Районне методичне об’єднання вчителів математики

This slideshow requires JavaScript.

15 березня 2019 року на базі Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося чергове засідання районного методичного об`єднання вчителів математики за темою «Шляхи вдосконалення роботи учителів щодо підвищення ефективності в набутті учнями міцних знань та якісної підготовки учнів до розв’язування тестових завдань ЗНО-2019» (керівник Шийка Н. О.).

Засідання було проведено з метою ознайомлення вчителів району із особливостями організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з математики у 2019 році та вдосконалення методів роботи щодо підготовки до них.

Шийка Н. О. проаналізувала участь ЗЗСО району в зовнішньому незалежному оцінюванні з математики у 2018 році та ознайомила з особливостями проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

Рибенцева А. Г., методист РМК, проінформувала вчителів про проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання в 2018/2019 навчальному році і ознайомила вчителів з безкоштовними онлайн-платформами для підготовки учнів до ЗНО-2019 з математики.

Відповідно до плану засідання районного методичного об’єднання вчителів математики були розглянуті питання про мотивацію навчання та засоби її підвищення (Приходько Н.В.), Ткачук І.В. поділилась досвідом щодо створення на уроках ситуації захоплення навчальним матеріалом.

Формування ключових компетентностей на уроках математики продемонструвала Компанієць Н. П., а про особливості викладання математики в проектних класах «Інтелект України» колегам розповіла Стогній А.А. Мілько Л.О. ознайомила колег з інноваційними підходами щодо вивчення математики в умовах Нової української школи, до уваги колег було представлено результат партнерської проектної діяльності вчителя і дітей у вигляді лепбуку «Історія виникнення математики».

У межах методичного об’єднання всі учасники отримали методичні рекомендації для використання в роботі.