Відзначення Дня Європи в закладах освіти району

This slideshow requires JavaScript.

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента України №339/2003 від 19 квітня 2003 року.

У День Європи мешканці Україні відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

До Дня Європи в закладах освіти району було проведено відкритий урок, присвячений відзначенню Дню Європи в Україні у 2019 році, бесіди, години спілкування, засідання «круглих столів» за темами: «ЄС: вчора, сьогодні, завтра», «Історія Євросоюзу», «Європейський вибір України», «Європа – наш спільний дім», «Українська культура у контексті європейського та світового розвитку», «Євроінтеграція України на сучасному етапі», презентацію учнівських проектів «Віртуальні подорожі до країн Європи», конкурси малюнків, плакатів «Пізнаємо Європу разом», тематичні виставки літератури, фото матеріалів «Україна – країна європейських цінностей».

15 травня учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти району переглянули трансляцію Всеукраїнського відкритого онлайн-уроку «Європа починається з тебе», присвяченого святкуванню Дня Європи в Україні.

Конференція «І пам’ятає світ врятований» (у рамках проведення заходів до Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні)

This slideshow requires JavaScript.

16 травня 2019 року на базі районної бібліотеки проведено конференцію за темою «І пам’ятає світ врятований», присвячену Дню пам’яті та примирення і 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (керівник Пономаренко М.І., методист районного методичного кабінету відділу освіти).

Мета: розширити знання здобувачів освіти про Другу світову війну, роль українського народу у Другій світовій війні, вшанувати пам’ять про героїчний подвиг народу у Другій світовій війні.

Учасниками заходу були учні старших класів міських шкіл, вчителі історії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Троян Ю.В., Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Бєлякова О.О., Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Ткаченко І.М., науковий співробітник Барвінківського краєзнавчого музею Гацуцова М.Г., завідуюча читальною залою районної бібліотеки Тульпа І.В.

Упродовж засідання були розглянуті питання з історії Другої світової війни, ролі українського народу у Другій світовій війні, відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Чухнов Єгор, учень 9 класу філії Барвінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 4 опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, переможець І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році, представив увазі присутніх наукове дослідження за темою «Харківська наступальна проти Фридерикуса (травень 1942 року». Бакай Анна, учениця 10 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, презентувала матеріали шкільного краєзнавчого музею «Про що нагадали експонати» (війна очима дітей).

Про роль краєзнавчого музею у збереженні пам’яті про Другу світову війну розповіла науковий співробітник краєзнавчого музею Гацуцова М.Г. Бібліографічний огляд книжкової виставки-пам’яті «Нашу пам’ять обпалює вічний вогонь» провела завідуюча читальною залою районної бібліотеки Тульпа І.В.

Вчитель опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Троян Ю.В. розповів про хронологію подій періоду 1941-1945 років на Барвінківщині.

Увазі присутніх було представлено перегляд фотоматеріалів про перезаховання у вересні 2017 та 2018 років на території ІІ-Іванівської сільської ради Барвінківського району Харківської області бійців, які загинули під час Другої світової війни.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до монументу «Скорботна мати» учасники конференції вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

Відзначення Дня вишиванки в закладах освіти району

This slideshow requires JavaScript.

Щороку у третій четвер травня Україна святкує День вишиванки.

У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Українська вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.

Заклади освіти району активно приєдналися до відзначення свята – День вишиванки.

РМО з проведення ДПА

This slideshow requires JavaScript.

11 травня 2019 на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 під керівництвом Моісеєнко Наталії Іванівни, керівника районного методичного об’єднання вчителів початкових класів, відбулося районне методичне об’єднання для вчителів 4 класів з питання організаційно-методичного забезпечення проведення ДПА в 4 класі.

Під час заходу вчителі ознайомилися з нормативно-правовими документами, методичними рекомендаціями щодо проведення ДПА та оцінювання результатів, визначили особливості формування робіт для ДПА.

