Програма «Healthy Schools: заради здорових та радісних школярів»

This slideshow requires JavaScript.

Гаврилівський навчально-виховний комплекс у жовтні 2019 року долучився до Програми «Healthy Schools: заради здорових та радісних школярів» – це програма, метою якої є популяризація здорового способу життя, раціонального харчування серед учнів та концепції «здорового дизайну» рекреацій та приміщень, де перебувають і харчуються діти.

В рамках цієї Програми ми приєдналися до конкурсу від Євгена Клопотенка (Євген Клопотенко – український кулінарний експерт, шеф-кухар, бізнесмен, телеведучий. Переможець проекту «МастерШеф», засновник соціального проекту зі зміни культури харчування «CultFood», співзасновник ресторану «Сто років тому вперед»), який проводиться з метою підвищення та поширення рівня культури здорового харчування у навчальних закладах. Заохочення шкіл до експериментування над звичними стравами та привнесення нового смакового та естетичного забарвлення шкільному харчуванню.

6 лютого 2020 року в Гаврилівському навчально-виховному комплексі за участі голови Барвінківської районної ради Щолок В.С., сільського голови Гаврилівської сільської ради Потапенко Т.І., начальника відділу освіти Барвінківської РДА Коптєвої Н.О. був проведений другий день впровадження нового меню. Цього дня кухарі приготували для учнів смачний сніданок, який включав: картоплю брусочками з куркумою та зеленню, палички курячі, соус червоний основний, лимонад. Діти одноголосно за нове меню, а підтвердженням цьому було те, що діти просили добавку.

Керівники ознайомились зі збірником рецептур, проаналізували вартість, поспілкувалися з учнями, особисто продегустували страви і дійшли висновку, що даний збірник рецептур дійсно можна адаптувати до меню шкільних їдалень району.

А також в ході зустрічі були обговорені проблемні питання з директором Гаврилівського НВК Мірошниченко Л.М., які потребують негайного вирішення для сталого функціонування закладу освіти. А саме: першочерговим завданням залишається проведення капітального ремонту котельні, встановлення витяжного комплексу до технологічного обладнання харчоблоку, ремонт запасного виходу та встановлення нової металевої огорожі. Голова районної ради Щолок В.С. перейнялася проблемами закладу і пообіцяла в найкоротші терміни позитивно їх вирішити. ЇЇ підтримали сільський голова Гаврилівської сільської ради Потапенко Т.І. та начальник відділу освіти Барвінківської РДА Коптєва Н.О., які теж запропонували посильну допомогу у вирішенні зазначених питань.