Семінар для керівників науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіального відділення Малої академії наук

This slideshow requires JavaScript.

09 жовтня 2019 року на базі Будинку творчості дітей та юнацтва проведено семінар для керівників науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіального відділення Малої академії наук України за темою «Порядок організації та проведення Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у 2019/2020 навчальному році», в якому взяли участь керівники науково-дослідницьких робіт учнів закладів освіти району (керівник методист РМК Маргарита Пономаренко).

У ході семінару Маргарита Пономаренко проаналізувала участь учнів закладів освіти району, вихованців Будинку творчості дітей та юнацтва у І, ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіального відділення МАН у 2018/2019 навчальному році, висвітлила питання щодо організації та проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році. З вимогами щодо написання, оформлення та представлення учнівських науково-дослідницьких робіт присутніх ознайомила Людмила Педенко, методист Будинку творчості дітей та юнацтва.

Досвідом організації науково-дослідницької роботи з учнями, підготовкою їх до захисту науково-дослідницьких робіт поділилася Руслана Пересада, вчитель іноземної мови опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, керівник науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України наукового відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавста».

Учасники семінару отримали презентаційні методичні матеріали та зразки оформлення документації.
У рамках семінару надано методичну та практичну допомогу керівникам науково-дослідницьких робіт учнів.