ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2019/2020 навчальному році

10 листопада 2019 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якому взяли участь 53 учні 6-11 класів із 12 закладів загальної середньої освіти Барвінківського району.

Завдання були підготовлені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

За підсумками перевірки робіт учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2019/2020 навчальному році переможцями визначено:

6 клас

І місце – Трикула Владислав Ігорович, здобувач освіти Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Стогній А. А.);

ІІ місце – Юрченко Маргарита Василівна, здобувач освіти Гаврилівського навчально-виховного комплексу (дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Онипченко О. Г.);

ІІІ місце – Баляса Валерія Вадимівна, здобувач освіти опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шийка Н. О.)

7 клас

І місце – Шийка Денис Віталійович, здобувач освіти опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шийка Н. О.);

ІІ місце – Ковальов Дмитро Володимирович, здобувач освіти Великомишуваської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Протас С. А.);

ІІІ місце – Піряченко Євген Андрійович, здобувач освіти опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Гнатюк-Пунєгова І. Б.);

ІІІ місце – Чухно Артем Валерійович, здобувач освіти Барвінківської філії опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Мілько Л. О.);

ІІІ місце – Мамзенко Дар’я Дмитрівна, здобувач освіти Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Стогній А. А.);

ІІІ місце – Марусова Таміла Сергіївна, здобувач освіти Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Кудрук В. І.);

ІІІ місце – Мороз Дана Янівна, здобувач освіти І-Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Каплуновська С. А.);

 

8 клас

І місце – Чоха Мирослав Олександрович, здобувач освіти опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шийка Н. О.);

ІІІ місце – Семихатко Михайло Андрійович, здобувач освіти Мечебилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Шишова О. О.)

11 клас

І місце – Зайцев Максим Андрійович, здобувач освіти Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Сінєковас В. С.);

ІІ місце – Пузанов Олександр Констянтинович, здобувач освіти опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Терентій О. О.);

ІІІ місце – Бакай Анна Юріївна, здобувач освіти Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Барвінківської районної ради Харківської області (вчитель Компанієць Н. П.)