Практична частина роботи була присвячена розробці комбінацій контрольних робіт з української мови (мова і читання) та математики.

У роботі семінару-практикуму взяли участь 15 осіб.

Козацький ГАРТ

This slideshow requires JavaScript.

11 травня 2019 року на стадіоні «Колос» відбувся ІІ етап обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області з фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт». У змаганнях взяли участь 11 закладів освіти, загальна кількість учасників – 132 учня.

Програма фестивалю складалась з наступних видів: «човниковий» біг, стрибок у довжину з місця, стрибки через скакалку, перетягування канату, комбінована естафет.

У запеклій боротьбі місця розподілилися наступним чином:
Серед навчальних закладів І групи

І місце – опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, тренер Гаркуша В.О.

ІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, тренер Кулик М.П.

ІІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, тренер Шматько А.А.

Серед навчальних закладів ІІ групи

І місце –Богодарівська ЗОШ І-ІІ ступенів, тренер Одінцов О.В.

ІІ місце – Григорівський НВК, тренер Стоянов О.О.

ІІІ місце – Пригожівська ЗОШ І-ІІ ступенів, тренер Кулик Ю.В.

Вітаємо команду опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з перемогою!!! Бажаємо успішної участі у обласному ІІІ етапі фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт»!

У серці Карпат

This slideshow requires JavaScript.

З 02 по 05 травня 2019 року на базі диятчого табору Артек-Буковель (с. Поляниця Івано-Франківської області) хореографічний колектив естрадного танцю “Феєрія” (керівник О.А.Буйницька), тріо “Елегія”, Троян Богдан (керівники А.В.Лесів, А.С.Оліферовська) брали участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості “BukovelFest”.

За підсумками журі Дипломом лауреата ІІ ступеня нагородили хореографічний колектив «Феєрія» в номінації «Хореографічне мистецтво», (жанр «Естрадний танець»). Троян Богдан нагороджений Дипломом лауреата ІІ ступеня в номінації «Вокальне мистецтво» (жанр «Естрадний вокал»), а тріо «Елегія» – Дипломом лауреата ІІІ ступеня в номінації «Вокальне мистецтво» (жанр «Естрадний вокал»).

Поїздка відбулася за сприянням голови Барвінківської районної державної адміністрації В.І. Ромаха, голови Барвінківської районної ради В.С. Щолок, начальника відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації Н.О. Коптєвої. Щиро вітаємо наших вихованців з перемогою! Керівникам бажаємо, щоб у житті завжди вистачало сил та натхнення, щоб не залишали ентузіазм та жага до перемог, а всі ідеї будуть успішними і обов’язково реалізованими! А головне – діти насолодилися цілющим гірським повітрям, милувалися багатовіковими ялинками та смереками, горами і долинами, які пам’ятають ще давню історію Карпатського краю, та весело відпочили!

До Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

This slideshow requires JavaScript.

Чимало свят дарує нам весна,
Як в рідний дім повернення з дороги.
Та є найбільш хвилюючим для нас
Велике свято Перемоги!

07 травня 2019 року, напередодні свята Перемоги, члени Барвінківської районної ради старшокласників поклали квіти до Пам’ятника загиблим барвінківчанам, привітали квітами та вітальними листівками ветеранів з Днем Перемоги за місцем їх проживання, побажали їм здоров’я, щастя людського, родинного затишку, добра і миру.

Важливе про ЗНО 2019

30.04.2019 – розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО веб-сайту УЦОЯО (testportal.gov.ua) запрошень-перепусток для участі у ЗНО.

Учасник для допуску до пункту проведення ЗНО має пред’явити:
1. Сертифікат(оригінал);
2. Паспорт або інший документ, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в Сертифікаті (оригінал);
3. Запрошення-перепустку для участі у ЗНО.

