Фотовиставка до Дня Соборності України: “Україна – це ми!”

З метою формування в учнівської молоді почуття національної гідності, патріотизму, причетності до історії та сьогодення  України Комунальний заклад “Харківська обласна станція юних туристів” Харківської обласної ради запрошує учнів закладів освіти взяти участь у фотовиставці “Україна – це ми!”

Фотовиставка до Дня  Соборності України: «Україна – це ми!» проводиться у форматі онлайн виставки та обміну фотографіями/привітаннями між учасниками Фотовиставки через зручні та доступні соціальні мережі.

З умовами проведення фотовиставки можна ознайомитись за посиланням: https://st.kharkov.ua/kraieznavchyy-viddil/masovi-zakhody/

З Новим роком!!!

Управління освіти, культури, молоді та спорту щиро вітає жителів громади з Новим роком! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром та радістю, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2022 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Зичимо всім міцного здоров’я, доброботу, миру і злагоди, щедрого, щасливого Нового року та веселих Різдвяних свят.

Змінено назву Управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради

Рішенням ХХІV сесії VІІІ скликання Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області від 26.11.2021 року №932-VІІІ “Про перейменування Управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради” Управіління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради перейменовано в Управління освіти, культури, молоді та спорту Барвінківської міської ради.

У Вікіпедії пройде конкурс статей на теми шкільної програми

Із 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 року в українській Вікіпедії пройде щорічний конкурс статей «Вікіпедія для школи». ГО «Вікімедіа Україна» запрошує до участі шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих.

Вікіпедія — це не перешкода учителю, а інструмент, який може бути дуже корисним у навчальному процесі, якщо його використовувати правильно. Щоб українські школярі, студенти, їхні батьки та педагоги могли отримати у Вікіпедії точну та перевірену інформацію на теми шкільної програми, ГО «Вікімедіа Україна» щорічно проводить конкурс «Вікіпедія для школи».

Конкурсні категорії конкурсу у 2021 — 2022 році: всесвітня історія, географія, зарубіжна література, інформатика, історія України, математика, українська література, українська мова та фізика. Цьогоріч конкурс уперше пройде не лише у Вікіпедії, а й у сестринському вікіпроєкті Вікіцитатах.

Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися в українській Вікіпедії і заповнити анкету. У період з 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 потрібно створити чи поліпшити статті зі списку пропонованих статей. За результатами оцінювання журі організатори нагородять переможців цінними призами, а всі активні учасники зможуть отримати сертифікати участі та пам’ятні сувеніри. Детальніше про ці та інші умови конкурсу — на сайті shkola.wikimedia.org.ua

У четвер 9 грудня, вівторок 11 січня та четвер 10 лютого ГО «Вікімедіа Україна» проведе навчальні вебінари із основ редагування Вікіпедії, також заплановані сесії відповідей на запитання учасників для педагогів та усіх охочих взяти участь у конкурсі. Реєстрація на події за посиланням.

День Гідності та Свободи

21 листопада 2021 року в Україні відзначають День Гідності та Свободи.
Цього дня з інтервалом у дев’ять років розпочалися два наймасовіші
протести в сучасній Україні: у 2004 році – Помаранчева революція, у 2013-му –
Революція Гідності.
Після перемоги Помаранчевої революції в листопаді 2005 року президент
України Віктор Ющенко запровадив державне свято – День Свободи
22 листопада, яке скасував у грудні 2011 року Віктор Янукович. Після Революції
Гідності 13 листопада 2014 року президент України Петро Порошенко підписав
указ № 872/2014, згідно з яким 21 листопада відзначається як День Гідності та
Свободи.
Цей день установлено «з метою збереження та донесення до сучасного та
майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку
ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани
патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го –
лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод
людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського
вибору».

