Центр зайнятості запрошує

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості
 ЗАПРОШУЄ
всіх бажаючих на навчання
у липні 2019 року
в Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за професіями:

№ з/п

Професія

Строк навчання

1

Фрезерувальник

08.07.2019-10.12.2019

2

Електрозварник ручного зварювання

08.07.2019-13.12.2019

3

Покоївка

12.07.2019-01.10.2019

4

Виноградар

15.07.2019-02.10.2019

5

Штукатур

15.07.2019-07.11.2019

6

Швачка

17.07.2019-25.10.2019

7

Оператор верстатів з програмним керуванням

31.07.2019-06.12.2019

8

Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням

31.07.2019-15.11.2019

За  більш детальною  інформацією звертайтеся
до  Барвінківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості
або за  тел. 4-11-03

Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін

Задля інтеграції кращих медіаосвітніх практик у викладання природничих дисциплін, узагальнення досвіду впровадження медіаграмотності та активації медіаосвітнього потенціалу засобами інноваційних педагогічних технологій Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Міжнародним благодійним фондом «Академія української преси» з 18 лютого по 29 квітня проводив Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності (1-11 класи) в закладах загальної середньої освіти.

Конкурс відбувався за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Internews.
Академія української преси 05.07.2019 року повідомила результати Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів у 2018/19 н. р.

Вітаємо за зайняте 2-ге місце Данильченко Ольгу Василівну, вчителя І-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за кращий план-конспект уроку природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів у 2018/19 н. р. з предмета «Фізика» за темою «Тиск твердих тіл на поверхню. Сила тиску» для здобувачів освіти 7 класу.

Академія української преси нагородить електронними дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів вчителів природничих дисциплін.

Дипломами 2 ступеня нагороджуються:

 • Ковальова Світлана Миколаївна, вчитель Григорівського НВК (школа-садок) Барвінківської районної ради з предмета «Біологія» за конспект уроку для 6 класу з теми «Запилення»;
 • Фетісова Тетяна Анатоліївна, вчитель Подолівської філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Барвінківської районної ради з предмета «Фізика» за конспект уроку для 9 класу з теми «Магнітне поле в природі і техніці»;
 • Рибенцева Альона Геннадіївна, вчитель Барвінківської філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Барвінківської районної ради з предмета «Фізика» за конспект уроку для 7 класу з теми «Коливальний рух. Амплітуда коливань. Період коливань. Маятники».

Дипломом 3 ступеня нагороджується, Шатрава Марина Володимирівна, вчитель початкових класів Подолівської філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Барвінківської районної ради з предмета Природознавство/інтегрований курс «Я досліджую світ» за конспект уроку інтегрованого курсу «Я досліджую світ» для 1 класу з теми «Світ професій. Які бувають професії».

У школах Барвінківщини відбулися випускні вечори

Червневий день відлунює святково,
І сміх, і квіти, й гомін голосний…
Зібрало нині свято нас чудове – 
Прощальний вечір, вечір випускний

This slideshow requires JavaScript.

Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль.  Позаду – батьківський поріг та протоптана стежка у шкільному дворі… Подвір’я школи майорить різнобарв’ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками.  Шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора. 89 впевнених у собі, розумних і креативних юнаків та дівчат отримали свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.

11 років у школі  – це наполеглива праця, щоденне навчання, розвиток творчих здібностей, активна участь у суспільному житті громади. 4 випускника Барвінківщини отримали медалі: золоту – Котенко Богдан (опорний заклад Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1), срібні – Чернявська Дар’я (опорний заклад Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1), Баранова Ліна (Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3), Довженко Поліна (Гусарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів). Крім того, за невичерпну енергію, розум, кмітливість, творчість, щиру товариську вдачу, неабияку ерудицію  34 здобувача освіти Барвінківщини  було відзначено грошовими преміями, які вручили голова Барвінківської районної державної адміністрації Ромах Володимир Іванович та голова Барвінківської районної ради Щолок Валентина Семенівна. «Незабутніх вражень і щасливих подій!» – побажав випускникам Володимир Іванович. «Нехай справджуються найзаповітніші мрії!» – з материнською турботою звернулася Валентина Семенівна.  «Здобуті у школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися у житті, бути успішними у майбутньому», – зазначила начальник відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації Наталія Олександрівна Коптєва.