УЧАСНИКАМ ЗНО ЗАБОРОНЕНО:

1. приносити до пункту зовнішнього оцінювання небезпечні предмети або речовини, що становлять загрозу для життя та здоров’я людини;
2. використовувати в пункті зовнішнього оцінювання засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації;
3. протягом часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи: 1) заважати іншим учасникам зовнішнього оцінювання виконувати роботу; 2) спілкуватися в будь-якій формі з іншим учасником зовнішнього оцінювання під час виконання сертифікаційної роботи; 3) списувати відповіді на завдання сертифікаційної роботи в іншого учасника зовнішнього оцінювання; 4) виносити за межі аудиторії зошити із завданнями сертифікаційної роботи, їх окремі аркуші, бланки відповідей; 5) мати при собі або на своєму робочому місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких учасник зовнішнього оцінювання повинен повідомити працівникам пункту зовнішнього оцінювання до початку виконання роботи);
4. псувати майно закладу, у приміщенні якого розміщується пункт зовнішнього оцінювання, чи майно осіб, які перебувають у такому пункті;
5. персоналізувати сертифікаційну роботу.

Результати розміщення результатів ЗНО на веб-сайті УЦОЯО (ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА):
до 14.06.2019 – математика, українська мова і література, фізика;
до 20.06.2019 – іноземні мови, біологія;
до 25.06.2019 – історія України, географія, хімія.

Змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч»

26 квітня на Чугуївському стадіоні відбулися зональні Всеукраїнські змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч». На поле виходили юнаки 2005 року народження. Барвінківський район представляли юнаки опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 під керівництвом тренера В. Гаркуші.

На футбольному полі серед 13 команд точилася запекла боротьба. У фіналі хлопці зустрілися з командою Шевченківського району, яку обіграли із рахунком 1:0, та з командою Куп’янського району з переможним результатом 2:0. Таким чином, команда Барвінківщини здобула путівку до фінального етапу Всеукраїнських змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч».

Бажаємо впевненої перемоги нашим хлопцям у фінальному етапі!

Привітання з Великоднем

З Великоднем!

Школа лідерів

This slideshow requires JavaScript.

25 квітня 2019 року у Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся районний семінар для лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти району за темою «Мистецтво спілкування лідера. Спілкуємося і діємо» (керівник Пономаренко М.І., методист РМК).

Учасники семінару розглянули вербальні і невербальні засоби комунікації, бар’єри, що виникають при спілкування, правила ефективної взаємодії з різними типами людей, значення іміджу в житті ділової людини тощо. Кожна інформація супроводжувалась різноманітними практичними завданнями та вправами.

Під час проведення майстер-класу «Скарбничка корисних порад» присутні ознайомилися з правилами гарного співбесідника.

Бібліотекар районної дитячої бібліотеки Міськова О.І. ознайомила учасників семінару з підбіркою літератури на тему культури спілкування.

Завершився семінар екскурсією на залізничний вокзал м. Барвінкового. Науковий співробітник Барвінківського краєзнавчого музею Гацуцова М.Г. розповіла про історію будівництва залізниці та міського вокзалу.

Всеукраїнськa дитячо-юнацькa військово-патріотичнa грa «Сокіл»

This slideshow requires JavaScript.

У Барвінківському районі велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню учнівської молоді на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості. 25 квітня 2019 року 6 команд (роїв) з Барвінківщини активно взяли участь у І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), які не полінувалися, а відгукнулися на поклик свого серця.

Гра – це свято, а також щирі слова вітань. Першою всіх привітала завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації Т.Г.Рой, яка від імені начальника відділу освіти передала вітання учасникам військово-патріотичної гри. 6 команд – це 48 нестримних, розумних та красивих учнів, які взяли участь у змаганнях та конкурсах різного напрямку, а саме: «Впоряд» (конкурс строю та пісні), суддя М.П.Кулик; «Відун» (військово-історична вікторина), суддя С.В.Мірошниченко; «Смуга перешкод туристська» (подолання туристичних перешкод), суддя В.О. Власенко; «Смуга перешкод військово-спортивна» (подолання спортивних перешкод), суддя А.А.Шматько; «Рятівник» (питання з теорії медицини та практичні завдання), суддя Н.А.Власенко; «Стрільба» (стрільба з пневматичної гвинтівки), суддя А.І.Пересада.

