуальний розвиток, а також перевірку набутих знань, умінь і навичок учнів.

Рої – учасники прибули в однострої. Під час проведення гри джури козацькі демонстрували фізичну підготовку, стройовий вишкіл, опанування навичок першої долікарської допомоги. Рої єднали цілеспрямованість, колективний козацький дух, бажання перемогти, вправність, умілість, злагодженість дій.

На підставі протоколів засідання суддівської колегії І (районного) етапу гри «Сокіл» («Джура») визнано:

ПЕРЕМОЖЦЕМ – рій Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Призерами

ІІ місце – рій Гаврилівського НВК;

ІІІ місце – рій Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Подяками відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації відзначено рої Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та І-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців!

Тра 16 2017

Школа лідерів

This slideshow requires JavaScript.

16 травня 2017 року у Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся районний семінар для лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів району за темою «Лідерство в дії. Лідер майбутнього. Досягнення мети» (керівники Пономаренко М.І., методист РМК, Педенко Л.М., методист БТДЮ).

Мета семінару: формувати в учнів бачення власних можливостей та конкретних дій для успішної самореалізації, навички прогнозування та планування майбутнього.

Учасники семінару ознайомилися з інформаційними повідомленнями «Лідер – це ти! Що таке реальне лідерство?», «Лідерами не народжуються, лідерами стають», «Як стати лідером», розглянули ключові поняття: складові успішного життя, самореалізація, життєві цінності, життєві перспективи, тощо. Кожна інформація супроводжувалась різноманітними практичними вправами, бесідами-обговореннями.

Лідери учнівського самоврядування Довженко Поліна, учениця 9 класу, голова учнівської ради дитячої організації «Юніор-компанія» Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Заєць Єлизавета, учениця 8 класу, заступник голови ради командирів дитячо-юнацького об’єднання «Веселка» І-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст., Миненко Олексій, учень 9 класу, мер містечка «Дивосвіт» Мечебилівської ЗОШ І-ІІІ ст., поділилися досвідом роботи органів учнівського самоврядування в закладах освіти, презентували кращі проекти.

Член районної ради старшокласників Марусова Катерина звітувала про роботу районної ради старшокласників у 2016/2017 навчальному році.

Після проведення семінару лідери учнівського самоврядування побували на екскурсії в Харківській філії ПАТ «Укртелеком» м. Барвінкового та відділенні поштового зв’язку м. Барвінкове – 3 ПАТ «Укрпошта».

Тра 12 2017

Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт»

This slideshow requires JavaScript.

12 травня 2017 року у спортивній залі Барвінківської ДЮСШ відбувся І етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт». У змаганнях взяли участь 11 навчальних закладів Барвінківського району, загальна кількість учасників – 132 учня.

Згідно Регламенту проведення програма фестивалю складалась із наступних видів: «човниковий» біг, стрибок у довжину з місця, стрибки через скакалку, перетягування канату, комбінована естафета, конкурс знавців історії козацтва та олімпійського руху.

У запеклій боротьбі місця розподілилися наступним чином:

Серед навчальних закладів І групи

  • І місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, тренер Шматько А.А.
  • ІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, тренер Гаркуша В.О.
  • ІІІ місце – Гаврилівський НВК, тренер Рожкевич В.І.

Серед навчальних закладів ІІ групи

  • І місце – Григорівський НВК, тренер Стоянов О.О.
  • ІІ місце – Подолівський НВК, тренер Недвига О.М.
  • ІІІ місце – Пригожівська ЗОШ І-ІІ ст., тренер Кулик Ю.В.

Вітаємо переможців!

Тра 12 2017

Районне методичне об’єднання вчителів російської мови та зарубіжної літератури

This slideshow requires JavaScript.


12 травня 2017 року на базі районної бібліотеки відбулося засідання РМО вчителів російської мови та зарубіжної літератури (методична панорама) за темою «Система та результативність роботи з обдарованими учнями на уроках російської мови та зарубіжної літератури» (керівник РМО Целіковська Г.В.).

