НАШІ ДІТИ – НАШІ СКАРБИ

Сміх радісний у небо лине,

Летить в блакить парад пісень.

Нехай же стане днем дитини

В усьому світі кожен день!

Саме з таких слів розпочався ранок усіх дорослих 01 червня 2021 року. Бо сьогодні той самий день, якого діти чекають неменше, ніж Новий рік – Міжнародний день захисту дітей! А це означає, що настали канікули, забави літні, ігри та розваги! Пора дитинства і безтурботності, щастя і веселощів – найкраща пора в житті кожної людини!

І, навіть, холодна і дощова погода нам не зіпсувала настрій! У привітній залі Барвінківського Будинку культури, де відбувся святковий концерт, було дуже тепло від оплесків та сонячно від посмішок наших глядачів із Барвінківського ліцею № 1, Барвінківського ліцею № 2, Барвінківського ліцею № 3, Барвінківської філії та Гарвилівського ліцею!

Перед початком святкового дійства, усіх гостей зустрічали веселі і привітні казкові герої: Кіт Базиліо (Вадим Троян) та Лисичка Аліса (Таня Кузнєцова), пірати (Катя Нікітіна та Артем Власенко), гангстери (Даша Большова та Настя Іванова), Мінні Маус (Таня Гармаш) та Майнкрафт (Христина Талалай), Маша (Настя Купрійова) і Ведмідь (Діма Касьянов). А також працівниками краєзнавчого музею була організована унікальна виставка раритетних фотоапаратів, яка зацікавила багато дітей та дорослих, а ще виставка дитячих книг, яку організували працівники Барвінківської дитячої бібліотеки та, навіть, міні-концерт гри на музичних інструментах вихованців Дитячої музичної школи і яскрава фото зона, на якій усі бажаючі зробили сотні привітних фотографій!

Після уже отриманих позитивних емоцій, глядачі потрапили у казковий світ дитинства, ведучими якого були вихованці театральної студії «Ідея» (керівник Альона Лесів): Фея Тіана (Настя Шарута), Веселинка (Іра Живоденко) і Забавка (Настя Будицька). Саме вони створювали позитивний настрій, знайомили та запрошували артистів на сцену, яких було близько 100 учасників!

Після святкових фанфар, першому відкривати концерт та звеселяти глядачів випала можливість Богдану Трояну, який «на відмінно» справився зі своєю роллю! Потім Аня Шеруда подарувала усім гарний настрій, який був під час усього концерту! Справжніми зірочками свята були підготовча група Зразкового художнього колективу «Феєрія» (керівник Оксана Буйницька), у яких сьогодні був дебют. На цей виступ дітки чекали цілий рік! А також вперше вийшли на сцену вихованці театральної студії «Своя атмосфера» (керівник Альона Решетняк), які дуже цікаво та оригінально показали пантомімою взаємовідносини батьків та дітей. Теплими сонячними промінчиками стали учасники ансамблю «Барвінкова країна» (керівник Анатолій Салогуб). Дуже приємні та милі вітання звучали від дівчаток із садочка № 1 «Промінець» (керівник Юлія Гражданова) та від Стефанії Катигроб, із садочка № 2 «Ялинка»! Більш дорослі та проникливі пісні лунали від красунь з гурту «Квітка» (керівник Анатолій Салогуб) та дівчаток із вокальної студії «Ясні зорі» (керівник Сергій Мірошниченко). І звичайно ж, наші свята не можливо уявити без танців Зразкового художнього колективу «Феєрія» (керівник Оксана Буйницька). Молодша група виконали драйвовий танець «We will rock you», а середня здивували глядачів своєю пластикою та гімнастичними трюками у танці «Весела перерва»! Дуже теплими, щирими і проникливими словами дітей привітав Олександр Олексійович Бало, Барвінківський міський голова, який не тільки привітав, а й підготував для усіх учасників концерту та глядачів солодкі подарунки!

Щасливі, сповнені енергії, з посмішками на обличчі та кольоровими кульками в руках залишили святкову залу діти Барвінківської громади!