Випускні вечори завершилися зустріччю світанку нового дня, з якого починається майбутнє, про яке випускники мріяли колись за шкільними партами. Майбутнє, яке буде залежати від кожного з них, майбутнє, яке вони тримають у своїх руках.

Про результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області»

27 червня 2019 року було проведено конкурс на зайняття посади вчителя-логопеда комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області».

У конкурсному відборі на зазначену посаду комісія визначила переможцем ДОВЖЕНКО Віту Анатоліївну.

Навчання педагогічних працівників

This slideshow requires JavaScript.

Протягом червня 2019 року з метою забезпечення реалізації Концепції «Нова українська школа» (відповідно до наказу МОН України № 415 від 01.04.2019) на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» пройшли навчання 35 педагогічних працівників Барвінківського району за такими напрямами:

 • «Медіа-інформаційна грамотність як необхідна складова професійної компетентності сучасного педагога»,
 • «Створення дидактичних онлайн-матеріалів на основі мережевих сервісів»,
 • «Орієнтація на потреби учня в умовах інклюзивної освіти»,
 • «Використання гри в освітньому процесі 1-го циклу початкової освіти»,
 • «Формування математичної компетентності молодших школярів»,
 • «Педагогіка партнерства як платформа запобігання/протидії булінгу».

Усі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Завершили роботу дитячі заклади відпочинку

This slideshow requires JavaScript.

13 червня 2019 року завершили роботу дитячі заклади відпочинку з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти району, в яких відпочило 612 дітей.

Пріоритетного значення надавалося відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Діти у закладах відпочинку були забезпечені дворазовим гарячим харчуванням вартісю 25 грн. на день. Для організація харчування дітей в пришкільних закладах з районного бюджету виділено 214,20 тис. грн.

Для вихованців закладів відпочинку під час відпочинкової зміни організовувались різноманітні змістовні та цікаві екскурсії на природу, пожежної частини м. Барвінкове, до м. Святогірськ, м. Соледар, Ямпільського дендрапарку, страусиної ферми, краєзнавчих та етнографічних музеїв району та області.

Закінчилася відпочинкова зміна святковими урочистостями, на яких діти продемонстрували свої таланти та уміння.

Висловлюємо щиру подяку голові районної державної адміністрації В.РОМАХУ, голові районної ради В.ЩОЛОК, головам сільських рад за допомогу в організації та проведенні для дітей закладів освіти району цікавого, змістовного і безпечного відпочинку.

ЗНО з географії

11.06.2019 року 33 випускника пройдуть зовнішнє незалежне тестування з географії у м. Харків.

Підвезення випускників до пункту тестування організоване за рахунок районної програми «Шкільний автобус».

Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

На виконання сертифікаційної роботи з географії відведено 150 хвилин. Загальна кількість завдань у тесті — 56. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, — 94.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

 • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
 • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено в Сертифікаті;
 • запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Учасника не буде допущено до пункту проведення ЗНО у разі:

 • неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів;
 • запізнення.

Рекомендуємо взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Усім учасникам ЗНО-2019 щиро бажаємо успіхів!

Конкурс на зайняття посади вчителя-логопеда

Відповідно до рішення ХХVІІІ сесії VІІ скликання Барвінківської районної ради «Про затвердження Положення про конкурсне призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області» від 20.12.2018 № 725-VII, статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області», відділ освіти Барвінківської районної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття посади вчителя-логопеда психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області» (Харківська область, м. Барвінкове, вул. Освіти, 80).

Вчителем-логопедом комунальної установи«Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області» можуть бути призначені педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Логопедія» без вимог до стажу роботи.

Повний текст документу за посиланням.

Районне методичне об’єднання шкільних бібліотекарів

5 червня 2019 року на базі відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації відбулося чергове засідання районного методичного об`єднання шкільних бібліотекарів за темою «Рекламна діяльність шкільної бібліотеки» (керівник Большова Н. О.).