Змагання пройшли весело та цікаво, в дружній атмосфері, при активній підтримці вболівальників. Команди показали весь свій потенціал: мужність, спритність, швидкість та сміливість.

За рішенням суддівської колегії у загальному заліку місця розподілили так: грамотами за активну участь у І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») нагороджуються рій «ГАЙДАМАКИ» (керівник Посніков Д.І.) Мечебилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, рій «УНІКУМ» (керівник Рукасов О.М.) Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, рій «ГАВРИЛІВСЬКІ ОРЛИ», (керівник Рожкевич В.І.) Гаврилівського навчально-виховного комплексу. ІІІ місце посів рій «КОЗАЧАТА» (керівник Шматько А.А.) Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3. ІІ місце виборов рій «ПОБРАТИМИ» (керівник Кулик М.П.) Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. А переможцем став рій «ЧАЙКА» (керівники Пересада А.І., Власенко Ю.О.) опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1! Усі переможці та керівники роїв нагороджені медалями та пам’ятними кубками від В.І. Ромаха, голови Барвінківської районної державної адміністрації. Вітаємо рій «Чайка» з перемогою! Тепер він буде захищати честь Барвінківського району на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)! Бажаємо молодим патріотам наснаги та удачі на шляху до перемоги!

Арт-терапія у роботі практичного психолога

This slideshow requires JavaScript.

23 квітня 2019 року для фахівців психологічної служби був проведений семінар-практикум «Арт-терапія в роботі практичного психолога». Мета заходу: ознайомити учасників з методами арт-терапії, розвивати навички самоаналізу, удосконалити вміння практично застосовувати техніки арт-терапії для виходу внутрішніх конфліктів і сильних емоцій, усуненню страхів, розумінню власних почуттів і переживань, підвищенню самооцінки, розслабленню і зняттю напруги, профілактики стресового стану учнів під час підготовки до ЗНО.

В семінарі передбачено теоретичну та практичну частини.

У теоретичній частині семінару-практикуму фахівці психологічної служби отримали інформацію щодо використання арт-терапії в роботі з дошкільниками та учнями закладів загальної середньої освіти, ознайомилися з арт-терапевтичними методами, які набули найбільшої популярності серед дітей, структурою проведення арт-терапевтичного заняття та змістом методичних рекомендацій відділу освіти «Основні методи арт-терапії у роботі практичного психолога».

Гамму позитивних емоцій викликала практична частина семінару – показ арт-терапевтичних технік практичним психологом Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Світланою Биковою. Психологи вкотре переконалися, що арт-терапія – це найм’якіший метод встановлення контакту з «важкими» дітьми. Дитина може не говорити або не визнавати свої проблеми, та при цьому вона може творити і через творчу діяльність встановлювати контакт із дорослим та ровесниками.

Арт – терапія відкриває простір для творчих пошуків психолога, адже сприйняття і переробка образної інформації мають рівнозначну цінність і доповнюють одна одну. Кращого інструменту, ніж казка, малюнок, гра, розповідь, людство ще не вигадало. Методи арт – терапії допомагають формувати особистість, її світогляд, життєві стратегії та сценарії, навчаючи людину бути творцем власного життя.

Використання даного напрямку дозволяє здійснювати більш ефективний вплив на формування емоційної сфери, спонукає до подальшого розвитку компенсаторних властивостей збережених функціональних систем, покращує соціальну адаптацію дитини та батьків. Психотерапевтичний напрямок дозволяє творити та грати разом з дитиною, і бути не в якості педагога, а повноцінного учасника творчого процессу.

