Вітання з нагоди Дня працівників освіти України

Дорогі колеги, працівники закладів та установ освіти району. Прийміть щирі вітання і побажання напередодні професійного свята – Дня працівників освіти України. Мені приємно відзначити, що незалежно від того, як іменуються ваші посади у штатних розписах від адміністрації до педагога чи технічного працівника, незалежно від того, хто які функції виконує, – всі ви cлужите благородній справі: творите якісне освітнє середовище, дбаєте про якісний освітній процес в ім’я дитини. Як в усі часи, сьогодні на плечі ваші лягає відповідальність перед суспільством, відповідальність за ті високі стандарти, які ставить перед вами концепція Нової української школи. Впевнена, що ваша працелюбність, професійна гідність, а також бажання кожної нашої дитини творити своє «Я-концепція», стануть запорукою досягнення тих вимог, що ставить перед нами держава.

Ми маємо всі підстави пишатися нашими досягненнями в освіті. Якісна підготовка випускників шкіл, перемоги на олімпіадах і конкурсах – все це свідчить про те, що освіта Барвінківщини постійно підвищує свої якісні показники, повністю забезпечує потреби громадян. Велика вдячність і шана Вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління. Завдяки Вам наша молодь виховується на справжніх зразках патріотизму, порядності, поваги і любові до держави та рідного краю. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Бажаю міцного здоров’я, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів в професійній діяльності. Хай над вами завжди сяє зірка вдячності всіх тих, кого ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніші знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних і світлих днів.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації                 Наталія КОПТЄВА