Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти!

Вітаємо всіх, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, з Всеукраїнським Днем дошкілля!

Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від вашої мудрості, терпіння і уваги до внутрішнього світу малюків залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного вихованця закладу дошкільної освіти.

Дошкільний вік особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, адже саме в цьому віці формується особистість і індивідуальність. А з вашою допомогою дітлахи пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти Батьківщину.

Тож, сьогодні, дякуємо за вашу нелегку, але таку почесну та потрібну, працю та бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, достатку, сімейного затишку та невичерпної життєвої енергії!!!

Ось і знову пролунав перший дзвоник

 

1 вересня барвами осінніх квітів, переспівами першого дзвоника, усмішками вчителів, святковою атмосферою, свіжістю оновлених класів зустрічають своїх вихованців заклад

и загальної середньої освіти Барвінківської міської територіальної громади. Традиційно День знань щороку перетворюється на велику і радісну подію. Завжди яскраве, насичене емоційністю та зворушливою атмосферою.

Свято Першого Дзвоника завжди було особливою подією як для учнів, їхніх батьків, так і для вчителів. Саме першого вересня починається навчальний рік. В цьому році вперш

е переступили поріг закладів освіти громади 160 дітей, для 98 здобувачів освіти цей навчальний рік вже випускний.

Бажаємо першачкам впевненого старту, вірних друзів, захоплюючих подорожей в країну знань, а випускникам – хорошої підготовки та впевненості перед дорослим життям.

 

З новим навчальним роком! З новими успіхами і досягненнями!

Дорогі здобувачі освіти, вчителі та батьки!

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Бажаємо усім здобувачам освіти на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Шановні освітяни! Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Дякуємо Вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Ми вдячні Вам за те, що Ви виховали багато поколінь свідомих українців і щиро ділитеся своїми знаннями, любов’ю та теплом. Зичимо  Вам міцного здоров’я, натхненної праці та творчих успіхів!

«МОЯ МРІЯ-2021»

З метою підтримки творчої молоді Благодійним фондом «Даруй Добро» та Експертним центром регіонального розвитку «Стратегічна ініціатива» за підтримки депутата Харківської обласної ради Анатолія РУСЕЦЬКОГО проведений конкурсі «МОЯ МРІЯ-2021», що присвячений 30-й річниці Незалежності України. Від Барвінківської громади участь взяли старшокласники міських ліцеїв та випускниця 2021 року. Учасники надсилали есе або короткометражне відео за темою «МОЯ МРІЯ: УКРАЇНА ЧЕРЕЗ 30 РОКІВ».

Переможцями визнані наші учні Барвінківського ліцею №1 Анна Тімченко (9 клас),  Аделіна Шийка  (9клас), Анжела Міщенко (10 клас) та Єгор Баранов, учень 11 класу Барвінківського ліцею №3.

31 серпня 02021 року вони разом з Барвінківським міським головою Олександром Бало взяли участь у церемонії нагородження переможців, яка проходила у м.Харків.

Дякуємо нашій талановитій молоді за активну життєву позицію, творчість і натхнення. Бажаємо вдалого навчального року та нових злетів до перемог!

Освіта Барвінківщини 30: стан та перспективи розвитку

Не змінюючи традицій, освітяни нашої громади зібралися на серпневий педагогічний форум «Освіта Барвінківщини 30: стан та перспективи розвитку», який відбувся на базі Барвінківського ліцею №1 28 серпня 2021 року. І закипіла робота: колеги обговорювали матеріали, представлені на виставці, ділилися досвідом і враженнями, будували плани на майбутнє. Кожен заклад освіти відзначив міський голова Олександр Бало. І, як завжди, загальне фото на добру згадку.

У затишній актовій залі форум розпочався музичним вітанням вихованців Будинку творчості дітей та юнацтва. Олександр Олексійович Бало привітав усіх з новим навчальним роком, подякував за підготовку закладів, наголосив на необхідності вакцинації мешканців громади, зокрема освітян.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Наталія Лисиця підвела підсумки навчального року, що минув, окреслила основні завдання на майбутній навчальний рік. Вона зазначила, що традиційно серпневі конференції – це час проаналізувати здобутки, напрацювання, успіхи та особливості року; виявити питання, що потребують нових підходів вирішення; обговорити суспільні виклики та освітні стратегії; спільними зусиллями сформувати нові освітні алгоритми; це можливість ефективного конструктивного освітянського діалогу.