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ – МУЗЕЙ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ (Інформаційно-методичні матеріали)

Продовжується активна робота з інформування здобувачів освіти Барвінківщини про особливості вступної компанії 2022 року

Продовжується активна робота з інформування здобувачів освіти Барвінківщини про особливості вступної компанії 2022 року
Барвінківською районною філією ХОЦЗ 16 листопада 2021 року для випускників 9 та 11 класів Барвінківського ліцею № 3, ІІ-Іванівського ліцею, Григорівської гімназії та Подолівської філії Барвінківського ліцею № 1 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області було організовано профорієнтаційний захід на платформі ZOOM. Онлайн – вебінар відбувся з метою ознайомлення здобувачів освіти із новітніми умовами вступу-2022 до навчальних закладів міста Харкова. Захід відбувся за участю навчальних закладів: Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, Житлово-комунального коледжу, Електро-механічного колледжу, в якому взяло участь 42 учня.

Ознайомлення здобувачів освіти із новітніми умовами вступу-2022

За сприяння Харківська обласна служба зайнятості зайнятості з метою ознайомлення здобувачів

освіти із новітніми умовами вступу-2022 до навчальних закладів міста Харкова 12 листопада був проведений онлайн-вебінар на платформі ZOOM . В профорієнтаційному заході прийняли участь випускники 9 та 11 класів Барвінківського ліцею № 2, Барвінківської філії Барвінківського ліцею № 1 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області.
Захід відбувався за участю Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, Житлово-комунального коледжу, Електро-механічного колледжу, по завершенню якого учні мали змогу поставити питання навчальним закладам.
У ході онлайн-вебінару випускники мали змогу поспілкуватися з представниками навчальних закладів та розширити уявлення про професії, які можна здобути в коледжах та університеті. Усього до заходу долучились 24 учня.

ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада 2021 року, в День української писемності та мови, учні та вчителі закладів загальної середньої освіти Барвінківської міської територіальної громади, працівники управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області та консультанти КУ «ЦПРПП» Барвінківської міської територіальної громади взяли участь у написанні ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності .
Написання диктанту дало змогу учасникам перевірити свої знання з української мови та відчути почуття єдності українського народу.

Мінцифри оголошує Місяць цифрової грамотності

53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України оголошує місяць цифрової грамотності — масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок. 

Місяць цифрової грамотності відбудеться в межах національного проекту Дія.Цифрова освіта в листопаді 2021 року.

Ініціативу вже підтримали Київстар, Укрпошта, WOG, Цитрус, Citrus.ua, robota.ua, Jooble, MEGOGO, «Проект підтримки Дія», що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції, і перелік партнерів постійно оновлюється. Інформаційним партнером став Facebook. Стратегічний партнер — Фонд Східна Європа. Закликаємо лідерів думок і соціально відповідальні компанії долучатися до ініціативи.

Що це буде: 

Щодня впродовж місяця спільно з партнерами ми будемо:

▪розповідати про цифрові компетентності та проводити інтерактивні квестові завдання на вивчення кожної з компетентностей;

▪складати національний тест з цифрової грамотності Цифрограм для громадян, а також Цифрограми для вчителів, медиків, держслужбовців, міжнародну сертифікацію навичок володіння комп’ютером ICDL;

▪проводити в соцмережах конкурси на тему цифрової грамотності з подарунками;

▪організовувати освітні онлайн-події;

▪презентувати покрокові інструкції щодо використання онлайн-сервісів.

Спеціально для Місяця цифрової грамотності ми розробили набір промоматеріалів, якими можна скористатися для публікацій онлайн й привернути увагу до теми цифрової грамотності. Завантажуйте та використовуйте Open Pack дизайн-матеріалів: https://bit.ly/3EpKRzC.

Інформацію про активності в межах Місяця цифрової грамотності можна буде відстежувати в соцмережах за хештегом #DigitalMonth.

Нагадаємо, однією зі стратегічних цілей Міністерства цифрової трансформації України є навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки.

Обласний фестиваль ораторського мистецтва

На виконання Обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2019 року № 817-VІI (XVІІІ сесія VІІ скликання), із метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, формування громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, із нагоди Дня української писемності та мови у жовтні 2021 року проведено з використанням онлайн-сервісів Обласний фестиваль ораторського мистецтва, присвячений 150- річчю від дня народження Лесі Українки, за темою «Для гордої і владної душі життя і воля – на горі високій» серед учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області.
У фестивалі взяли участь 54 учні 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області, 6 учнів закладів загальної середньої освіти обласного та державного підпорядкування та 1 учень приватного закладу загальної середньої освіти.
Оргкомітетом Фестивалю визначено 13 переможців і 18 лауреатів.
Серед переможців є здобувач освіти нашої територіальної громади. Дипломом ІІІ ступеня нагороджено учня Барвінківського ліцею № 1 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Бабіча Богдана (керівник Черна Олена Володимирівна).
Щиросердно вітаємо переможця, а також його наставника! Бажаємо нових звершень і здобутків!

