Районне методичне об’єднання вчителів фізики та астрономії

This slideshow requires JavaScript.

01 лютого 2019 року на базі опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено засідання районного методичного об’єднання вчителів фізики та астрономії.

Педагоги відвідали урок фізики вчителя опорного закладу Сурми В.М. для учнів 9 класу з теми «Лінзи та їх характеристики. Зображення, що дають лінзи. Визначення фокусної відстані та оптичної сили тонкої лінзи».
Завдяки йому учні змогли глибше дізнатися природу оптичних явищ, а колеги переймали досвід, як реалізувати на уроці наскрізні та традиційні змістові лінії програми при формуванні ключових фізичних компетентностей учнів.

Наскрізним було питання для обговорення всіма членами методичного об’єднання про особливості проведення та підготовки учнів до ЗНО в 2018/2019 навчальному році. Сурма В.М, Левко О.О. надали рекомендації щодо успішного проходження тестування. Щолок В.В. ознайомив з дієвими інтернет – ресурсами для підготовки учнів до ЗНО.

Долуда Л.О. провела майстер-клас по тестам міжнародного оцінювання PISA, ознайомила з програмою, метою дослідження та основними завданнями. Фізичні завдання викликали жвавий інтерес та емоційне обговорення шляхів їх вирішення.

Онипченко О. Г. повідомила присутнім про організацію та зміст освітнього процесу в умовах інклюзивного навчання та ознайомила з критеріями оцінювання учнів з особливими освітніми потребами.

Педагоги обмінялися думками щодо навчальної програми, вимог до знань і вмінь учнів. Виробили креативні рекомендації як «конструювати» уроки по-новому, зробити навчання цікавим і, найголовніше, реалізувати компетентнісний підхід в контексті вивчення предмета.