Мета засідання: підвищити фаховий рівень вчителів російської мови та зарубіжної літератури; презентувати системи роботи з обдарованими дітьми, рекомендувати до практичного використання різноманітність форм та методів роботи з обдарованими дітьми.

Керівник РМО Целіковська Г.В. презентувала матеріали «Що таке обдарованість? Як працювати з обдарованими дітьми на уроках російської мови та літератури».

Відповідно до плану засідання районного методичного об’єднання власним досвідом поділилися Солодовник Г.І., вчитель Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, з питання «Система роботи з обдарованими дітьми на уроках російської мови», Коваленко К.В., вчитель Григорівського НВК, Салогуб С.В., вчитель Пригожівської ЗОШ І-ІІ ст., Мала Н.Л., вчитель Гаврилівського НВК І-ІІІ ст., з питання «Актуальні проблеми шкільної мовної і літературної освіти та ефективні шляхи їх розв’язання».

Свою науково-дослідницьку роботу «Молодежный сленг в повседневной речи учащихся» (секція «Російська мова») презентував Романенко Антон, учень 9 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, переможець І та учасник ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2016/2017 навчальному році (керівник Крят О.В., вчитель російської мови та зарубіжної літератури).

Методист РМК Пономаренко М.І. ознайомила присутніх із матеріалами «ДПА та ЗНО як форма перевірки набутих знань та мовленнєвої культури учнів 9, 11 класів».

Мала Н.Л., вчитель Гаврилівського НВК І-ІІІ ст., поділилася досвідом роботи з підготовки випускників до ЗНО.

Звіти про роботу диференційованих груп у 2016/2017 навчальному році презентували Аніщенко В.В., Демченко О.М.
Заслухали звіти про роботу над методичною темою вчителів, що пройшли атестацію у 2016/2017 навчальному році – Крят О.В., Целіковської Г.В., Денисенко Л.І., Настаченко Т.П. У ході засідання надано методичну допомогу вчителям.

Тра 11 2017

Районне методичне об’єднання шкільних бібліотекарів

This slideshow requires JavaScript.

11 травня 2017 року на базі Барвінківської районної дитячої бібліотеки відбулося засідання РМО шкільних бібліотекарів (керівник Большова Ніна Олександрівна) за темою «Шляхи формування в учнів позитивної мотивації читання».

Мета засідання: ознайомлення з формами, методами і шляхами формування в учнів позитивної мотивації до читання.

З питаннями «Інтерактивні ігрові технології як засіб розвитку особистості читача», «Технології бібліоквестів у розвитку індивідуальної культури дітей» (з досвіду роботи) учасників засідання ознайомили бібліотекарі Босенко Н.О. (Барвінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №4), Міськова О.М. (дитяча районна бібліотека).

Учасники семінару взяли участь у практичному занятті «Модель інтелектуального квесту при проведенні бібліотечних уроків», яке провела Борщова Ірина Євгеніївна (бібліотекар дитячої районної бібліотеки).

Большова Н.О. розповіла про умови переходу шкільних фондів бібліотек на систему УДК.

Рибенцева А.Г., методист з бібліотечних фондів, ознайомила шкільних бібліотекарів з наказом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації №115 від 10.04.2017 року «Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017».

Тра 10 2017

Спортивнi змагання, присвячені до Дня Перемоги

This slideshow requires JavaScript.

8 травня 2017 року на базі Барвінківської ДЮСШ були проведені змагання з настільного тенісу, футболу, баскетболу, присвячені до Дня Перемоги.

Як завжди, на спортивних площадках панувала напружена боротьба у кожному виді змагань, радість за власний успіх і вболівання за друзів.

Неабияке прагнення до перемоги продемонстрували тенісисти. В ході напруженої боротьби І місце виборов Самелюк Андрій – Барвінківсьеа ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, ІІ місце – Долгополов Єгор, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ІІІ місце – Губа Ілля, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

В змаганнях з футболу І місце зайняли учні Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, ІІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 4.

