Обласний фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»

Уперше в Харківській області за ініціативи Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» відбувся обласний фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».

Активну участь у фестивалі взяли і педагоги Барвінківського району. Фестиваль проводився з метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації в умовах розбудови нової української школи.

Педагогічні працівники закладів загальної середньої, дошкільної освіти Барвінківського району представили в електронному вигляді описи сутності та досвіду застосування власних інноваційних освітніх технологій, методів, форм та моделей організації освітнього процесу. До участі у Фестивалі зареєструвалися 33 педагогічних працівника району, у тому числі за номінаціями: “Бібліотечна справа”-1, “Біологія, екологія”-1, “Виховна робота”- 5, “Дошкільнаосвіта”-1,”Зарубіжналітература”-4,”Іноземнімови”-1,”Інформатика”-1 ,”Математика”-2,”Мистецтво”-1,”Основи здоров’я,фізична культура”-1, “Початкова освіта”-10, “Практична психологія та соціальна робота” – 1,”Спеціальна та інклюзивна освіта”-1, “Українська мова та література”-1, “Фізика,астрономія”-1,”Хімія”-1.

Дипломами оргкомітету обласного фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» відзначено 13 представлених практик від Барвінківського району, з них: І ступеня – 4, ІІ ступеня – 5, ІІІ ступеня –4. Підсумковий оціночний лист та аналітична довідка про підсумки проведення обласного фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» додається.

Переглянути оцiночний лист.