ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

15 листопада 2020 року на базі Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якому взяли участь 29 учнів 6-11 класів із 4 закладів загальної середньої освіти Барвінківського району.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

За підсумками перевірки робіт учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2020/2021 навчальному році переможцями визначено:

6 клас

І-місце – Місюра Микола Захарович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Терентій О.О.);

ІІ місце – Іщенко Ярослав Павлович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Терентій О.О.);

ІІ місце – Волкова Анна Олександрівна, учениця Барвінківської філії опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Мілько Лідія Олександрівна);

ІІІ місце – Птуха Костянтин Борисович, учень Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шульга І.М.);

7 клас

І-місце – Докунін Денис Максимович, учень Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Торохтій Людмила Іванівна);

ІІ місце – Трикула Владислав Ігорович, учень Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Стогній Алла Анатоліївна);

ІІІ місце – Котенко Андрій В’ячеславович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шийка Н.О.);

 8 клас

І місце – Шийка Денис Віталійович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шийка Н.О.);

ІІ місце – Мамзенко Дар’я Дмитрівна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Стогній А.А.);

ІІІ місце – Живоденко Ірина Олегівна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Стогній А.А.);

 9 клас

І місце – Чоха Мирослав Олександрович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шийка Н.О.);

10 клас

І – місце Корнєєв Кирило Романович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шийка Н.О.);

ІІ місце – Бабіч Богдан Віталійович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шийка Н.О.);

ІІІ місце – Галашко Максим Віталійович, учень Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Ткачук І.В.);

11 клас

І місце – Чухно Денис Сергійович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гнатюк-Пунєгова І.Б.);

ІІ місце – Романов Дмитро Володимирович, учень Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Ткачук І.В.).