Градус спортивної напруги зашкалював і на баскетбольному майданчику. В результаті місця розподілилися таким чином: І місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, ІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ІІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями за сприяння служби дітей, молоді та спорту Барвінківської РДА.

Тра 10 2017

«Старти надій»

This slideshow requires JavaScript.

5 травня 2017 року на стадіоні «Колос» були проведені змагання «Старти надій» серед навчальних закладів Барвінківського району.

В змаганнях прийняли участь Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, № 2, № 3, І- Іванівська ЗОШ, Мечебилівська ЗОШ, Гаврилівський НВК, Григорівський НВК, Богодарівська ЗОШ І-ІІ ст., Пригожівська ЗОШ І-ІІ ст., Барвінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 4.

Юні спортсмени, а саме учні 7-х класів, змагалися в різних видах легкої атлетики: біг на 60м., естафета 8 х 50 м., стрибки в довжину, метання малого м’яча, піднімання тулуба за 1 хвилину.

В ході запеклої боротьби місця розподілилися таким чином: І група- ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – 1 місце, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – 2 місце, ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – 3 місце; ІІ група –І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 місце; Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ с. – 2 місце, ІІІ група – Пригожівська ЗОШ І-ІІ ст.. – 1 місце, Барвінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 4 – 2 місце, Григорівський НВК – 3 місце.

Команди нагороджені грамотами Барвінківської ДЮСШ. Також були відзначені переможці та призери в особистому заліку.

За сумою набраних очок серед юнаків І місце зайняв Близнюк Руслан – Пригожівська ЗОШ І-ІІ ст., ІІ місце розділили Каталов Денис – Гаврилівський НВК та Горбатюк Михайло – Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце зайняв Рева Єгор – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3.

Серед дівчат І місце виборола Молчанова Олександра – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ІІ місце – Арутюнова Валентина – Богодарівська ЗОШ І-ІІ ст, ІІІ місце розділили Остроушко Дарія – Григорівський НВК та Галай Віталіна – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

Переможці та призери в особистому заліку нагороджені медалями та грамотами Барвінківської ДЮСШ.

Тра 05 2017

Iнтелектуальний конкурс «Розумники і розумниці»

This slideshow requires JavaScript.

Кожна дитина талановита, головне – допомогти їй знайти себе…

«Найдорожчий скарб у кожного народу – його діти», – говорила видатний педагог Софія Русова. Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже саме з них починається усе на світі. Це діти, які різко виділяються із середовища ровесників високим розумовим розвитком, який є наслідком як природних задатків, так і сприятливих умов виховання Ні для кого не таємниця, що найбільше неймовірно обдарованих дітей лише в Україні.

Дитинство – це чарівний, казковий, неповторний світ, коли збуваються дитячі мрії, коли віриться, що ти – володар світу, а коли підростеш, то обов’язково станеш знаменитим, тому що зможеш змінити світ на краще.

5 травня 2017 року на базі Барвініквського ДНЗ (ясел –садка) № 1 «Промінець» відбувся щорічний інтелектуальний конкурс «Розумники і розумниці», який проводився з метою створення належних умов для виховання та підтримки здібних дошкільників, розвитку інтересів та природних обдарувань творчої особистості. Прийняли участь: Бєлік Олександр, Мірошніченко Ангеліна, Тимошенко Софія, Джежеря Денис, Тєльнов Єгор, Баранов Марк, Гнатко Владислав, Краєвська Карина, Данильченко Анастасія, Гома Анастасія .Конкурс став святом знань . Дошкільники змагалися у 4 конкурсах . Це завдало дітям багато радості та зацікавленості. Всі учасники конкурсу отримали велике задоволення. Перемогу здобула вихованка Барвінківського ДНЗ (ясел-садка) № 1 «Промінець» Барвінківської міської ради Харківської області Мірошніченко Ангеліна та вихованць Барвінківського ДНЗ(ясел-садка) № 1 «Промінець» Барвінківської міської ради Харківської області Бєлік Олександр.

