РМО заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

16 листопада 2018 року на базі Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва відбулося засідання РМО заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів (спільне засідання диференційованих груп) за темою «Інноваційні підходи до співпраці школи, сім’ї, громадських організацій щодо результативності роботи з дітьми асоціальної, девіантної поведінки» (керівник Воронкова М.С.).

Засідання було проведено з метою підвищення фахового рівня, інформування заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів про можливі причини виникнення асоціальної, девіантної поведінки в школярів, найпоширеніші помилки в роботі з дітьми «групи ризику», особливості профілактичної роботи з учнями даної категорії.

Засідання відбулося у форматі «круглого столу», на яке було запрошено заступника директора БРЦСССМ, начальника відділу соціальної роботи Кисіль Г.П., психолога БРЦСССМ Чайченко А.М., начальника відділу «Барвінківське бюро правової допомоги Первомайського МЦ з надання БВПД» Пісковського О. М., які ознайомили присутніх з видами юридичної відповідальності неповнолітніх та їх батьків, порядком надання безоплатної правової допомоги, сімейними формами виховання, надали кваліфіковану допомогу з профілактичної роботи з неповнолітніми та сім’ями, які потрапили в скрутні життєві обставини (СЖО).

З питаннями «Робота з профілактики правопорушень та злочинності серед школярів», «Форми та методи профілактичної роботи з учнями, які знаходяться на внутрішкільному обліку та обліку у БРЦСССМ», «Система роботи ЗЗСО щодо профілактики правопорушень серед школярів» слухачів познайомили Воронкова М.С., заступник директора з виховної роботи Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Потапенко Г.О., педагог-організатор Гаврилівського НВК І-ІІІ ст., Фетісова Т.А., заступник завідувача з навчально-виховної роботи Подолівського НВК філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Присутні ознайомилися з організацією гурткової роботи Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва, яку презентувала Малаканова Т.В., директор БТДЮ. Методист БТДЮ, Педенко Л.М. підготувала виступ –презентацію за темою «Розвиток творчого потенціалу особистості в мережі гурткової роботи як одного з шляхів запобігання правопорушенням».

Під час групової роботи учасники складали схеми-моделі роботи школи з профілактики правопорушень школярів, ділились досвідом роботи.

У ході засідання заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори отримали індивідуальні консультації з питання профілактики правопорушень та злочинності в системі роботи закладу освіти.