Відбулася святкова зустріч працівників освіти


01 жовтня 2020 року у Районному Будинку культури відбулася святкова зустріч працівників освіти Барвінківського району! Дуже теплі привітання для директорів, вчителів, педагогів звучали від поважних гостей Валентини Семенівни Щолок, голови Барвінківської районної ради, та  Володимира Івановича Рєзнікова, голови Барвінківської районної державної адміністрації, які привітали найкращих керівників і педагогів району грамотами, квітами та подарунками, побажали терпіння, нових творчих успіхів та міцного здоров’я.

Зі щирими побажаннями звернулася до колег  Наталія Олександрівна Коптєва, начальник відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації, яка також нагородила грамотами та квітами не тільки педагогів і вихователів, а й працівників освіти, які щоденно виконують буденну нелегку працю щодо затишного перебування дітей у закладах освіти.

Шановні працівники освіти! Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів! Зі святом!