Кві 26 2017

Про відзначення Дня Чорнобильської трагедії

This slideshow requires JavaScript.

На виконання Плану заходів з підготовки та відзначення Дня Чорнобильської трагедії з 24 по 28 квітня 2017 року в загальноосвітніх навчальних закладах району проведено уроки пам’яті «Твій біль, Україно, – Чорнобиль» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст., Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ст., Гаврилівський НВК І-ІІІ ст., Грушуваський НВК І-ІІІ ст., Іллічівська ЗОШ І-ІІ ст., Пригожівська ЗОШ І-ІІ ст., Новомиколаївський НВК, Григорівський НВК, Подолівський НВК); загальношкільну лінійку, присвячену Дню Чорнобильської трагедії (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, ІІ-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст., Богодарівська ЗОШ І-ІІ ст.); бесіди, години спілкування з історії аварії на Чорнобильській АЕС за темами: «Збережемо пам’ять про подвиг», «Тридцять перша палає весна», «Мій біль – Чорнобиль», «Чорні крила біди», «Чорнобиль не має минулого часу», «Гіркий присмак полину» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Барвінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 4, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ст., І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст., Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ст., Гаврилівський НВК І-ІІІ ст., Грушуваський НВК І-ІІІ ст., Богодарівська ЗОШ І-ІІ ст., Великокомишуваська ЗОШ І-ІІ ст., Іллічівська ЗОШ І-ІІ ст., Григорівський НВК, Новомиколаївський НВК); засідання «круглих столів» за темами: «Чорнобиль не має минулого часу», «Героїзм та мужність ліквідаторів аварії на ЧАЕС» для учнів 9, 11 класів (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), «Збережемо пам’ять про подвиг» для учнів 8-9 класів (Пригожівська ЗОШ І-ІІ ст.), «Тридцять перша палає весна» для учнів 9 класу (Подолівський НВК).

У шкільних бібліотеках та музеях оформлено тематичні виставки художньої та історичної літератури, експозиції з архівних фото- і художніх матеріалів, що ілюструють події Чорнобильської трагедії.

Кві 26 2017

РМО класних керівників

This slideshow requires JavaScript.

26 квітня 2017 року на базі Будинку творчості дітей та юнацтва у формі «круглого столу» проведено засідання районного методичного об’єднання класних керівників (диференційовані групи «педагог-початківець», «педагог-фахівець») за темою «Формування підростаючого покоління в умовах розвитку правового громадянського суспільства України та інноваційні підходи до співпраці сім’ї, школи і органів місцевої державної влади щодо результативності роботи по запобіганню правопорушень серед неповнолітніх» (керівник Лисиця В.О.).

Мета засідання: підвищити фаховий рівень класного керівника; сприяти формуванню нового педагогічного мислення і мотивів творчої діяльності.

Пономаренко М.І., методист районного методичного кабінету, Лисиця В.О., керівник районного методичного об’єднання класних керівників, презентували матеріали «Формування підростаючого покоління в умовах розвитку правового громадянського суспільства України», «Система роботи класного керівника з попередження правопорушень та злочинності серед дітей».

З питаннями «Співпраця школи та сім’ї у формуванні всебічного розвитку дитини як особистості і найвищої цінності держави», «Шляхи системного педагогічно-батьківського підходу до ліквідації девіацій в поведінці особистості школяра», «Форми взаємодії школи і сім’ї в роботі з профілактики правопорушень», «Індивідуальна профілактична робота класного керівника з учнями» (з досвіду роботи) слухачів познайомили Наумова В.І., класний керівник 5 класу Григорівського НВК, Задорожня Т.П., класний керівник 8 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Корнієнко К.М., класний керівник 7 класу Великокомишуваської ЗОШ І-ІІ ст., Компанієць Н.П., класний керівник 8 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Про роботу служби у справах дітей, молоді та спорту районної державної адміністрації з профілактики правопорушень серед учнів розповіла начальник служби у справах дітей, молоді та спорту Барвінківської РДА Жукова В.М. З питання «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх» виступив Столяров О.В., інспектор ювенальної превенції сектору патрульної поліції. Про профілактику правопорушень серед учнівської молоді та особливості ведення соціального супроводу розповіла Птуха Н.В., директор Барвінківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Учасники «круглого столу» обговорили шляхи вдосконалення системи правового виховання, головним завданням якого є профілактика правопорушень в учнівському середовищі, обмінялися досвідом роботи щодо формування правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки школярів.

