У серці Карпат

This slideshow requires JavaScript.

З 02 по 05 травня 2019 року на базі диятчого табору Артек-Буковель (с. Поляниця Івано-Франківської області) хореографічний колектив естрадного танцю “Феєрія” (керівник О.А.Буйницька), тріо “Елегія”, Троян Богдан (керівники А.В.Лесів, А.С.Оліферовська) брали участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості “BukovelFest”.

За підсумками журі Дипломом лауреата ІІ ступеня нагородили хореографічний колектив «Феєрія» в номінації «Хореографічне мистецтво», (жанр «Естрадний танець»). Троян Богдан нагороджений Дипломом лауреата ІІ ступеня в номінації «Вокальне мистецтво» (жанр «Естрадний вокал»), а тріо «Елегія» – Дипломом лауреата ІІІ ступеня в номінації «Вокальне мистецтво» (жанр «Естрадний вокал»).

Поїздка відбулася за сприянням голови Барвінківської районної державної адміністрації В.І. Ромаха, голови Барвінківської районної ради В.С. Щолок, начальника відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації Н.О. Коптєвої. Щиро вітаємо наших вихованців з перемогою! Керівникам бажаємо, щоб у житті завжди вистачало сил та натхнення, щоб не залишали ентузіазм та жага до перемог, а всі ідеї будуть успішними і обов’язково реалізованими! А головне – діти насолодилися цілющим гірським повітрям, милувалися багатовіковими ялинками та смереками, горами і долинами, які пам’ятають ще давню історію Карпатського краю, та весело відпочили!