ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

14 листопада 2020 року на базі Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, в якому взяли участь 12 учнів 8-11 класів із 4 закладів загальної середньої освіти Барвінківського району.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

За підсумками перевірки робіт учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2020/2021 навчальному році переможцями визначено:

8-9 клас (обслуговуюча праця)

І-місце – Кузнєцова Тетяна Олександрівна, учениця Барвінківської філії опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Недвига О.Г.);

ІІ місце – Богонос Анна Андріївна, учениця опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гнієвська Ю.В.);

ІІІ місце – Орел Анастасія Дмитрівна, учениця Григорівського навчально-виховного комплексу (школа-садок) Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Ластовець О.В.)

10-11 клас (обслуговуюча праця)

І-місце – Гайдаш Вікторія Євгенівна, опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гнієвська Ю.В.);

ІІ місце – Літвіненко Вікторія Михайлівна, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Каменєв О.В.);

8-9 клас (технічна праця)

І місце – Рештаков Олексій Іванович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шабанов Р.М.);

ІІ місце – Мусієнко Дмитро Олександрович, учень Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Каменєв О.В.);

10-11 клас (технічна праця)

І місце – Бобух Денис Олександрович, учень опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шабанов Р.М.);

ІІ місце – Гаркуша Андрій Сергійович, учень Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Каменєв О.В.).