Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

This slideshow requires JavaScript.

Архiв фото

В період з 01.10.2019 по 31.10.2019 в закладах загальної середньої освіти Барвінківського району відбувся Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». Мета його – сприяння реалізації основних пріоритетів НУШ, зокрема, створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, формування покоління, яке здатне вчитися впродовж усього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.

В рамках місячника у закладах загальної середньої освіти Барвінківського району були проведені такі заходи:
 святкова лінійка «Книга збирає друзів» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Новомиколаївський навчально-виховний комплекс (дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів);
 конкурс «Кращий читач дня» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Богодарівська ЗОШ І-ІІ ступенів);
 книжкова виставка «Тарас Шевченко – син України» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Барвінківська філія опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1);
 книжкова виставка «Де козак – там і слава» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Грушуваський навчально-виховний заклад (дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великомишуваська ЗОШ І-ІІ ступенів);
 книжкова виставка «Кидай мишку – бери книжку» (Опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2);
 виставка –інсталяція «Чаювання з письменниками – ювілярами» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2);
 флешмоб «Перетворимо весь світ у бібліотеку» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2);
 читацький марафон «Читаємо без зупинки» (Подолівська філія опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
 конкурс на кращу творчу роботу «Я розповім тобі про бібліотеку» та «Бібліотека майбутнього» (Опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Подолівська філія опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Гаврилівський навчально– виховний комплекс (дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Гусарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Григорівський навчально – виховний комплекс (школа – садок), Новомиколаївський навчально – виховний комплекс (дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів));
 веб-квести (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2);
 конкурс «Книжковий континент» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2);
 літературна вікторина «У гості казка кличе нас!» (Барвінківська філія опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1);
 бібліотечний пікнік «Щастя є! У нього була аптека, ніч, ліхтар і – темнота. У мене – бібліотека: книги, світло і краса» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2);
 бібліотечний перфоманс «Три кольори» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2);
 благодійна акцію «Читач – бібліотеці» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Барвінківська філія опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Подолівська філія опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Грушуваський навчально-виховний заклад (дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великомишуваська ЗОШ І-ІІ ступенів);
 година книголюба «Книга – світ, книга – серцю привіт» (Опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1);
 бібліотечний урок «Інформаційний простір шкільної медіатеки» (Опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1);
 виставка найстаріших книг «Літературна мандрівка у давнину» (Опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1);
 книжковою виставка-пропозиція «Читаймо разом» (Опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1);
 літературні бої без правил (Опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1);
 конкурс «Моя закладка найкраща» (Опорний заклад Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Барвінківська філія опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Новомиколаївський навчально-виховний комплекс (дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів);
 театралізоване дійство «Казковими стежками» (Барвінківська філія опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1);
 інформаційна година «Музей краєзнавства» (Барвінківська філія опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1);
 бібліотечний урок «Природа – наш дім» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3);
 бібліотечний урок «Книга – вчора, сьогодні, завтра…» (Гаврилівський навчально-виховний заклад (дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
 вікторина «Літературна риболовля» (Гаврилівський навчально-виховний заклад (дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
 фотовиставка «Читай книги – будь особистістю» (Гаврилівський навчально-виховний заклад (дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Богодарівська ЗОШ І-ІІ ступенів);
 день дитячої творчості «Читаємо, малюємо, граємо» (Гаврилівський навчально-виховний заклад (дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Грушуваський навчально-виховний заклад (дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Подолівська філія опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Новомиколаївський навчально-виховний комплекс (дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів);
 бібліоперфоменс «Літературні герої у бібліотеці» (Гаврилівський навчально-виховний заклад (дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
 оформлення виставки нової літератури «Книжкова алея» (Грушуваський навчально-виховний заклад (дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
 конкурс малюнків «Бібліотека очима дітей» (Грушуваський навчально-виховний заклад (дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Богодарівська ЗОШ І-ІІ ступенів);
 вікторина-гра «У гості казка завітала» (ІІ-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
 читацький паркан: протягом дня в бібліотеці на імпровізованому паркані розміщують подяки, пропозиції, зауваження від вчителів та учнів (І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
 бібліотечний урок «Бережи книгу, вона твій друг» (Григорівський навчально-виховний комплекс (садок-школа);
 конкурс «Бібіліопринцеса» (Григорівський навчально-виховний комплекс (садок-школа);
 урок мужності «Я не герой, я – син своєї Батьківщини» (Григорівський навчально-виховний комплекс (садок-школа);
 інформаційно-пізнавальна година «Незвичайні бібліотеки світу» (Великомишуваська ЗОШ І-ІІ ступенів, Грушуваський навчально-виховний заклад (дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Богодарівська ЗОШ І-ІІ ступенів);
 літературний турнір «Подорож у світ казок» (Богодарівська ЗОШ І-ІІ ступенів);
 дублер-шоу «Бібліотекар на час» (Мечебилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Особливостi ЗНО 2020

