Районне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури

This slideshow requires JavaScript.


 

31 січня 2018 року на базі опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у формі методичного практикуму для педагогів-фахівців та педагогів-початківців відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури за темою «Підготовка учнів до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури в 2017/2018 навчальному році» (керівник Черних Н.А.).

Засідання було проведено з метою підвищення рівня компетентності вчителів української мови та літератури щодо підготовки учнів до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2017/2018 навчальному році.

З новою програмою ЗНО-2018, структурою тестового зошита, рекомендаціями щодо підготовки ознайомила Гончарова О.О., керівник групи педагогів-фахівців, вчитель Гаврилівського НВК І-ІІІ ст.

Про підготовку учнів до написання ДПА з української мови в 9 класі поділилася досвідом Воронкова Л.В., вчитель філії Подолівський НВК І-ІІ ступенів опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

З особливостями дослідження PISA, аналізом рівня підготовки до нього учнів у закладах освіти Харківської області ознайомила Черних Н. А., керівник РМО. Вчителі працювали над виконанням завдань з читацької грамотності.

Відповідно до плану засідання районного методичного об’єднання власним досвідом з підготовки до ЗНО-2018 поділилися Карнаух А.М., вчитель Мечебилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів («Я роблю це так» (використання тестових технологій на уроках української мови та літератури), Єськова В.О., вчитель Грушуваського НВК І-ІІІ ступенів («Висловлювання. Крок за кроком. Формування комунікативної, мовленнєвої компетентностей учнів у процесі написання власного висловлювання. Що треба знати і вміти?»).

Свій досвід роботи з використання ментальних карт та мнемонічних українських фраз презентувала Перебийніс С.М., вчитель опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Також Світлана Михайлівна провела практичне заняття «Розв’язування тестових завдань».

Шматько О.О., вчитель Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ознайомила із завданнями ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури 2017/2018 навчального року. З матеріалами участі в конкурсі «Учитель року» присутніх ознайомила Крайня Г.В.

У рамках методичного об’єднання всі учасники отримали методичні рекомендації для використання в роботі.