Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2018/2019 н. р.

11 листопада 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 6-х, 7-х, 8-х, 9-х, 10-х, 11-х класів із 13 навчальних закладів району, в якому взяли участь 55 учнів. Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Переможцями олімпіади з математики серед учнів 6 класів стали:

  • Марусова Таміла Сергіївна, учениця Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (І місце);
  • Дерюшев Владислав Сергійович, учень Гаврилівського НВК (ІІ місце);
  • Мамзенко Дар’я Дмитрівна, учениця Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце);
  • Живоденко Ірина Олегівна,  учениця Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце).

Серед учнів 7 класів:

  • Чоха Мирослав Олександрович, учень опорного  закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце);
  • Семихатка Михайло Андрійович, учень Мечебилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце);
  • Гайдаш Софія Василівна, учениця Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ місце).

Серед учнів 8 класів:

  • Колоницька Ольга Русланівна, учениця Григорівського НВК (І місце);
  • Бабіч Богдан Віталійович, учень опорного  закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (ІІ місце);
  • Корнєєв Кирило Романович, учень опорного  закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (ІІІ місце).

Серед учнів 9 класів:

  • Рузняєва Віолетта Андріївна, учениця опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце);
  • Середа Вадим Володимирович, учень І-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце);
  • Таран Валерія Андріївна, учениця Великокомишуваської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІІ місце);
  • Целіковська Аліна Володимирівна, учениця Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце);
  • Кішечко Станіслав Олексійович, учень Пригожівської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІІ місце).

Серед учнів 10 класів:

  • Зайцев Максим Андрійович, учень Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(І місце);

  • Перепелиця Максим Володимирович, учень опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  (ІІ місце);
  • Недвига Єва Ігорівна, учениця ІІ-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце);
  • Гречко Ельвіра Сергіївна, учениця Гаврилівського НВК (ІІІ місце).

Серед учнів 11 класів:

  • Дуда Максим Віталійович, учень опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце); 
  • Романенко Антон Олександрович, учень Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (ІІ місце);
  • Довженко Поліна Сергіївна, учениця Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце).

Спільним рішенням журі олімпіади та організаційного комітету на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики навчальні заклади представлятимуть учні-переможці 7-х – 11-х класів ІІ етапу з опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Григорівського НВК,  Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чоха Мирослав Олександрович,  Колоницька Ольга Русланівна, Рузняєва Віолетта Андріївна, Зайцев Максим Андрійович, Дуда Максим Віталійович.