Звітний концерт вихованців БТДЮ

This slideshow requires JavaScript.

31 травня 2019 року Барвінківський Будинок творчості дітей та юнацтва запросив жителів міста та району на звітний концерт, де відзначили переможців Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів-фестивалів, а також поринули у світ фантазії та дитинства! У фойє гості робили яскраві світлини на на фоні дивовижних квітів та творчих дитячих робіт, виготовлених вихованцями гуртків художньо-естетичного напрямку, а саме: «Виготовлення іграшок, сувенірів» (керівники Борщова Г.І., Ситник І.В.), «Флористика та живопис» (керівник Дзюба С.В.), «Художня вишивка»( керівник Шпак О.А.).

Яскраво прикрашена сцена, фанфари, оплески глядачів і капітан Джек Горобець (Галашко Максим), заблукавши у водах річки Сухий Торець, завітав на наш святковий концерт, де його зустріла справжня Фея Творчості (Будицька Анастасія), яка провела екскурсію по закладу та познайомила з творчістю! Заняття в гуртках Будинку творчості – це праця серця, дитячої душі, невичерпної фантазії і, звісно, працьовитих, вправних рук творчих та талановитих педагогів – Борщової Г.І, Дзюби С.В., Лесів А.В., Педенко Л.М., Жадан О.В., Оліферовської А.С., Буйницької О.А., Ситник І.В., Шпак О.А., Каменєва О.В., Оліферовської О.Л., Іщенко О.А., Коломієць Ю.С. та директора Малаканової Т.В..

Вихованці постійно відчувають піклування та підтримку від В.І. Ромаха, голови Барвінківської районної державної адміністрації, В.С. Щолок, голови Барвінківської районної ради. І у цей святковий час вони не залишили без уваги переможців Міжнародних, Всеукраїнських фестивалів – вручили нагороди та солодкі подарунки. Н.О. Коптєва, начальник відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації, відзначила переможців обласних та районних конкурсів, а також найактивніших учасників культурно-масової роботи! А міський голова О.О. Бало привітав усіх дітей та подарував випускникам (Коваленко Анні, вихованці хореографічного колективу «Феєрія», Мусієнко Марії та Іщенко Вікторії, вихованкам вокальної студії «Бревіс») м’які іграшки на згадку про щасливе дитинство.

Ось і закінчився ще один творчий навчальний рік. Тож бажаємо нашим зірочкам прекрасного літнього відпочинку, гарного настрою, творчої наснаги і нових перемог!