Олімпіада з іноземних мов

14 листопада 2015 на базі Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:


№з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Місце, зайняте на ІІ етапі
1. Довженко Поліна Сергіївна Гусарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області 8 Левенець Наталія Михайлівна I
2. Кременець Микола Миколайович Гаврилівський НВК Барвінківської районної ради Харківської області 8 Вдовенко В’ячеслав Віталійович II
3. Романенко Антон Олександрович Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Барвінківської районної ради Харківської області 8 Коваленко Вікторія Іванівна III
4. Пінега Аліна Олександрівна Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Барвінківської районної ради Харківської області 9 Задорожня Тетяна Петрівна I
5. Мілько Олександра Сергіївна Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 Барвінківської районної ради Харківської області 9 Чех Ольга Іванівна II
6. Іншина Яна Олександрівна Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Барвінківської районної ради Харківської області 9 Євсюкова Юлія Володимирівна III
7. Зезьора Анна Дмитрівна Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Барвінківської районної ради Харківської області 10 Задорожня Тетяна Петрівна I
8. Баранова Діана Геннадіївна Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Барвінківської районної ради Харківської області 10 Коваленко Вікторія Іванівна II
9. Настаченко Максим Сергійович Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Барвінківської районної ради Харківської області 10 Задорожня Тетяна Петрівна III
10. Лопата Владислав Владиславович Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Барвінківської районної ради Харківської області 11 Пересада Руслана Володимирівна I
11. Рибалка Антон Миколайович Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Барвінківської районної ради Харківської області 11 Пересада Руслана Володимирівна II
12. Перфілова Софія В’ячеславівна Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Барвінківської районної ради Харківської області 11 Рєпкіна Ірина Ігорівна III


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови:


№з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Місце, зайняте на ІІ етапі
1. Кобченко Олександр Вікторович Мечебилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області 11 Настаченко Тамара Парфирівна I
2. Окша Денис Станвіславович Грушуваський НВК (дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області 11 Цвентух Юлія Вікторівна II
3. Таргонська Неля Богданівна Грушуваський НВК (дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області 10 Цвентух Юлія Вікторівна I
4. Троян Юлія Валеріївна Грушуваський НВК (дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області 9 Цвентух Юлія Вікторівна I
5. Тітічко Каріна Сергіївна Новомиколіївський НВК Барвінківської районної ради Харківської області 9 Грищенко Любов Василівна II
6. Ідемешев Олександр Сергійович Мечебилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області 9 Настаченко Тамара Парфирівна III
7. Левченко Варвара Олексіївна Грушуваський НВК (дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) Барвінківської районної ради Харківської області 8 Цвентух Юлія Вікторівна I
8. Миненко Олексій Олексійович Мечебилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області 8 Настаченко Тамара Парфирівна II


Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови:


№з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Місце, зайняте на ІІ етапі
1. Лисогор Єлизавета Сергіївна Великокомишуваська ЗОШ І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області 10 Мацюцька Олена Василівна I
2. Котляр Єлизавета Сергіївна Великокомишуваська ЗОШ І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області 11 Мацюцька Олена Василівна I
3. Сурма Єлизавета Олександрівна Великокомишуваська ЗОШ І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області 9 Мацюцька Олена Василівна I
4. Задніпровська Альона Олексіївна Великокомишуваська ЗОШ І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області 9 Мацюцька Олена Василівна II
5. Литвинова Олександра Василівна Великокомишуваська ЗОШ І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області 8 Мацюцька Олена Василівна I
6. Мусієнко Максим Володимирович Великокомишуваська ЗОШ І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради Харківської області 8 Мацюцька Олена Василівна II