Цікаві, змістовні, емоційні виступи про новації у галузі Галини Щолок, Наталії Рудьковської, Ірини Білицької прийшлися до душі кожному присутньому в залі.

Заступник міського голови Наталія Коптєва, начальник управління Наталія Лисиця і директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників, голова профспілки освітян Тетяна Рой урочисто привітали з перемогами на високому рівні директорів Барвінківського ліцею  – Сергія Черного та Гаврилівського ліцею  – Людмилу Мірошниченко.

Щирі слова вдячності пролунали на адресу керівників ліквідованих гімназій Тамари Китаєвої, Ірини Коваль, Ольги Підченко. Не забули і про  ювілярів – привітали Олену Ігнатенко, заступника директора міського ліцею №1, та Андрія Гому – директора Мечебилівського ліцею.

Серпнева зустріч освітян Барвінківщини дала старт новому 2021/2022 навчальному року. То ж хай він буде легким, цікавим і результативним!

З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Тож нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, нашу країну, об’єднують всіх українців, дарують усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

Від усієї душі зичимо вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах заради процвітання незалежної України.

Інформація до відома

Шановні колеги, повідомляємо, що 11.08.2020 о 10:00 для закладів загальної середньої освіти та органів управління освітою буде проведений вебінар на тему «Верифікація індивідуальних даних педагогічних працівників ЗЗСО» за посиланням https://youtu.be/qkS21Tfxz9s

 

Основні питання які будуть розглянуті: 

– взаємодії між порталами «ІСУО» та «АІКОМ»;

– первинне  наповнення та актуалізація індивідуальних даних педагогічних працівників ЗЗСО.

Перевірка закладів освіти до нового навчального року

Головою Барвінківської міської ради видано розпорядження від 29.07.2021 № 469-р «Про створення спільної робочої групи для вивчення стану закладів освіти Барвінківської міської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області з урахуванням заходів реформи шкільного харчування».

У період з 04.08.2021 по 06.08.2021 робочою групою була  проведена  перевірка стану готовності закладів освіти Барвінківської міської територіальної  громади до нового  2021/2022 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

За результатами перевірки всі 28 закладів освіти Барвінківської міської територіальної громади готові до нового навчального року.

Про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника Пригожівської гімназії Барвінківської міської територіальної громадиІзюмського району Харківської області

 

03 серпня 2021 року було проведено конкурс на зайняття вакантної посади керівника Пригожівської гімназії Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області.

У конкурсному відборі на зазначену посаду комісія визначила переможцем БЛИЗНЮКА Олександра Демидовича.

Протокол засідання конкурсної комісії

Відео конкурсу можно переглянути за посиланням – https://drive.google.com/drive/folders/1Ae_bm8ze1TazPPotXYCKTTf8vrq6RdD7?usp=sharing

Презентація Близнюка О.Д.  “Перспективний план розвитку Пригожівської гімназії Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області на наступні 6 років”

Реконструкція санітарних вузлів навчального закладу

“Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає “поміж рядків” її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу”.

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим батькам, міському голові Бало О.О., людям, які, відклавши безліч турбот та проблем, перебуваючи в школі в червні, запропонували оновити санвузли і встановити нові двері і туалетні кабінки, як того вимагає Санітарний регламент.

Олександр Олексійович наголосив:«Важливо зробити так, щоб дітям було дійсно зручно і комфортно перебувати у школі. Санітарні кімнати  стануть набагато світлішими і сучасними».

І вже на початку літа керівництво школи разом із міським головою Бало О.О. погодили масштабний проєкт з реконструкції санітарних вузлів навчального закладу. З місцевого бюджету були виділені кошти – і закипіла робота по встановленню нової сантехніки.

А для ремонту каналізації було надано ще і додаткове фінансування.

«Ці оновлення є доволі суттєвими для ліцею. Ми запланували не просто зробити косметичний ремонт, а капітальний. Перш за все  у закладі буде зроблено нову каналізацію, туалетні кабінки, замінено сантехніку,» – сказала заступник голови Коптєва Н.О.