zno-press-reliz


Скачати документ

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2019/2020 навчальному році

10 листопада 2019 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якому взяли участь 53 учні 6-11 класів із 12 закладів загальної середньої освіти Барвінківського району.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

За підсумками перевірки робіт учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2019/2020 навчальному році переможцями визначено:

6 клас

І місце – Трикула Владислав Ігорович, здобувач освіти Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Стогній А. А.);

ІІ місце – Юрченко Маргарита Василівна, здобувач освіти Гаврилівського навчально-виховного комплексу (дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Онипченко О. Г.);

ІІІ місце – Баляса Валерія Вадимівна, здобувач освіти опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шийка Н. О.)

7 клас

І місце – Шийка Денис Віталійович, здобувач освіти опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шийка Н. О.);

ІІ місце – Ковальов Дмитро Володимирович, здобувач освіти Великомишуваської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Протас С. А.);

ІІІ місце – Піряченко Євген Андрійович, здобувач освіти опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гнатюк-Пунєгова І. Б.);

ІІІ місце – Чухно Артем Валерійович, здобувач освіти Барвінківської філії опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Мілько Л. О.);

ІІІ місце – Мамзенко Дар’я Дмитрівна, здобувач освіти Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Стогній А. А.);

ІІІ місце – Марусова Таміла Сергіївна, здобувач освіти Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Кудрук В. І.);

ІІІ місце – Мороз Дана Янівна, здобувач освіти І-Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Каплуновська С. А.);

 

8 клас

І місце – Чоха Мирослав Олександрович, здобувач освіти опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шийка Н. О.);

ІІІ місце – Семихатко Михайло Андрійович, здобувач освіти Мечебилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шишова О. О.)

11 клас

І місце – Зайцев Максим Андрійович, здобувач освіти Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Сінєковас В. С.);

ІІ місце – Пузанов Олександр Констянтинович, здобувач освіти опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Терентій О. О.);

ІІІ місце – Бакай Анна Юріївна, здобувач освіти Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Компанієць Н. П.)

ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

This slideshow requires JavaScript.

8 листопада 2019 року, напередодні Дня української писемності та мови, учні та вчителі закладів загальної середньої освіти Барвінківського району, працівники відділу освіти взяли участь у написанні ХІХ Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності «Від бересту – «до цифри».

Написання диктанту дало змогу учасникам перевірити свої знання з української мови та відчути почуття єдності українського народу.

8 листопада 2019 року – ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури  8 листопада 2019 року з 11 до 12:15, напередодні Дня української писемності та мови, проводиться ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Скачати документ

luct_MONY_1_9-689_vid_06.11.19

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у 2019/2020 навчальному році

3 листопада 2019 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, в якому взяли участь 58 учнів 7-11 класів із      14 закладів загальної середньої освіти Барвінківського району.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

За підсумками перевірки робіт учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у 2019/2020 навчальному році переможцями визначено:

7 клас

І-місце – Шийка Аделіна Віталіївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Ігнатенко О.М.);

ІІ місце – Живоденко Ірина Олегівна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шматько О.О.);

ІІІ місце – Михайлюк Вероніка Миколаївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Ігнатенко О.М.)

8 клас

І-місце – Гарькуша Анастасія Юріївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчителі Черна О.В., Солодовник Г.І.);

ІІ місце – Шумило Маргарита Василівна, учениця Великокомишуваської  загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Бондаренко Л.О.);

ІІІ місце – Богонос Анна Андріївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчителі Черна О.В., Солодовник Г.І.)

9 клас

І місце – Огієнко Анастасія Андріївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Солодовник Г.І.);

ІІ місце – Шарута Анастасія Андріївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шматько О.О.);

ІІІ місце – Бундюк Тимур Ігорович, учень Барвінківської філії опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Босенко Н.О.)

