Районне методичне об’єднання вчителів іноземної мови

This slideshow requires JavaScript.

4 травня 2018 року на базі Барвінківської філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 проведено засідання диференційованих груп районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови, керівник –
Чех О.І., вчитель вищої кваліфікаційної категорії Барвінківської філії опорного навчального закладу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

Засідання проведено за темою «Інноваційний підхід у навчанні іноземних мов» з метою обміну досвідом щодо підготовки учнів до ДПА, ЗНО, опрацювання шляхів підвищення ефективності та якості знань учнів з іноземної мови.

Учасники диференційованих груп районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови розглянули і практично опрацювали ефективні засоби збагачення лексичного запасу учнів з іноземних мов; інноваційні підходи до формування позитивної мотивації навчальної діяльності як запоруки формування соціально активної особистості учня; форми роботи з учнями щодо розвитку їх творчих здібностей; формування завдань ДПА для учнів 9 класу, підготовка учнів до ЗНО.

Найбільший інтерес слухачів викликав тренінг «Інноваційні підходи до формування позитивної мотивації навчальної діяльності як запорука формування соціально активної особистості учня», проведений вчителем англійської мови Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Коваленко В.І. Також слухачів зацікавила інформація Задорожньої Т.П., вчителя опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1, яка нещодавно відвідала семінар-тренінг з підготовки учнів до ЗНО у м.Харків.

В ході засідання були обговорені питання організаційно-методичного супроводу літніх мовних таборів та організації і проведення підготовки вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н. р. відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Всі бажаючі отримали індивідуальні консультації.