Всеукраїнський день психолога – 23 квітня

23 квітня відзначають своє професійне свято психологи. За останнє сторіччя психологія пройшла дуже стрімкий шлях розвитку. Вона була офіційно визнана як наука тільки в 1879 році. Але за минулий час психологи всього світу змогли накопичити величезний багаж знань про суть людини, про її стани та почуттях, про самопізнання та соціальні ролі. В будь-якій важкій ситуації ми звертаємося за допомогою до фахівців. Кожен психолог, що консультує людей, бере на себе величезну відповідальність. Адже від його особистої майстерності і знань багато в чому залежить результат консультування, а значить і здоров’я, а часом і життя клієнта.

Зараз без психології не можливо уявити навчально-виховний процес, наше спілкування неможливе без практичних, елементарних знань психології. До того ж психологія відкриває нам нові горизонти практично у всіх сферах життя. Психолог допомагає розуміти себе, життєві події, аналізувати їх і робити правильні висновки.

Психологічна служба системи освіти Барвінківського району створена у 2003 році, тобто переступила 15 – річний рубіж. Це – період юності із першими досягненнями і розчаруваннями, перемогами і сумнівами. За цей час служба зросла, вдосконалилася, набула чітких обрисів і визнання на рівні району та області. Діяльність служби сьогодні – це виявлення психологічних та соціальних проблем в навчальних закладах району і шляхів їх подолання; психологічні розробки з даних проблем та методичне забезпечення їх розв’язання; проведення соціально – психологічних досліджень в закладах освіти району; психологічна допомога учасникам навчально – виховного процесу, супровід інклюзивного навчання. Дане свято – це привід сказати «спасибі» людям, які розділяють чужі проблеми, горе і радості, а також допомагають іншим знаходити себе в цьому житті.

Шановні працівники психологічної служби! Прийміть найщиріші вітання! Міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, збагачує кожного енергією, натхненням, дарує радість життя, вірних і надійних друзів. Хай вас підтримують та надихають люди, розуміють та поважають колеги. Зі святом!

РМО заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

This slideshow requires JavaScript.

17 квітня 2019 року на базі Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва відбулося засідання районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів (спільне засідання диференційованих груп) за темою: «Формування гендерної компетентності й гендерної культури у вихованців закладів освіти. Застосування гендерного підходу в сучасному сімейному вихованні» (керівник Воронкова М.С.).

У ході засідання обговорювались сучасні підходи гендерного виховання у навчально-виховному процесі, які мають сприяти формуванню гендерної культури та гендерної компетентності у сучасної молоді.

Засідання відбулося у форматі «круглого столу», на яке було запрошено начальника БРЦСССМ Птуху Н.В., яка ознайомила з сучасними проблемами виховання дітей у сім’ї, формами виховання, патронатними сім’ями.

З питаннями «Гендерне виховання в контексті сучасної освіти», «Про Стратегію гендерної рівності та недискримінації у сфері освіти «Освіта: гендерний вимір – 2021» слухачів познайомили Пономаренко М.І., методист РМК відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації, Воронкова М.С., заступник директора з виховної роботи Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

З методами формування гендерної компетентності й гендерної культури у вихованні сучасної молоді ознайомила Гармаш С.М., педагог-організатор Мечебилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Про «Сучасний підхід до гендерного виховання в закладі освіти» , «Сучасні проблеми виховання дітей в сім’ї», «Нетрадиційні форми роботи з батьками щодо виховання гендерної культури підлітків» розповіли Шатрава М.В., педагог-організатор Подолівського НВК філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Кулик Т.В., класний керівник 8 класу Богодарівської ЗОШ І-ІІ ст., Талалай О.В., педагог-організатор І-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Працівник районної дитячої бібліотеки Міськова О.І. ознайомила всіх присутніх з літературою на гендерну тематику.