«У старих умовах дітям було некомфортно. Стеля, сантехніка, каналізація – усе потребувало негайного переобладнання, розповідає директорка. Радію, що незабаром учні повернуться в сучасний освітній заклад.»

«Ми дуже раді, що цього року в ліцеї почали капітальний ремонт санітарних кімнат. Здобувачам освіти, які будуть навчатись, пощастило: для них створено комфортні умови,»переконує голова батьківської ради Недвига Р.В.

Спасибі за щиру допомогу, за підтримку та сприяння ремонту, за дорогоцінний вклад у процвітання нашого навчального закладу дружно говорять педагогічний, учнівський та батьківський колективи Барвінківського ліцею № 2 міському голові Бало О.О. та його заступнику Коптєвій Н.О., депутатам.

Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблеми освіти і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Директор Барвінківського ліцею № 2 Рудьковська Н.В.

 

 

Засідання конкурсної комісії

28.07.2021 під головуванням Наталії КОПТЄВОІ, заступника міського голови Барвінківської міської ради, відбулося засідання конкурсної комісії щодо проведення першого етапу конкурсу – розгляду документів, поданих претендентами на участь у конкурсі на посаду керівника Пригожівської гімназії Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області.
За результатами розгляду документів, поданих претендентом, конкурсною комісією одноголосно визнано учасником конкурсу на посаду керівника Пригожівської гімназії Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області БЛИЗНЮКА Олександра Демидовича (протокол додається).
03.08.2021 о 10.00 в управлінні освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради за адресою Харківська обл., м. Барвінкове, вул. Центральна, 3 відбудеться другий етап конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Пригожівської гімназії Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області.

УКРАЇНІ – ЗЕЛЕНИЙ КУРС!

Наприкінці 2019 р. Європейська Комісія ухвалила Європейський зелений курс (European Green Deal) – програму дій ЄС, у центрі якої – план переходу до кліматично нейтральної Європи та повної декарбонізації. Європейський зелений курс (ЄЗК) охоплює такі сфери: зміна клімату, енергетика, промислова стратегія для циркулярної економіки, стала мобільність, зелене сільське господарство, біорізноманіття, нульове забруднення, фінанси, ЄС як глобальний лідер. Україна також приєдналася до Європейського зеленого курсу (Постанова КМУ від 2 вересня 2020 р. № 786).

Здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Барвінківської міської територіальної громади взяли участь у ХV ювілейному ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСІ творчих робіт на теми збереження природних та енергетичних ресурсів для школярів,молоді та сімей під девізом « УКРАЇНІ – ЗЕЛЕНИЙ КУРС!» – 2021р. , який проводився Харківською міською громадською організацією «Енергія миру», Департаментом захисту довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації.

Переможцями районного етапу стали Живоденко Ірина, Осадча Тетяна, Осадча Олександра, Молокаєва Валерія , Ковалевська Марія, Недвига Іванна – учні Барвінківського ліцею №2 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області, Білицька Вікторія, Крупка Поліна – здобувачі освіти Барвінківського ліцею №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської Їх роботи були направлені для участі в обласному етапі конкурсу.

Переможцями обласного етапу стали учні Барвінківського ліцею №2 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Живоденко Ірина -1 місце, Осадча Тетяна – 1 місце, Осадча Олександра – 1 місце, Молокаєва Валерія – 1 місце, Ковалевська Марія – 1 місце, Недвига Іванна – 2 місце.

Марафон «Олімпійський прапор єднає нас!»

23 липня 2021 року в день відкриття літньої Олімпіади в Токіо на Харківщині проведений Олімпійський марафон «Олімпійський прапор єднає нас!»
Барвінківська громада привітала землячку Ірину Деху та інших учасників літніх Олімпійських ігор –2020, учасників Олімпійського марафону.
Начальник управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради  Наталія ЛИСИЦЯ під час включення зазначила, що барвінківчани будуть вболівати й підтримувати нашу Іринку, всіх українских спортсменів на олімпійських змаганнях. Адже, спільна підтримка не лише посилює віру спортсмена у власні сили і перемогу, але й об’єднує суспільство, згуртовує навколо спільних цінностей.
Олімпіада і Прапори єднають нас!
Державний Прапор України та Олімпійський прапор здійняли до неба Барвінківський міський голова  Олександр БАЛО разом з майстром спорту з важкої атлетики та гирьового спорту, Заслуженим тренером України, Почесним громадянином  міста Барвінкове, тренером учасниці Олімпіади важкоатлетки Ірини Дехи Олексієм ВЕДМЕДЕМ.
У добру путь, дорогі олімпійці! До нових перемог!!!

Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника Пригожівської  гімназії Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області

 

Відповідно до Положення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської област, затвердженого рішенням ХІІІ сесії VІІІ скликання Барвінківської міської ради від 18.06.2021 № 624 – VІІІ, управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади керівника Пригожівської гімназії Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області.

Місце знаходження закладу: 64742, Харківська область, Ізюмський р-н, с.Пригоже, вул. Шкільна, 39

Найменування посади: керівник Пригожівської гімназії Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області.

Умови оплати праці: Посадовий оклад, доплати, надбавки, премії  встановлюються відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України                від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102                         (зі змінами).

Керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років.
Для участі в конкурсі кандидат у визначений термін подає такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) особовий листок по обліку кадрів та кольорове фото розміром 3х4;

4) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

5) копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

6) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

7)  перспективний план розвитку закладу освіти на шість років (на два роки – для особи, яка претендує на посаду керівника закладу освіти вперше).

8)  довідку про відсутність судимості;

9) довідку про стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки або копію медичної книжки;

10) документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

11) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Вказані документи кандидати подають особисто (або подає уповноважена особа згідно з довіреністю) до управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області до 26.07.2021 включно за адресою: Харківська область, м. Барвінкове,                вул. Центральна, 3.

Особа, яка уповноважена приймати документи для участі у конкурсі та надавати інформацію про конкурс: ПОЛІЩУК Олена Петрівна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі конкурсна комісія:

– перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;

– приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання;

– оприлюднює на веб-сайті уповноваженого органу перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

1) перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р шляхом письмових відповідей на тестові завдання;

2) перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

3) публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Конкурсний відбір відбудеться 03 серпня 2021 року о 10-00 год. за адресою: Харківська область, м. Барвінкове, вул. Центральна, 3.

За детальною інформацією звертатися до управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області за адресою: 64703, Харківська область,  м. Барвінкове, вул. Центральна,3.

Телефон для довідок: 05757-4-30-06; 0669547167.

Орієнтовний перелік питань

для проведення кваліфікаційного іспиту на посаду керівника Пригожівської гімназії Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області

 

