Районне методичне об’єднання вчителів інформатики

This slideshow requires JavaScript.

5 квітня 2019 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 відбулося чергове засідання районного методичного об`єднання вчителів інформатики за темою «Шляхи вдосконалення роботи учителів щодо підвищення ефективності в набутті учнями міцних знань та якісної підготовки учнів до розв’язування завдань Всеукраїнської учнівської олімпіади ІІ та ІІІ етапів з інформаційних технологій» (керівник Компанієць Н. П.).

Засідання було проведено з метою ознайомлення вчителів району із завданнями Всеукраїнської учнівської олімпіади ІІІ етапу з інформаційних технологій та вдосконалення методів роботи щодо їх розв’язування.

Рибенцева А.Г., методист РМК проаналізувала участь ЗЗСО району в ІІ та ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій у 2018/2019 навчальному році та ознайомила вчителів з безкоштовними онлайн-платформами для підготовки учнів району до Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій.

Відповідно до плану засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики були розглянуті доповіді «Аналіз результатів проведення Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер-2018» (підготував Щолок В.В.) та «Лепбук як засіб реалізації проектної діяльності на уроках інформатики» (підготувала Компанієць Н.П.).

Павловський В.І. для вчителів району провів майстер-клас з теми «Виконання завдань Всеукраїнської учнівської олімпіади ІІІ етапу з інформаційних технологій в програмі Microsoft Office Access».

У межах методичного об’єднання всі учасники отримали методичні рекомендації для використання в роботі.