Засідання територіального методичного об’єднання вчителів української мови та літератури

05 травня 2021 року вчителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Барвінківської міської територіальної громади стали учасниками методичної оперативки на тему «Організація консультативної допомоги з питань підготовки учнів до проходження ЗНО в 2020/2021 навчальному році».

У онлайн- заході взяли участь 11  вчителів та консультант Комунальної установи «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Барвінківської  міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Бобух Інна.  Учасники методичної оперативки  ознайомилися з  типовими помилками пробного ЗНО з української мови та літератури, опрацювали рекомендації щодо подальшої роботи вчителів у  підготовці дітей до ЗНО з цього навчального предмета.

Захід розпочався з  презентації «Організація підготовки учнів до проходження ЗНО». Бобух Інна ознайомила з  нормативно-правовою базою та особливостями проведення ЗНО 2021, а також із труднощами, які виникли під час пробного ЗНО.

З педагогами громади  було опрацьовано рекомендації до виконання нових завдань (№№ 64-66 частина 3) за результатами пробного ЗНО, які надала Кротова Ірина Василівна – завідувачка Центру методичної та аналітичної роботи КВНЗ « Харківська академія неперервної освіти».