10 клас

І місце – Рузняєва Віолетта Андріївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (Новосел В.В.);

ІІ місце – Бондаренко Марія Миколаївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Приймак К.Ф.);

ІІІ місце – Пащенко Ірина Сергіївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Рубан Н.В.)

11 клас

І місце – Мікуліна Катерина Юріївна, учениця Мечебилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Карнаух А.М.);

ІІ місце – Демяніва Катерина Олександрівна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Лєбєдєва О.С.);

ІІІ місце – Бакай Анна Юріївна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Щолок В.О.)

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

 

2 листопада 2019 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, в якому взяли участь 29 учнів 8-11 класів із      14 закладів загальної середньої освіти Барвінківського району.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

За підсумками перевірки робіт учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2019/2020 навчальному році переможцями визначено:

8-9 клас (обслуговуюча праця)

І-місце – Мякчилова Віолета Григорівна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гнієвська Ю.В.);

ІІ місце – Іщук Альона Леонідівна, учениця Барвінківської філії опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Недвига О.Г.);

ІІІ місце – Горбаткова Ольга Олександрівна, учениця Подолівського НВК філія опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Сапай Л.І.)

10-11 клас (обслуговуюча праця)

І-місце – Скиба Поліна Романівна, учениця Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Ларіонова Л.В.);

ІІ місце – Гайдаш Вікторія Євгенівна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гнієвська Ю.В.);

ІІІ місце – Черняк Наталія Олексіївна, учениця Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Ларіонова Л.В.)

8-9 клас (технічна праця)

І місце – Семенов Денис Олександрович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шабанов Р.);

ІІ місце – Мусієнко Дмитро Олександрович, учень Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Камєнєв О.В.);

ІІІ місце – Білокобила Олександр Володимирович, учень Богодарівської загальноосвітньої  школи  І-ІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гармаш В.Л.)

10-11 клас (технічна праця)

І місце – Натолока Микола Сергійович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шабанов Р.);

ІІ місце – Кравченко Олег Валерійович, учень Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Камєнєв О.В.);

ІІІ місце – Чухно Денис Сергійович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шабанов Р.)

Районне методичне об’єднання вчителів фізики

This slideshow requires JavaScript.

11 жовтня 2019 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 проведено засідання для вчителів фізики за темою «Проблеми та перспективи підвищення фізичної освіти» (керівник вчитель фізики Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Алла Стогній).

Вчителі фізики району відвідали відкритий презентаційний урок в 11 класі за темою «Вимірювання електрорушійної сили і внутрішнього джерела струму» та мали можливість прийняти участь у майстер–класі по проведенню експерименту з фізики від Віктора Сурми, вчителя опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Під час уроку здобувачі освіти набули практичних знань, розв’язуючи експериментальну задачу, складаючи електричне коло та захищаючи власні гіпотези під час роботи у групах. Знайшлося на уроці місце і тонкому гумору, і розігруванню кумедних сценок із життя, і головне – щирій радості дітей від можливості відчути себе успішними та компетентними.

Методист РМК Альона Рибенцева звернула увагу членів РМО на результати олімпіад з фізики та астрономії та на удосконалення професійної компетентності вчителів по підготовці до наступних олімпіад.

Вчителі Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Володимир Щолок зацікавив новими онлайн-ресурсами для формування освітніх компетентностей з фізики та астрономії та І-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ольга Данильченко поділилася досвідом роботи щодо організації роботи з обдарованою молоддю.

Вчителі Великокомишуваської ЗОШ І-ІІ ступенів Роман Россол та Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Любов Долуда ознайомили колег з новітніми освітніми технологіями.

Учасники районного методичного об’єднання отримали корисні для роботи поради та необхідні матеріали для практичного впровадження їх в освітній процес.

Хай не буде переводу, козацькому сильному роду!

This slideshow requires JavaScript.

Вже доброю традицією стала зустріч школярів закладів загальної середньої освіти Барвінківщини напередодні Дня захисника України та Дня Українського козацтва. 09 жовтня 2019 року відбулися «Козацькі забави – 2019» серед восьми команд нашого мальовничого району!

Завітала на змагання та привітала зі святами Дня Захисника України, Дня Українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці начальник відділу освіти Наталія Олександрівна Коптєва. Почесним гостем став представник військового комісаріату Прихода Олександр Леонідович.

