Школа лідерів

This slideshow requires JavaScript.

31 січня 2018 року у районній бібліотеці відбувся практичний семінар для лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів району за темою «Учнівський лідер сьогодні – успішне майбутнє» у рамках роботи районної «Школи лідерів».

Мета семінару: вдосконалення лідерських здібностей учнів.

Учасники розглянули теоретичні питання: хто такий «лідер», типи та стилі лідерства, загальна характеристика лідера, розбіжності між керівником і лідером, як виховати в собі лідера тощо. Кожна інформація супроводжувалась різноманітними практичними завданнями: мозковий штурм «Лідер – це…», вправа «Портрет лідера», тренінг «Як визначити лідера в дитячому колективі», вправа «Я можу бути лідером, тому що…».

У ході проведення майстер-класу «Як стати лідером» відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування з волонтером Кучеренком О.О. та депутатом міської ради Давидченко М.В.

У районній бібліотеці та районному краєзнавчому музеї учасники семінару ознайомилися з тематичними виставками «Свято Соборності – символ єднання України», «Скарбниця рідного мистецтва», «1030-річчя хрещення Київської Русі – України».