Всеукраїнський радіодиктант

9 листопада 2021 року, у День української писемності та мови, з 9:00 до 10:00 години Українським радіо проводиться ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Радіодиктант транслюватиметься на таких платформах: радіо – Українське радіо, Радіо Культура; теебачення “UA:Перший”, регіональні філії; Інтернет – ютуб-канал та фейсбук-сторінки суспільного мовлення.

Увага! Вас запрошує «Школа Молодіжних рад»!

З метою подальшого удосконалення механізмів щодо забезпечення участі молоді у процесах прийняття рішень, залучення до суспільно-політичної та громадської діяльності, адвокатування прав молоді, удосконалення нормативно-правового регулювання діяльності молодіжних консультативно-дорадчих органів, Управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації спільно із Українською асоціацією молодіжних рад, за підтримки Люботинської міської ради  проводить з 28 по 30 жовтня 2021 року обласний форум «Школа Молодіжних Рад».

До участі у форумі запрошуються представники молодіжних консультативно-дорадчих органів, а також молодь з ініціативних груп, яка зацікавлена в питаннях розвитку молодіжних рад у своїх громадах. Під час заходу будуть розглянуті наступні питання:

– молодіжна рада в контексті молодіжної політики і як інструмент участі молоді;

– локальні реалії молодіжних рад;

– визначення потреб та інтересів молоді та можливості для їх участі в житті громади;

– інституціоналізація молодіжних рад і мережування;

– комунікація і вирішення конфліктів;

– адвокатування інтересів молоді.

 

Запрошуємо активну молодь Барвінківщини взяти участь у форумі

 

Реєстрація на форум відкрита до 22 жовтня 2021 року (включно):

https://forms.gle/MZCYwDsnDL96yEoL9.

 

Контактна особа: Ілля Шелестчлен правління Української асоціації молодіжних рад, радник Люботинського міського голови, тел. 096 7000972.

Онлайн семінар-нарада

07.09. 2021 року  відбувся онлайн семінар- нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи за темою “Новий порядок організації інклюзивного навчання в ЗЗСО та ЗДО та організація якісної  роботи психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП”.  В семінарі взяли участь начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради та директора Барвінківського інклюзивно-ресурсного центру.

Дорогі освітяни!

Щиро вітаємо вас з професійним святом! Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю і покликання сіяти мудрість та знання, за любов до дітей і рідного краю.

Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці – допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях.

Окремі слова вдячності ветеранам педагогічної праці, для яких освіта стала справою життя, якій було віддано так багато енергії, знань та душевного тепла.

Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

З професійним святом!

Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти!

Вітаємо всіх, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, з Всеукраїнським Днем дошкілля!

Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від вашої мудрості, терпіння і уваги до внутрішнього світу малюків залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного вихованця закладу дошкільної освіти.

Дошкільний вік особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, адже саме в цьому віці формується особистість і індивідуальність. А з вашою допомогою дітлахи пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти Батьківщину.

Тож, сьогодні, дякуємо за вашу нелегку, але таку почесну та потрібну, працю та бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, достатку, сімейного затишку та невичерпної життєвої енергії!!!

Ось і знову пролунав перший дзвоник

 

1 вересня барвами осінніх квітів, переспівами першого дзвоника, усмішками вчителів, святковою атмосферою, свіжістю оновлених класів зустрічають своїх вихованців заклад

и загальної середньої освіти Барвінківської міської територіальної громади. Традиційно День знань щороку перетворюється на велику і радісну подію. Завжди яскраве, насичене емоційністю та зворушливою атмосферою.

Свято Першого Дзвоника завжди було особливою подією як для учнів, їхніх батьків, так і для вчителів. Саме першого вересня починається навчальний рік. В цьому році вперш

е переступили поріг закладів освіти громади 160 дітей, для 98 здобувачів освіти цей навчальний рік вже випускний.