Борщова І.Є., провідний бібліотекар центральної дитячої бібліотеки, провела огляд літератури на правову тематику.

У ході роботи в групах створили алгоритм проведення батьківського всеобучу, алгоритм роботи з дітьми, що потребують підвищеної педагогічної уваги класного керівника, алгоритм роботи з батьками. З метою вивчення фахової компетентності було проведено анкетування. У ході засідання педагоги-вихователі отримали індивідуальні консультації.

Кві 21 2017

ІІ Обласний фестиваль освітніх інтернет-ресурсів

Проведено аналіз участі педагогічних працівників району у ІІ Обласному фестивалі освітніх інтернет-ресурсів.

Переглянути.

Кві 21 2017

РМО вчителів іноземної мови

This slideshow requires JavaScript.

19 квітня 2017 року на базі Барвінківської ЗОШ І-ІІ ст. № 4 з метою розвитку професійної компетентності вчителів іноземної мови з формування ціннісних орієнтацій особистості у контексті інтеграції до європейського освітнього простору та вивчення особливостей проведення державної підсумкової атестації з предметів за вибором (іноземна мова) учнів 9-х та 11- класів у 2016/2017 навчальному році, порядку закінчення 2016-2017 навчального року проведено засідання диференційованих груп районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови за темою «Компетентнісний підхід у навчанні іноземної мови як складова освітнього стандарту України та європейських країн. Державна підсумкова атестація та закінчення 2016-2017 навчального року».

На засіданні актуалізували знання педагогів з компетентнісного підходу у навчанні іноземної мови, обмінялися досвідом підготовки учнів до державної підсумкової атестації та розглянули особливості формування завдань з ДПА для учнів 9 класів.

Відповідно до теми засідання, Чех О.І., керівник РМО, ознайомила присутніх із завданнями вчителів іноземної мови в умовах переорієнтації освіти на компетентнісний підхід; Євсюкова Ю.В., вчитель іноземної мови Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, провела майстер-клас на тему «Переваги використання методу проектів на уроках іноземної мови в умовах впровадження в освіту особистісно-орієнтованого навчання». Диференційовані групи «педагог – молодий спеціаліст», «педагог з невикористаним творчим потенціалом» розглянули питання «Методичні підходи і досвід оформлення кабінету іноземної мови» (доповідач: Коваленко О.А., Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та «Управління класним колективом на уроках іноземної мови» (доповідач: Настаченко Т.П., вчитель Мечебилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Змістовним був виступ вчителя Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Пересади Р.С., яка донесла до відома присутніх свої педагогічні знахідки, здобуті нею в процесі п’ятирічної роботи над педагогічною темою. Індивідуальними освітніми маршрутами поділилися Шевченко Т.С., вчитель Подолівського НВК та Вдовенко В.В., вчитель Гаврилівського НВК.

Щодо нормативно-методичного забезпечення та особливостей проведення ДПА з предметів за вибором (іноземна мова)
учнів 9-х, 11-х класів у 2016/2017 навчальному році інформувала Титаренко В.В., методист районного методичного кабінету.

Під керівництвом Чех О.І., керівника РМО, учасники засідання детально розглянули вимоги до складових частин атестації та обмінялися досвідом щодо формування завдань з ДПА для учнів 9 класів.

В процесі роботи педагогам була надана індивідуальна методична допомога.

Older posts «