«Висмикни стрічку», «Підійми мішок», «Стрільба», «Осідлай коня», «Шапка», «Порятунок дівчат», «Перетягування канату» – ці конкурси були цікавими та різноманітними! Команди довели, що є достойними нащадками українського козацтва!

Як і в кожному змаганні є переможці, а є переможені! За активну участь у районному святі «Козацькі забави» отримали подяки відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації команда «ОТАМАН» Грушуваського навчально-виховного комплексу (керівник Лендел І.М.), команда «СОКІЛ» Мечебилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Посніков Д.І.); команда «ГАВРИЛІВСЬКІ ОРЛИ» Гаврилівського навчально-виховного комплексу (керівник Рожкевич В.І.); команда «ДОСЛІДНИКИ» Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (керівник Шматько А.А.); команда «ІВАНІВСЬКІ КОЗАКИ» Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Михайленко М.А.).

Призове ІІІ місце посіла команда «УНІКУМ» Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Рукасов О.М.); ІІ місце зайняла команда «ПОБРАТИМИ» Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (керівник Кулик М.П.). Почесне І місце виборола команда «СОКІЛ» опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 (керівник Гаркуша В.О., Власенко Ю.О.). Команди-переможці отримали кубки та медалі за підтримки голови Барвінківської районної державної адміністрації Володимира Івановича Ромаха.

Родзинкою свята «Козацькі забави» стала смачна козацька каша, якою команди ласували після змагань.

Велика подяка керівникам команд та тренерам Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи за підготовку у проведенні козацького свята!

Семінар для керівників науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіального відділення Малої академії наук

This slideshow requires JavaScript.

09 жовтня 2019 року на базі Будинку творчості дітей та юнацтва проведено семінар для керівників науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіального відділення Малої академії наук України за темою «Порядок організації та проведення Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у 2019/2020 навчальному році», в якому взяли участь керівники науково-дослідницьких робіт учнів закладів освіти району (керівник методист РМК Маргарита Пономаренко).

У ході семінару Маргарита Пономаренко проаналізувала участь учнів закладів освіти району, вихованців Будинку творчості дітей та юнацтва у І, ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіального відділення МАН у 2018/2019 навчальному році, висвітлила питання щодо організації та проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році. З вимогами щодо написання, оформлення та представлення учнівських науково-дослідницьких робіт присутніх ознайомила Людмила Педенко, методист Будинку творчості дітей та юнацтва.

Досвідом організації науково-дослідницької роботи з учнями, підготовкою їх до захисту науково-дослідницьких робіт поділилася Руслана Пересада, вчитель іноземної мови опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України наукового відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавста».

Учасники семінару отримали презентаційні методичні матеріали та зразки оформлення документації.
У рамках семінару надано методичну та практичну допомогу керівникам науково-дослідницьких робіт учнів.

Привітання з Днем вчителя

Підсумки фестивалю ораторського мистецтва

This slideshow requires JavaScript.

02 жовтня 2019 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 проведено районний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Людина завжди повинна пам’ятати, звідки вона пішла в життя» (О. Довженко), в якому взяли участь 8 учнів 10-11 класів із опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ст., І-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст., Гаврилівського НВК І-ІІІ ст., Грушуваського НВК І-ІІІ ст..

Учасники Фестивалю в І турі представили свої виступи із запропонованої теми. У ІІ турі автори кращих виступів склали діалоги.

За підсумками І та ІІ турів Фестивалю, на підставі рішення журі визначено 3 переможців та 3 лауреатів. Переможцями стали:

  • І місце – Рузняєва Віолетта, учениця 10 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (учитель Лєбєдєва О.С.);
  • І місце – Ткачова Дар’я, учениця 10 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (учитель Шматько О.О.);
  • ІІІ місце – Бондаренко Марія, учениця 10 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (учитель Приймак К.Ф.).

Звання лауреатів вибороли:

  • Заєць Єлизавета, учениця 11 класу І-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Черних Н.А.);
  • Зайцев Максим, учень 11 класу Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Шеремет Н.В.);
  • Сандович Вікторія, учениця 10 класу Гаврилівського НВК І-ІІІ ст. (учитель Гончарова О.О.).

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Library day

30 вересня — найчитальніший день року, адже у 1998 році Президент України підписав Указ, яким затвердив Всеукраїнський день бібліотек.