Також учасники семінару ознайомилися з матеріалами обласних методичних марафонів «НУШ: виховання на цінностях» КВНЗ «ХАНО» за темами: «НУШ: формування громадянина-патріота засобами учнівського самоврядування» для педагогів-координаторів учнівського самоврядування та «НУШ: класний керівник як організатор учнівського колективу» для педагогів-організаторів зі стажем роботи до 3-х років, з якими ознайомили всіх присутніх Потапенко Г.О., педагог-організатор Гаврилівського НВК І-ІІІ ст., та Андрієнко О.А., педагог-організатор Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Під час групової роботи педагоги-вихователі ознайомилися з різноманітними вправами на формування і розвиток навичок командної роботи, визначення лідера в колективі, вправами з моделювання чоловічої та жіночої поведінки («Гендерна рамка», «Стать чи гендер»), працювали над створенням коміксу.

У ході засідання заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори знайшли відповіді на всі свої запитання, обмінюючись досвідом роботи з питань формування гендерної компетентності та гендерної культури підростаючого покоління.

ЗНО – прес-реліз 16.04.2019

До 30 квітня 2019 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти будуть розміщені запрошення-перепустки (які учасникам потрібно роздрукувати самостійно).

Учасникам ЗНО-2019 потрібно заздалегідь ознайомитися із маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО. У день проведення ЗНО необхідно своєчасно (триває з 10.15 до 10.50) прибути до пункту ЗНО з Сертифікатом, паспортом (або іншим документом, серія та номер якого вказані в Сертифікаті), запрошенням-перепусткою.

Учасники, які запізнились, до пункту проведення ЗНО не допускаються.

У разі пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, учасник зовнішнього оцінювання до пункту ЗНО не допускається.

Харківський РЦОЯО окремо нагадує, що учасникам ЗНО заборонено використовувати засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації з часу входу і до моменту виходу з пункту проведення ЗНО.

Також, учасникам забороняється в день тестування:

1) приносити до пункту зовнішнього оцінювання небезпечні предмети або речовини, що становлять загрозу для життя та здоров’я людини;
2) протягом часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи: заважати іншим учасникам зовнішнього оцінювання виконувати роботу; спілкуватися в будь-якій формі з іншим учасником зовнішнього оцінювання під час виконання сертифікаційної роботи; списувати відповіді на завдання сертифікаційної роботи в іншого учасника зовнішнього оцінювання; виносити за межі аудиторії зошити із завданнями сертифікаційної роботи, їх окремі аркуші, бланки відповідей; мати при собі або на своєму робочому місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких учасник зовнішнього оцінювання повинен повідомити працівникам пункту зовнішнього оцінювання до початку виконання роботи);
3) псувати майно закладу, у приміщенні якого розміщується пункт зовнішнього оцінювання, чи майно осіб, які перебувають у такому пункті;
4) персоналізувати сертифікаційну роботу.

У разі порушення однієї або кількох вимог, учасник за вимогою осіб, відповідальних за організацію та проведення ЗНО, має повернути їм матеріали зовнішнього оцінювання та залишити пункт ЗНО. Результат ЗНО в такому випадку анулюється Українським центром на підставі рішення апеляційної комісії за поданням регламентної комісії.

Повний текст документу за посиланням.

Участь у Всеукраїнському фестивалі «Зірки та зіроньки»

14 квітня 2019 року середня група хореографічного колективу естрадного танцю «ФЕЄРІЯ» Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва (керівник О. Буйницька) взяли участь у Всеукраїнському фестивалі «Зірки та зіроньки», що проходив у м. Києві.

Танець «Кузенька» – це повноцінний мультфільм! Глядачі Барвінківщини неодноразово зустрічали гучними оплесками веселих «домовичків». Саме креативність номеру, майстерне виконання і пластичність рухів, яскраві сценічні костюми та атрибутика допомогли середній групі набрати 58 балів із 60, тим самим вибороти І місце у Всеукраїнському фестивалі «Зірки та зіроньки».

Учасники фестивалю отримали дипломи та медалі, а також подарункові сертифікати зі знижками на атракціони парку відпочинку столиці. Щиро вітаємо переможців, керівника, батьків і Барвінківщину! Пишаємося нашими талановитими дітьми!

