Участь учнів закладів загальної середньої освіти Барвінківського району в обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році

This slideshow requires JavaScript.

17 листопада 2018 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулася обласна учнівська науково-практична конференція Харківського територіального відділення Малої академії наук України, в якій взяли участь 14 учнів 7-11 класів із 7 закладів освіти Барвінківського району:

Cекція «Фізика»

– Гнієвський Олександр, учень 8 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гнатюк-Пунєгова І.Б.);

– Літвінова Наталія, учениця 11 класу Гаврилівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Онипченко О.Г.);

– Недвига Єва, учениця 10 класу ІІ-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Румянцева О.В.).

Cекція «Інформаційні технології»

– Горб Максим, учень 8 класу Подолівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІ ст.) філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Фетісова Т.А.)

Cекція «Екологія»

– Чухно Кароліна, учениця 11 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Куйдіна З.М.).

Cекція «Літературна творчість»

– Новосел Валерія, учениця 9 класу опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Новосел В.В.);

– Дерюшева Катерина, учениця 11 класу Гаврилівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гончарова О.О.);

– Дурнєва Даяна, учениця 11 класу Гаврилівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гончарова О.О.)

Cекція «Іноземні мови»

– Кузнєцова Тетяна, учениця 7 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІ ст. № 4 філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Чех О.І.);

– Тоічкіна Софія, учениця 11 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Коваленко В.І.)

Cекція «Історичне краєзнавство»

– Птуха Анастасія, учениця 11 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Ткаченко І.М.);

– Баранов Сергій, учень 11 класу Гаврилівського навчально-виховного комплексу (дитячого садка – загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Мірошниченко С.В.);

– Чередниченко Анастасія, учениця 11 класу Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Чернявська О.І.).

Cекція «Географічне краєзнавство»

– Кішечко Станіслав, учень 9 класу Пригожівської ЗОШ І-ІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Близнюк О.Д.).

Учасники конференції представили результати власних досліджень, отримали корисні поради від науковців. За результатами участі у конференції учні отримали дипломи та подарунки.