Засідання було проведено з метою ознайомлення шкільних бібліотекарів району із рекламною діяльністю шкільних бібліотек та вдосконалення методів роботи шкільної бібліотеки в умовах Нової української школи.

Відповідно до плану засідання районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів були розглянуті доповіді «Використання Інтернет-технологій у роботі шкільної бібліотеки: презентація досвіду» (підготувала Стоян С. Я.) та «Казкотерапія. Психологічний супровід у вихованні культури читання» (підготувала Большова Н. О.). Шкільні бібліотекарі Суганяко Т. С., Гутник О. М., Моісєєнко Л. В. провели практикум з теми «Рекламна діяльність бібліотеки».

Рибенцева А.Г., методист РМК ознайомила шкільних бібліотекарів з проведенням інвентаризації бібліотечних фондів підручників у червні 2019 року.

У межах методичного об’єднання всі учасники отримали методичні рекомендації для використання в роботі.

ЗНО з біології

06.06.2019 року 34 випускника пройдуть зовнішнє незалежне тестування з біології у м. Харків.

Підвезення випускників до пункту тестування організоване за рахунок районної програми «Шкільний автобус».

Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

На виконання сертифікаційної роботи з біології відведено 120 хвилин. Загальна кількість завдань у тесті — 48. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, — 80.

Усім учасникам ЗНО-2019 щиро бажаємо успіхів!

ЗНО з історії України

04.06.2019 року 73 випускника пройдуть зовнішнє незалежне тестування з історії України, що буде проходити у м. Ізюм.

Підвезення випускників до пункту тестування організоване за рахунок районної програми «Шкільний автобус».

Усім учасникам ЗНО-2019 щиро бажаємо успіхів!

Центр зайнятостi запрошує

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості
ЗАПРОШУЄ
всіх бажаючих на навчання у червні 2019 року в Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за професіями:

№ п/п

Професія

Строк навчання

1

Адміністратор

04.06.2019-13.11.2019

2

Муляр

10.06.2019-24.10.2019

3

Косметик

11.06.2019-02.12.2019

4

Кухар

18.06.2019-04.12.2019

5

Перукар (перукар-модельєр)

21.06.2019-15.11.2019

За більш детальною інформацією звертайтеся до Барвінківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості або за тел. 4 -11 -03

1 червня – День захисту дітей

This slideshow requires JavaScript.

01 червня 2019 року на стадіоні “Колос” відбулося свято щастя, сонця і дитинства!

Працівники та вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва провели майстер-класи виготовлення ляльки-мотанки, оригамі, тату. Досвідчені тренери дитячої та юнацької спортивної школи зацікавили дітлахів веселими стартами, футболом, бадмінтоном. А таланти дитячої музичної школи влаштували справжнє сучасне караоке та уроки малювання.

Діти Барвінківщини отримали солодкі подарунки, які підготували В.І. Ромах, голова Барвінківської районної державної адміністрації, та В.С. Щолок, голова Барвінківської районної ради.

Щиро вітаємо наших дітей, бажаємо гарно відпочити і отримати море позитивних емоцій під час літніх канікул!

Звітний концерт вихованців БТДЮ

This slideshow requires JavaScript.

31 травня 2019 року Барвінківський Будинок творчості дітей та юнацтва запросив жителів міста та району на звітний концерт, де відзначили переможців Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів-фестивалів, а також поринули у світ фантазії та дитинства! У фойє гості робили яскраві світлини на на фоні дивовижних квітів та творчих дитячих робіт, виготовлених вихованцями гуртків художньо-естетичного напрямку, а саме: «Виготовлення іграшок, сувенірів» (керівники Борщова Г.І., Ситник І.В.), «Флористика та живопис» (керівник Дзюба С.В.), «Художня вишивка»( керівник Шпак О.А.).

Яскраво прикрашена сцена, фанфари, оплески глядачів і капітан Джек Горобець (Галашко Максим), заблукавши у водах річки Сухий Торець, завітав на наш святковий концерт, де його зустріла справжня Фея Творчості (Будицька Анастасія), яка провела екскурсію по закладу та познайомила з творчістю! Заняття в гуртках Будинку творчості – це праця серця, дитячої душі, невичерпної фантазії і, звісно, працьовитих, вправних рук творчих та талановитих педагогів – Борщової Г.І, Дзюби С.В., Лесів А.В., Педенко Л.М., Жадан О.В., Оліферовської А.С., Буйницької О.А., Ситник І.В., Шпак О.А., Каменєва О.В., Оліферовської О.Л., Іщенко О.А., Коломієць Ю.С. та директора Малаканової Т.В..

