Освіта Барвінківщини 30: стан та перспективи розвитку

Не змінюючи традицій, освітяни нашої громади зібралися на серпневий педагогічний форум «Освіта Барвінківщини 30: стан та перспективи розвитку», який відбувся на базі Барвінківського ліцею №1 28 серпня 2021 року. І закипіла робота: колеги обговорювали матеріали, представлені на виставці, ділилися досвідом і враженнями, будували плани на майбутнє. Кожен заклад освіти відзначив міський голова Олександр Бало. І, як завжди, загальне фото на добру згадку.

У затишній актовій залі форум розпочався музичним вітанням вихованців Будинку творчості дітей та юнацтва. Олександр Олексійович Бало привітав усіх з новим навчальним роком, подякував за підготовку закладів, наголосив на необхідності вакцинації мешканців громади, зокрема освітян.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Наталія Лисиця підвела підсумки навчального року, що минув, окреслила основні завдання на майбутній навчальний рік. Вона зазначила, що традиційно серпневі конференції – це час проаналізувати здобутки, напрацювання, успіхи та особливості року; виявити питання, що потребують нових підходів вирішення; обговорити суспільні виклики та освітні стратегії; спільними зусиллями сформувати нові освітні алгоритми; це можливість ефективного конструктивного освітянського діалогу.

Цікаві, змістовні, емоційні виступи про новації у галузі Галини Щолок, Наталії Рудьковської, Ірини Білицької прийшлися до душі кожному присутньому в залі.

Заступник міського голови Наталія Коптєва, начальник управління Наталія Лисиця і директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників, голова профспілки освітян Тетяна Рой урочисто привітали з перемогами на високому рівні директорів Барвінківського ліцею  – Сергія Черного та Гаврилівського ліцею  – Людмилу Мірошниченко.

Щирі слова вдячності пролунали на адресу керівників ліквідованих гімназій Тамари Китаєвої, Ірини Коваль, Ольги Підченко. Не забули і про  ювілярів – привітали Олену Ігнатенко, заступника директора міського ліцею №1, та Андрія Гому – директора Мечебилівського ліцею.

Серпнева зустріч освітян Барвінківщини дала старт новому 2021/2022 навчальному року. То ж хай він буде легким, цікавим і результативним!