Районне методичне об’єднання вчителів інформатики

This slideshow requires JavaScript.

5 квітня 2019 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 відбулося чергове засідання районного методичного об`єднання вчителів інформатики за темою «Шляхи вдосконалення роботи учителів щодо підвищення ефективності в набутті учнями міцних знань та якісної підготовки учнів до розв’язування завдань Всеукраїнської учнівської олімпіади ІІ та ІІІ етапів з інформаційних технологій» (керівник Компанієць Н. П.).

Засідання було проведено з метою ознайомлення вчителів району із завданнями Всеукраїнської учнівської олімпіади ІІІ етапу з інформаційних технологій та вдосконалення методів роботи щодо їх розв’язування.

Рибенцева А.Г., методист РМК проаналізувала участь ЗЗСО району в ІІ та ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій у 2018/2019 навчальному році та ознайомила вчителів з безкоштовними онлайн-платформами для підготовки учнів району до Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій.

Відповідно до плану засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики були розглянуті доповіді «Аналіз результатів проведення Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер-2018» (підготував Щолок В.В.) та «Лепбук як засіб реалізації проектної діяльності на уроках інформатики» (підготувала Компанієць Н.П.).

Павловський В.І. для вчителів району провів майстер-клас з теми «Виконання завдань Всеукраїнської учнівської олімпіади ІІІ етапу з інформаційних технологій в програмі Microsoft Office Access».

У межах методичного об’єднання всі учасники отримали методичні рекомендації для використання в роботі.

Про «Дітей дощу»

This slideshow requires JavaScript.

02 квітня – Всесвітній день інформування про аутизм

Всесвітній день поширення знань про аутизм у світі відзначається з 2008 року. Ініціатором стала дружина Еміра Катару, голови держави Катар, яка належить до арабської династії Аль Тани. Цю дату було встановлено резолюцією Генеральної асамблеї ООН від 21 січня 2008 року з метою підкреслення необхідності допомагати людям з цим невиліковним розладом, а також підвищення рівня їх життя.

Після виходу фільму «Людина дощу» дітей з аутизмом почали називати «дітьми дощу». Природна стихія як символ особливості. Кажуть, діти з проявами аутизму ховаються в своєму світі замкненої фортеці. Це незвичайні діти: вони грають з предметами не так, як більшість, вони радіють іншому. Для них не існує норм і правил, звичних для нас, їм незрозуміло і нецікаво те, що роблять звичайні дівчатка та хлопчики. У них свій, закритий для сторонніх світ, але їм дуже потрібна наша допомога, підтримка та розуміння.

Аутизм (розлади аутичного спектру) – це стан, який виникає внаслідок порушення розвитку головного мозку і характеризується вродженим та всебічним дефіцитом соціальної взаємодії та спілкування. Його неможливо вилікувати, таблеток від нього не існує, проте з часом можна скоригувати і адаптувати людину до соціального життя. Основне лікування – це психолого-педагогічна корекція. Аутизм – це не психічне захворювання. Це просто інше сприйняття навколишнього світу.

«Люди дощу» часто наражаються на стигму і дискримінацію, вони можуть бути несправедливо обділені увагою як в сфері медичного обслуговування, так і в сфері освіти, в можливостях брати участь в житті місцевих громад. Тому їм дуже потрібна наша підтримка і розуміння. Будьмо толерантними до «людей дощу».

З метою привернення уваги учасників навчально-виховного процесу до проблем дітей з особливими освітніми потребами, зокрема дітей аутичного спектру, захисту їх гідності, прав, благополуччя у закладах загальної середньої освіти Барвінківського району проведені флешмоби «Діти дощу» в рамках Всесвітнього дня поширення знань про аутизм. Неможливо обійти увагою композиції учасників флешмобів Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Гаврилівського НВК (дитячий садок-загальноосвітня школа) І-ІІІ ступенів та Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

НАЙВАЖЛИВІШЕ – ПАМ`ЯТАТИ ПРО ДІТЕЙ!