Бажаємо першачкам впевненого старту, вірних друзів, захоплюючих подорожей в країну знань, а випускникам – хорошої підготовки та впевненості перед дорослим життям.

 

З новим навчальним роком! З новими успіхами і досягненнями!

Дорогі здобувачі освіти, вчителі та батьки!

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Бажаємо усім здобувачам освіти на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Шановні освітяни! Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Дякуємо Вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Ми вдячні Вам за те, що Ви виховали багато поколінь свідомих українців і щиро ділитеся своїми знаннями, любов’ю та теплом. Зичимо  Вам міцного здоров’я, натхненної праці та творчих успіхів!

«МОЯ МРІЯ-2021»

З метою підтримки творчої молоді Благодійним фондом «Даруй Добро» та Експертним центром регіонального розвитку «Стратегічна ініціатива» за підтримки депутата Харківської обласної ради Анатолія РУСЕЦЬКОГО проведений конкурсі «МОЯ МРІЯ-2021», що присвячений 30-й річниці Незалежності України. Від Барвінківської громади участь взяли старшокласники міських ліцеїв та випускниця 2021 року. Учасники надсилали есе або короткометражне відео за темою «МОЯ МРІЯ: УКРАЇНА ЧЕРЕЗ 30 РОКІВ».

Переможцями визнані наші учні Барвінківського ліцею №1 Анна Тімченко (9 клас),  Аделіна Шийка  (9клас), Анжела Міщенко (10 клас) та Єгор Баранов, учень 11 класу Барвінківського ліцею №3.

31 серпня 02021 року вони разом з Барвінківським міським головою Олександром Бало взяли участь у церемонії нагородження переможців, яка проходила у м.Харків.

Дякуємо нашій талановитій молоді за активну життєву позицію, творчість і натхнення. Бажаємо вдалого навчального року та нових злетів до перемог!

Освіта Барвінківщини 30: стан та перспективи розвитку

Не змінюючи традицій, освітяни нашої громади зібралися на серпневий педагогічний форум «Освіта Барвінківщини 30: стан та перспективи розвитку», який відбувся на базі Барвінківського ліцею №1 28 серпня 2021 року. І закипіла робота: колеги обговорювали матеріали, представлені на виставці, ділилися досвідом і враженнями, будували плани на майбутнє. Кожен заклад освіти відзначив міський голова Олександр Бало. І, як завжди, загальне фото на добру згадку.

У затишній актовій залі форум розпочався музичним вітанням вихованців Будинку творчості дітей та юнацтва. Олександр Олексійович Бало привітав усіх з новим навчальним роком, подякував за підготовку закладів, наголосив на необхідності вакцинації мешканців громади, зокрема освітян.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Наталія Лисиця підвела підсумки навчального року, що минув, окреслила основні завдання на майбутній навчальний рік. Вона зазначила, що традиційно серпневі конференції – це час проаналізувати здобутки, напрацювання, успіхи та особливості року; виявити питання, що потребують нових підходів вирішення; обговорити суспільні виклики та освітні стратегії; спільними зусиллями сформувати нові освітні алгоритми; це можливість ефективного конструктивного освітянського діалогу.

Цікаві, змістовні, емоційні виступи про новації у галузі Галини Щолок, Наталії Рудьковської, Ірини Білицької прийшлися до душі кожному присутньому в залі.

Заступник міського голови Наталія Коптєва, начальник управління Наталія Лисиця і директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників, голова профспілки освітян Тетяна Рой урочисто привітали з перемогами на високому рівні директорів Барвінківського ліцею  – Сергія Черного та Гаврилівського ліцею  – Людмилу Мірошниченко.

Щирі слова вдячності пролунали на адресу керівників ліквідованих гімназій Тамари Китаєвої, Ірини Коваль, Ольги Підченко. Не забули і про  ювілярів – привітали Олену Ігнатенко, заступника директора міського ліцею №1, та Андрія Гому – директора Мечебилівського ліцею.

Серпнева зустріч освітян Барвінківщини дала старт новому 2021/2022 навчальному року. То ж хай він буде легким, цікавим і результативним!

З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Тож нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, нашу країну, об’єднують всіх українців, дарують усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

Від усієї душі зичимо вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах заради процвітання незалежної України.