Вихованці постійно відчувають піклування та підтримку від В.І. Ромаха, голови Барвінківської районної державної адміністрації, В.С. Щолок, голови Барвінківської районної ради. І у цей святковий час вони не залишили без уваги переможців Міжнародних, Всеукраїнських фестивалів – вручили нагороди та солодкі подарунки. Н.О. Коптєва, начальник відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації, відзначила переможців обласних та районних конкурсів, а також найактивніших учасників культурно-масової роботи! А міський голова О.О. Бало привітав усіх дітей та подарував випускникам (Коваленко Анні, вихованці хореографічного колективу «Феєрія», Мусієнко Марії та Іщенко Вікторії, вихованкам вокальної студії «Бревіс») м’які іграшки на згадку про щасливе дитинство.

Ось і закінчився ще один творчий навчальний рік. Тож бажаємо нашим зірочкам прекрасного літнього відпочинку, гарного настрою, творчої наснаги і нових перемог!

ЗНО з фізики

30 травня 2019 року в м. Харкові відбулося ЗНО з фізики, в якому взяли участь 5 випускників району.

Бажаємо нашим випускникам успіхів у проходженні ЗНО!

ЗНО з англійської мови

28 травня 2019 року в м. Харкові відбулося ЗНО з англійської мови, в якому прийняли участь 28 випускників району.

Підвезення випускників до пункту тестування було організоване за рахунок районної програми «Шкільний автобус».

Бажаємо нашим випускникам успіхів у проходженні ЗНО!

Розпочали роботу 11 дитячих закладів відпочинку

This slideshow requires JavaScript.

27 травня 2019 року розпочали свою роботу 11 дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі закладів загальної середньої освіти району з денним перебуванням, в яких відпочиває 612 дітей. Зміна в закладах відпочинку триватиме 14 робочих днів по 13.06.2019.

В закладах відпочинку забезпечено умови для всебічного творчого розвитку дітей, можливості проявити свої здібності та таланти під час організації й проведення різноманітних конкурсів, виставок, експозицій, концертів, вікторин, спортивних свят, змагань, сюжетно-рольових ігор тощо.

Свято Останнього дзвоника

Шановні здобувачі освіти, вчителі та випускники!

Від щирого серця вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань. Сьогодні перегортається ще одна сторінка славного освітянського літопису. Упродовж цього року учні долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Віри вам і впевненості у завтрашньому дні! Добра, благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках!

Відділ освіти Барвінківської районної державної адміністрації

ЗНО з української мови і літератури

23 травня 2019 року в м. Ізюмі відбулося ЗНО з української мови і літератури, в якому прийняли участь 89 випускників Барвінківського району.

Підвезення випускників до пункту тестування було організоване за рахунок районної програми «Шкільний автобус».

Бажаємо нашим випускникам успіхів у проходженні ЗНО!

Всеукраїнський інтерактивний конкурс МАН – Юніор Дослідник

Протягом квітня-травня 2019 року відбулося експертне рейтингове оцінювання тез наукових робі, відкрите голосування та онлайн-захист учнівських досліджень у рамках проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу МАН – Юніор Дослідник.

В онлайн-захисті взяли участь Перепелиця Лілія, учениця 7 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області, з теми «Комплексна біоіндикація стану річки Сухий Торець міста Барвінкового Харківської області як одна із рекреаційних центрів» у номінації «Екологія» (керівник Молгачова М.Ю.) та Плис Максим, учень 7 класу Барвінківської філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області, з теми «Планета Нібіру: міф чи реальність» у номінації «Астрономія» (керівник Рибенцева А.Г.).

За підсумками заочного оцінювання та онлайн-захисту науково-дослідницьких робіт Перепелиця Лілія, учениця 7 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області, посіла ІІІ місце.