Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін

Задля інтеграції кращих медіаосвітніх практик у викладання природничих дисциплін, узагальнення досвіду впровадження медіаграмотності та активації медіаосвітнього потенціалу засобами інноваційних педагогічних технологій Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Міжнародним благодійним фондом «Академія української преси» з 18 лютого по 29 квітня проводив Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності (1-11 класи) в закладах загальної середньої освіти.

Конкурс відбувався за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Internews.
Академія української преси 05.07.2019 року повідомила результати Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів у 2018/19 н. р.

Вітаємо за зайняте 2-ге місце Данильченко Ольгу Василівну, вчителя І-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за кращий план-конспект уроку природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів у 2018/19 н. р. з предмета «Фізика» за темою «Тиск твердих тіл на поверхню. Сила тиску» для здобувачів освіти 7 класу.

Академія української преси нагородить електронними дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів вчителів природничих дисциплін.

Дипломами 2 ступеня нагороджуються:

  • Ковальова Світлана Миколаївна, вчитель Григорівського НВК (школа-садок) Барвінківської районної ради з предмета «Біологія» за конспект уроку для 6 класу з теми «Запилення»;
  • Фетісова Тетяна Анатоліївна, вчитель Подолівської філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Барвінківської районної ради з предмета «Фізика» за конспект уроку для 9 класу з теми «Магнітне поле в природі і техніці»;
  • Рибенцева Альона Геннадіївна, вчитель Барвінківської філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Барвінківської районної ради з предмета «Фізика» за конспект уроку для 7 класу з теми «Коливальний рух. Амплітуда коливань. Період коливань. Маятники».

Дипломом 3 ступеня нагороджується, Шатрава Марина Володимирівна, вчитель початкових класів Подолівської філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Барвінківської районної ради з предмета Природознавство/інтегрований курс «Я досліджую світ» за конспект уроку інтегрованого курсу «Я досліджую світ» для 1 класу з теми «Світ професій. Які бувають професії».