Районне методичне об’єднання вчителів російської мови та зарубіжної літератури

This slideshow requires JavaScript.

20 лютого 2019 року на базі районної бібліотеки у формі творчої майстерні проведено засідання районного методичного об’єднання вчителів російської мови та зарубіжної літератури (педагоги-фахівці) за темою «Особливості аналізу поетичного твору» (керівник Аніщенко В.В.).

Засідання було проведено з метою вдосконалення форм роботи з різних видів аналізу поетичного твору; вивчення досвіду роботи вчителів закладів освіти з питань підвищення якості вивчення та аналізу поетичних творів.

Аніщенко В.В. звернула увагу вчителів на вдосконалення форм роботи з різних видів аналізу поетичного твору. Досвідом роботи щодо застосування ефективних методів і прийомів організації навчальної діяльності учнів на уроках щодо аналізу поетичного твору поділилися Демченко О.М., вчитель Барвінківської ЗОШ І-ІІ ст. № 4 філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Черемісова З.І., вчитель Великокомишуваської ЗОШ І-ІІ ст., Немашкіна О.Є., вчитель ІІ-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст., Коваленко К. В., вчитель Григорівського НВК. У формі методичного калейдоскопу учасники засідання презентували виконання аналізу ліричного твору. Обговорення виступів та демонстрація власних секретів методики аналізу поетичного твору переконало, що учасники – творчі та небайдужі педагоги, а засідання вкотре об’єднало учителів – однодумців, сповнених бажання професійного зростання та самовдосконалення.

З матеріалами обласного семінару вчителів російської мови та літератури щодо підготовки учнів до олімпіади з російської мови та літератури ознайомила Лисиця В.О., вчитель опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, педагог-майстер.