 1. Державна політика у сфері освіти.
 2. Засади державної політики у сфері освіти та принципи освітньої діяльності.
 3. Види освіти.
 4. Форми здобуття освіти.
 5. Складники та рівні освіти.
 6. Мета повної загальної середньої освіти.
 7. Рівні загальної середньої освіти.
 8. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти.
 9. Мета позашкільної освіти.
 10. Здобуття позашкільної освіти.
 11. Освіта осіб з особливими освітніми потребами.
 12. Інклюзивне навчання.
 13. Організаційно-правовий статус закладів освіти.
 14. Автономія закладу освіти.
 15. Хто здійснює управління закладом освіти?
 16. Права і обов’язки засновника закладу освіти.
 17. Повноваження керівника закладу освіти.
 18. Колегіальні органи управління закладів освіти.
 19. Громадське самоврядування в закладі освіти.
 20. Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти.
 21. Особливості відносин між закладами освіти та політичними партіями (об’єднаннями) і релігійними організаціями.
 22. Що визначає стандарт освіти?
 23. Що містить освітня програма?
 24. Кваліфікації за обсягом.
 25. Кваліфікації за змістом.
 26. Професійні стандарти.
 27. Система забезпечення якості освіти.
 28. Академічна доброчесність.
 29. Інституційний аудит.
 30. Зовнішнє незалежне оцінювання.
 31. Моніторинг якості освіти.
 32. Сертифікація педагогічних працівників.
 33. Категорії учасників освітнього процесу.
 34. Права здобувачів освіти.
 35. Обов’язки здобувачів освіти.
 36. Права педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу.
 37. Обов’язки педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу.
 38. Права батьків здобувачів освіти.
 39. Обов’язки батьків здобувачів освіти.
 40. Державні гарантії здобувачам освіти.
 41. Державні гарантії педагогічним і науково-педагогічним працівникам.
 42. Вимоги до освіти та професійної кваліфікації педагогічного працівника закладу освіти.
 43. Професійний розвиток та підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.
 44. Робочий час педагогічних і науково-педагогічних працівників.
 45. Оплата праці педагогічних і науково-педагогічних працівників.
 46. Органи управління у сфері освіти.
 47. Повноваження Кабінету Міністрів України у сфері освіти.
 48. Повноваження центрального органу виконавчої влади у сфері освіти і науки.
 49. Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері освіти.
 50. Повноваження органів із забезпечення якості освіти.
 51. Державний нагляд (контроль) у сфері освіти.
 52. Громадське самоврядування та державно-громадське управління у сфері освіти.
 53. Громадський нагляд (контроль) у сфері освіти.
 54. Типи закладів освіти, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти.
 55. Наповнюваність класів закладів загальної середньої освіти.
 56. Що таке атестація педагогічних працівників?
 57. Умови чергової атестації педагогічних працівників.
 58. Умови позачергової атестації.
 59. Термін створення атестаційної комісії.
 60. Кількість членів атестаційної комісії.
 61. Термін функціонування атестаційної комісії.
 62. Якою комісією проводиться атестація, якщо кількість педагогічних працівників навчального закладу становить менш як 15 осіб?
 63. Права атестаційних комісій I рівня.
 64. Права атестаційних комісій IІ рівня.
 65. Права атестаційних комісій IІІ рівня.
 66. Термін подання до відповідних атестаційних комісій списків педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації.
 67. Термін затвердження списків педагогічних працівників, які атестуються, графіків роботи атестаційних комісій, прийняття рішення щодо перенесення строку чергової атестації.
 68. Термін вивчення педагогічної діяльності осіб, які атестуються.
 69. Строки атестації педагогічних працівників атестаційними комісіями різних рівнів.
 70. Проведення атестації за відсутності працівника.
 71. Атестація осіб, прийнятих на посади педагогічних працівників після закінчення вищих навчальних закладів.
 72. У яких випадках атестація педагогічного працівника, який підлягає черговій атестації, може бути перенесена.
 73. Ключові компетентності, яких набуватимуть учні.
 74. Обрання директора школи.
 75. Що нового в підвищенні кваліфікації вчителів.
 76. Основні принципи підходу: Нова школа працюватиме на засадах “педагогіки партнерства”.
 77. Етапи впровадження програми дванадцятирічної повної загальної середньої освіти.
 78. Основні завдання законодавства України про дошкільну освіту.
 79. Дошкільна освіта. Базові етапи становлення особистості дитини.
 80. Система дошкільної освіти.
 81. Принципи дошкільної освіти.
 82. Завдання дошкільної освіти.
 83. Здобуття дошкільної освіти.
 84. Типи закладів дошкільної освіти.
 85. Комплектування груп закладу дошкільної освіти.
 86. Базовий компонент дошкільної освіти.
 87. Планування роботи закладу дошкільної освіти.
 88. Права та обов’язки педагогічних працівників у сфері дошкільної освіти.
 89. Трудові відносини у системі дошкільної освіти.
 90. Атестація педагогічних працівників закладу дошкільної освіти.
 91. Дітям з особливими освітніми потребами гарантовано право на:
 92. Медичне обслуговування дітей у закладі дошкільної освіти.
 93. Організація харчування дітей у закладі дошкільної освіти.

 

 

 

 

Зразок ситуаційного завдання

 

Учень 11-го класу на уроках історії займався з великим небажанням. Учитель не змогла знайти контакт із учнем, часто робила йому грубі зауваження з приводу його ставлення до занять. Учень у відповідь на це навмисно порушував дисципліну. Одного разу він так поводився на уроці, що вчителька попросила його вийти з класу. Учень відмовився виконати прохання вчителя. Тоді вона підійшла до його столу, взяла портфель і викинула в коридор. Учень підійшов до столу вчительки, узяв її сумку і кинув уздовж класу. Вчителька звернулася до директора школи за порадою.

