Районне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури

This slideshow requires JavaScript.

17 жовтня 2018 року на базі районної бібліотеки у формі семінару-практикуму для педагогів-фахівців та педагогів-початківців відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури за темою «Формування учня-читача в епоху інформаційних технологій з орієнтацією на ключові компетентності» (керівник Черних Н.А.).

Засідання було проведено з метою формування читацької компетентності учнів в епоху інформаційних технологій з орієнтацією на ключові компетентності, ознайомлення з досвідом роботи вчителів щодо формування читацької компетентності на уроках української літератури.

З особливостями формування учня-читача на уроках української літератури в епоху цифрових технологій ознайомила присутніх Черних Н. А., керівник РМО.

Макогон І.І., вчитель Грушуваського НВК І-ІІІ ступенів, проаналізувала читацькі уміння і навички учнів, сучасні вимоги до них.

Відповідно до плану засідання районного методичного об’єднання, власним досвідом з формування читацьких компетенцій учнів та роботи з текстом поділилися Гармаш С.М., вчитель Мечебилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів («Інноваційні технології – ефективний засіб формування читацьких компетенцій учнів»), Наумова В.І., вчитель Григорівського НВК І-ІІ ступенів («Робота з поетичним текстом на уроках української літератури»), Гончарова О.О., керівник групи педагогів-фахівців, вчитель Гаврилівського НВК І-ІІІ ступенів («Робота з прозовим текстом на уроках української літератури»).

Вчителі працювали над змістом п’єси І. Котляревського «Наталка Полтавка», аналізували поезії Т. Шевченка, В. Сосюри.

Пономаренко М.І., методист РМК, проаналізувала результати участі учнів шкіл району у творчих мовно-літературних конкурсах та ознайомила присутніх з проведенням конкурсів у 2018/2019 навчальному році.

У рамках методичного об’єднання всі учасники отримали методичні рекомендації для використання в роботі.