РМО вчителів української мови та літератури

This slideshow requires JavaScript.

10 лютого 2017 року на базі Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 відбулося засідання РМО вчителів української мови та літератури (засідання диференційованих груп вчителів «педагогів-початківців» та «педагогів-фахівців») за темою «Використання інноваційних технологій навчання на уроках української мови та літератури з метою розвитку особистості та її інноваційної реалізації у житті» (керівник Черна О.В.).

Мета засідання: підвищити рівень професійної підготовки вчителів щодо впровадження інноваційних технологій в систему методичної роботи; стимулювати пошук оптимальних шляхів і засобів підвищення ефективності навчальної діяльності учнів; підвищити у членів методичного об’єднання вимогливість до себе, до результатів власної педагогічної діяльності.

Власний досвід роботи з теми «Технологія критичного мислення на уроках української мови та літератури» та «Проектна діяльність на уроках української мови та літератури» презентували Колошина Л.Г., учитель Мечебилівської ЗОШ І-ІІІ ст., та Воронкова Л.В., учитель Подолівського НВК.

Учителі стали учасниками майстер-класу на тему «Кроссенс як головоломка нового типу: актуальність і мета використання в навчальному процесі», який провела Гарна С.Ю., учитель Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Щолок В.О., учитель української мови та літератури Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, поділилася досвідом роботи з підготовки учнів до ЗНО. У ході роботи в групах учителі розглянули складні випадки аналізу складного речення.

Учасники засідання переглянули фрагмент літературно-музичної композиції до Дня народження Т.Г.Шевченка у рамках проведення тижня української мови та літератури в школі, який підготували учні школи під керівництвом вчителя української мови та літератури Квіткевич Л.Г.

У роботі РМО взяла участь Склярова Л.В., методист психологічної служби відділу освіти, яка розповіла про профілактику синдрому професійного вигорання педагогів.

У ході засідання вчителі отримали індивідуальні консультації з питань використання сучасних інноваційних технологій на уроках української мови та літератури.