Всеукраїнський день бібліотек – це нагода відзначити роль книгозбірні у житті кожного українця і зокрема зростаючих поколінь. Це також можливість привернути увагу суспільства до ролі і високої місії бібліотекаря – просвіщати, навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання ресурсів на різних носіях і допомогти усвідомити значення бібліотеки суспільства знань, допомогти зрозуміти, що бібліотеки єднають світ, а бібліотекарі є хранителями, збирачами духовних скарбів, помічниками і порадниками на шляху до знань і мудрості.

У цей день, Всеукраїнський День бібліотек, ми так само поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередка, з віками накопиченого, нашого людського досвіду і знань. Бажаємо Вам усіх благ, уваги ваших читачів і ваших справжніх шанувальників! Зі святом бібліотек!

БУЛІНГ У ШКОЛІ: допоможіть дитині

Булінг (від анг. bully — хуліган, забіяка, цькування) — це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Що робити, якщо ви стали свідком булінгу

  1. Втрутитися і припинити цькування — булінг не слід ігнорувати.
  2. Зайняти нейтральну позицію в суперечці — обидві сторони конфлікту потребують допомоги.
  3. Пояснити, які саме дії вважаєте булінгом і чому їх варто припинити.
  4. Уникати в спілкуванні слів «жертва» та «агресор», аби запобігти тавруванню і розподілу ролей.
  5. Повідомити керівництво навчального закладу про ситуацію, що склалася, і вимагати вжити заходів щодо припинення цькування.
  6. Ситуації з фізичним насильством потребують негайного втручання.

Читати повний текст документу за посиланням.

Привітання з Днем дошкілля

Розпочалась реєстрація на конкурс «Вчитель року-2020»

Конкурс “Вчитель року-2020” розпочав реєстрацію на участь.

Зареєструватись можна до 6 жовтня за цим посиланням, повідомили на сайті МОН.

Цього року педагоги змагатимуться у п’яти номінаціях :

  • “Зарубіжна література”;
  • “Історія”;
  • “Образотворче мистецтво”;
  • “Початкова освіта”;
  • “Хімія”.

Конкурс розпочнеться 1 листопада 2019 року із зонального етапу, переможці якого далі змагатимуться на регіональному рівні.

День фізичної культури та спорту України на Барвінківщині

This slideshow requires JavaScript.

«Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо», – так говорить народна мудрість. Проблема збереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства. Особливої уваги потребує молодь. З метою залучення підростаючого покоління до здорового способу життя 12 вересня 2019 року в Барвінківській ДЮСШ відбулися заходи до Дня фізичної культури та спорту України.

У спортивному святі взяли участь 140 дітей – це здобувачі освіти міських шкіл, Гаврилівського НВК, Григорівського НВК, Пригожівської ЗОШ.

У програму було включено:
1. Змагання з футболу «Шкіряний м’яч» (команда юнаків 6-7 класів).
2. Змагання з настільного тенісу 1 хл. + 1 дів. (незалежно від віку).
3. Змагання зі стрітбаскету (команда юнаків та команда дівчат 9-11 класів).

День був насиченим і цікавим. Усі учасники змагань та призери були нагороджені грамотами та солодкими призами від Барвінківської районної державної адміністрації. Із гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Футбол
1 місце – опорний заклад Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
2 місце – Барвінківська філія опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
3 місце – Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Настільний теніс
Дівчата
1 місце – Євланова Поліна, Пригожівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
2 місце – Лаврінець Анастасія, Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
З місце – Баятюк Каміла, Гаврилівський НВК.

Хлопці
1 місце – Міщенко Назар, опорний заклад Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
2 місце – Кулик Костянтин, Пригожівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
3 місце – Горб Владислав, Барвінківська філія опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Стрітбаскет
Дівчата
1 місце – Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
2 місце – опорний заклад Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
3 місце – Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Хлопці
1 місце – опорний заклад Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
2 місце – Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
3 місце – Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Привітання з Днем знань

1 вересня – радісний осінній день, наповнений посмішками та квітами, свято для всіх дітей. День знань і старту нового навчального року.

Знання робить людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття та пізнавати таємниці природи.

Вітаємо з Днем знань, з новим навчальним роком! Нехай цей рік принесе безліч нових відкриттів! Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом та відмінним настроєм!

Колектив відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації

Перший дзвоник у Барвінківській ЗОШ №3

2 вересня 2019 року о 08.30 годині на території Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Барвінківської районної ради Харківської області юні барвінківчани, погонівці та надеждівці, представники громадськості та батьки відсвяткували Перший дзвоник.

