Iнтелектуальний турнір

This slideshow requires JavaScript.

23 березня 2019 року у місті Харкові за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Ю. О. Світличної було встановлено національний рекорд України з одночасної гри у «Що? Де? Коли?». У заході одночасно брала участь 341 команда, а – це 1705 гравців віком від 8 до 60 років! Раніше експерти Національного реєстру рекордів України зафіксували національний рекорд у Києві. Тоді одночасно зіграли відразу 1589 учасників.

Барвінківський район у цьому інтелектуальному турнірі представляли команда опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 «Владік та його друзі» (капітан Кучерявий Владислав) та команда Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області «Прогрес» (капітан Скиба Андрій).

Блискуча атмосфера, веселий настрій та непрості запитання – ось що чекало наших інтелектуалів. Барвінківські команди показали високі результати. А команда «Прогрес», набравши 11 балів, зайняли 6 місце із 122 команд у категорії «Школярі». Вітаємо наших талановитих дітей! І бажаємо завжди бути впевненими та не втрачати чемпіонський дух!