 

 

З Днем Конституції України

Управління освіти, молоді та спорту  щиро вітає жителів громади  з визначним державним святом – Днем Конституції України. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Тож бажаємо, щоб в цей урочистий день повсюди панував світлий настрій, міцніло почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.   Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та добробуту її народу!

Заряджаємося спортом!!!

23 червня, на базі Центру Олімпійської підготовки «Локомотив» у Харкові пройшов захід до Міжнародного Олімпійського дня. На площі перед спортивним центром підняли Олімпійський Прапор та Прапор України, а також підписали Угоду про взаємодію і партнерство між Асоціацію органів місцевого самоврядування Харківської області та громадською організацією «Відділення НОК Україні в Харківській області».
Пройшла також церемонія підйому Олімпійського Прапора та Прапора України. В ній взяли участь чемпіони та призери Ігор Олімпіади, чемпіонатів світу та Європи: Людмила Джигалова, Віктор Рубан, Олександр Сердюк, Катерина Дубровіна, Вікторія Коваль, Оксана Кайдаш, Олександра Рижкова, Анна Міщенко.
Олімпійці разом з керівниками області вручили кожній територіальній громаді Олімпійський прапор і книгу «Олімпійський рух в Україні: історія і сучасність». Тепер усі спортивні змагання у Барвінківсьій громаді проходитимуть під Олімпійським знаменом. Воно замайорить і 23 липня – у день відкриття літніх Олімпійських ігор у Токіо.
Людмила Склярова, завідувач сектору молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради, мала змогу поспілкуватися з олімпійськими зірками Харківщини: взяти у них автографи та розповісти про наш барвінковий край. Закликав заряджатися спортом барвінківчан і голова Відділення національного олімпійського комітету України в Харківській області Віктор Христоєв.
Хай спорт єднає нас!

ЗНО з географії

15 червня 2021 року 42 випускника закладів загальної середньої освіти Барвінківської міської територіальної громади взяли участь у тестуванні з географії.

ЗНО з біології

10 червня 2021 року 24 випускника закладів загальної середньої освіти Барвінківської міської територіальної громади взяли участь у тестуванні з біології.

 «Рух – це здорово!»

8 червня 2021 року учні закладів загальної середньої освіти Барвінківської міської територіальної громади активно долучилися до Всеукраїнського  фізкультурно-оздоровчого  заходу «Рух – це здорово!».

Захід проводився Комітетом фізичного виховання і спорту під патронатом Міністерства освіти і науки України і покликаний заохотити дітей до занять фізичною культурою та спортом.

На стадіоні «Колос» та в ДЮСШ м.Барвінкове пройшли змагання з настільного тенісу, баскетболу, міні-футболу, шахів, важкої атлетики , забіг на 1000 м.

УБарвінківському ліцеї №2 Барвінківської міської територіальної громади відбувсяфлешмоб «Рух – це здорово!»

У Гаврилівському ліцеї та Пригожівській гімназії Барвінківської міської територіальної громади учні стали учасниками таких заходів:«Веселі старти», спортивні розваги (стрибки на батутах та фітнес м’ячах, подолання перешкод та ін.), руханки, естафети, волейбол.

Рухайтеся! І все буде здорово!!!

Семінар-нарада з актуальних питань профспілкової діяльності

07.06.2021 у актовій залі Барвінківського ліцею №1 відбувся виїзний семінар-нарада з актуальних питань профспілкової діяльності та основ трудового законодавства для керівників, голів первинних профспілкових організації та профспілкового активу за участю управління освіти, молоді та спорту. Робочий візит членів обкому Харківської обласної організації профспілки працівників освіти та науки України очолила Лідія Миколаївна Дулуб, головаобласної організації профспілки. На зустріч було запрошено заступника міського голови Наталію Олександрівну Коптєву та начальника управління освіти, молоді та спорту Наталію Іванівну Лисицю.

Семінар-нарада носила конструктивний характер. Переважно увагу було приділено співпраці та встановленню соціального діалогу між органами профспілки та представниками влади, керівниками закладів освіти. Обговорено також було актуальні питання статутної діяльності Профспілки, зокрема: про необхідність дотримання вимог положень Бюджетного кодексу щодо цільового використання освітньої субвенції; про недопущення порушення профспілкових прав, невтручання та неперешкоджання профспілковій діяльності; про актуальні питання  трудового законодавства.