З величезним дарунком, а саме новою покрівлею школи, прибули поважні гості ЗОШ №3 – перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації М. Л. Беккер та голова Барвінківської районної державної адміністрації В. І. Ромах.

На святі панувала незабутня атмосфера, адже нова покрівля школи відблискувала яскравими переливами, які, зігріють наших школярів та нададуть відчуття затишку та впевненості в завтрашньому дні.

Конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – провідного спеціаліста відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти Барвінківської

районної державної адміністрації

від 14.08.2019 № 204

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – провідного спеціаліста відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області

Загальні умови

Посадові обов’язки

 – підготовка матеріалів та проектів матеріалів для аналізу стану справ у галузі освіти району;

 – участь в аналізі тенденцій розвитку освітньої галузі району, готує відповідні пропозиції щодо усунення виявлених недоліків з питань, що належать до його компетенції;

 – виконання доручень начальника відділу освіти, вищих органів влади з питань, що стосуються його компетенції;

 – участь в організаційному забезпеченні нарад, семінарів, конференцій з відповідних питань;

 – підготовка проектів рішень та пропозицій на виконання доручень керівництва, участь у підготовці проектів нормативних та організаційно-методичних документів;

 –  організація роботи з документами у відповідності з чинним законодавством;

 – підготовка відповідних аналітичних оглядiв у сфері освітньої діяльності.

Умови оплати праці

– посадовий оклад – згідно із штатним розписом, надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648);

3) резюме в довільній формі;

4) письмова заява особи, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та вона надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

5) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (оригінал);

6) копія (копії) документа (документів) про освіту;

7) заповнена особова картка встановленого зразка (наказ Нацдержслужби від 05.08.2016 № 156 «Про затвердження форми особової картки державного службовця та Інструкції щодо її заповнення», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 31 серпня 2016 року за №1200/29330);

8) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Місце, час і дата початку проведення перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи/тестування

Тестування із знання законодавства 05 вересня 2019 року о 10:00 год. за адресою:  64701, Харківська область, м.Барвінкове, вул. Центральна, 8

Прізвище, ім’я та по батькові,

номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Ступак Аліна Сергіївна

тел.: (05757) 4-30-06, 4-12-18,

Електронна адреса: nach.barvinkove@dniokh.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

  1

Освіта

Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

  2

Досвід роботи

Без вимог до досвіду роботи

  3

Володіння державною
мовою

Вільне

Вимоги до компетентності

 

Вимога

Компоненти вимоги

 

Якісне виконання поставлених
завдань

1) уміння працювати з великим обсягом інформації;

2) здатність швидко переключатися з одного аналізу на інший;

3) уміння відрізняти головну інформацію від другорядної;

4) уміння формулювати висновки за підсумками проведення аналізу;

5) навички підготовки рекомендацій, службових листів, включаючи відповіді на звернення державних органів, громадян і організацій;

6) здатність працювати у декількох проектах одночасно;

7)орієнтація на досягнення кінцевих результатів;

8) уміння визначати цілі (пріоритети), здатність виконувати пріоритерні завдання у першу чергу.

 

Командна робота та взаємодія

1) уміння працювати в команді;

2) навички ефективної координації дій з працівниками, структурними підрозділами, підпорядкованими закладами;

3) уміння здійснювати зворотний звязок.

 

Сприйняття змін

1) здатність підтримувати зміни та змінюватися;

2) здатність виконувати план змін та покращень;

3) уміння швидко реагувати на зміну пріоритетів.

 

Технічні вміння

Уміння викоритсовувати комп’ютерне обладання та програмне забезпечення, офісну техніку.

 

Особистісні компетенції

1) відповідальність;

2) наполегливість;

3) креативність та ініціативність (уміння демонструвати інноваційне мислення – пропонувати ідеї, спрямовані на розвиток нових або поліпшення існуючих процесів, методів, систем, послуг);

4) системність і самостійність в роботі (самоконтроль);

5) уміння працювати у стресових ситуаціях.

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

  1

Знання законодавства

Знання:

 –  Конституції України;

 –  Закону України «Про державну службу»;

  – Закону України «Про запобігання корупції».

  2

Знання спеціального законодавства

1) Закон України “Про освіту”;

2) Закон України “Про загальну середню освіту”;

3) Закон України “Про дошкільну освіту”;

4) Закон України «Про звернення громадян»;

5) Закон України «Про доступ до публічної інформації».

 

Скачати оголошення за посиланням.